Piątek, 12.04.2024, Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1 zmieni swój adres?

03.08.2012, 11:17:41 Rozmiar tekstu: A A A
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1 zmieni swój adres?
Zdjęcie stanowi jedynie ilustrację do artykułu ( źródło: www.powiatkoscian.pl )

Od września br, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1 w Elblągu, znajdująca się do tej pory przy ulicy Pułaskiego najprawdopodobniej zmieni swój adres. W Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Elbląg ogłoszono wczoraj przetarg nieograniczony na adaptację lewego skrzydła parteru Szkoły Podstawowej Nr 23,  znajdującej się przy ul. Słonecznej 14 w Elblągu na potrzeby Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 1.

Zamawiającym wykonanie całego zadania jest SP nr 23 w Elblągu, a całe zamówienie dotyczy prac rozbiórkowych, wykonania i montażu ścianek aluminiowych, wykonania ścianek gipsowo-kartonowych, i wykonania gładzi gipsowych w nowo powstającym pomieszczeniu.

Zamówienie przewidują też malowania pomieszczeń, wykonanie drobnych robót sanitarnych, w skład którego wchodzić ma montaż dodatkowego grzejnika oraz przeniesienie hydrantu). Wykonane zostaną tez prace elektryczne (ułożenie wewnętrznej linii zasilającej wraz z wykonaniem i montażem rozdzielni), oraz demontaż i montaż nowych lamp, wyłączników, gniazd.

Oferty wykonania zainteresowane firmy mogą składać do 16 sierpnia br. A na wykonanie robót szkoła przewiduje 20 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy. Najprawdopodobniej więc poradnia zacznie działać już we wrześniu.

Od wczoraj próbowaliśmy skontaktować się z dyrektor SP nr 23 i Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Elblągu, w celu ustalenia, czy poradnia w całości zostaje przeniesiona do szkoły i jakie są tego powody. Niestety, telefon w obu instytucjach milczy. Więcej informacji spróbujemy przekazać naszym czytelnikom w późniejszym terminie.

 

AS

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (5)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ luksy
  Piątek, 03.08

  Poradnia jest nieczynna na przełomie lipca i sierpnia

 2. 2
  +4
  ~ To jasne jak dupa sołtysa wsi Elbląg
  Piątek, 03.08

  Bo chca budynek przy Pułaskiego przypodobać na...dom mieszkalny dla jakiegoś radnego:)

 3. 3
  +3
  ~ ~ lusi
  Piątek, 03.08

  prawdziwe powody znają tylko urzędasy którzy podjęli tę ....hmmmm raczej durną decyzję... a nie dyrektorzy tych instytucji oni nic do powiedzenia w tej sprawie nie mieli !!

 4. 4
  0
  ~ :)
  Piątek, 03.08

  Poradnia jest czynna, to normalna placówka oświatowa. Nauczyciele i część administracji na urlopach. Sprawdźcie sobie nowy numer telefonu (miasto kazało zmienić) numeracja 55 625.... to uzyskacie komentarz (albo i nie, bo dyrekcja też na urlopie)

 5. 5
  +2
  ~ stefan
  Piątek, 03.08

  poradnia zmieni adres , jak widac na gorszy , a co bedzie , teraz w budynku na Pułaskiego ? , na sprzedaż ?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1174728870392