Sobota, 4.07.2020, Imieniny: Elzbieta, Malwina, Teodor
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Niedzielny przemarsz w obronie TV Trwam i Radia Maryja.Będą utrudnienia w ruchu drogowym

14.04.2012, 16:33:09 Rozmiar tekstu: A A A
Niedzielny przemarsz w obronie TV Trwam i Radia Maryja.Będą utrudnienia w ruchu drogowym
Zdjęcie stanowi tylko ilustrację do artykułu (źródło: www.wpolityce.pl)

15 kwietnia 2012 (niedziela) w godzinach 10.50 – 13.30 odbędzie się zgromadzenie publiczne z przemarszem wzdłuż ulicami miasta Elbląga.

Program zgromadzenia przewiduje:

- 10.00 - msza św. W Kościele Matki Bożej Królowej Polski przy ul. Robotniczej 69;

- 10.50 - rozpoczęcie przemarszu ulicami: Robotnicza, Królewiecka, Stoczniowa, Stary Rynek, Wigilijna, Giermków, Hetmańska, 1- go Maja, wejście uczestników na plac przed Pomnikiem „Solidarności”(okolicznościowe wystąpienia uczestników marszu).

- 13.30 – zakończenie zgromadzenia

Celem zgromadzenia jest wspólna modlitwa w obronie wolnych mediów katolickich- TV Trwam i Radia Maryja. Przewidywana liczba uczestników około 1500 osób. Organizatorem zgromadzenia i przemarszu  jest Biuro Radia Maryja i Koło Przyjaciół Radia Maryja.

W związku z tym na planowanej trasie przemarszu mogą wystąpić czasowe utrudnienia w funkcjonowaniu komunikacji pieszej oraz drogowej.

Anna Kleina, Rzecznik prasowy Prezydenta Elbląga

Oceń tekst:

Ocen: 23

%21.7 %78.3


Komentarze do artykułu (88)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +40
  ~ tragedia
  Piątek, 13.04

  Mało tego że bajzel na drogach to jeszcze jakieś przemarsze.Kto na to pozwala ludzie opamiętajcie się!!!!!!!

 2. 2
  --30
  ~ max
  Piątek, 13.04

  Popieram!!!Co to za demokracja,jeśli nie mogą funkcjonować inne media, jak tylko PLATFORMIARSKE? Mam pytani-a gdzie podziała sie polonia,dlaczego nie protestuje przeciw polityce PO,ktora niszczy jedyne,wolne,polskie media?1500 tys. uczestników? Mało!!!Powinni iść wszyscy,którzy sa za prawdziwą swobodą demokracji.

 3. 3
  +21
  ~ anonim
  Piątek, 13.04

  Będą szli ci co mają coś z głową.Mało kościołów tam protestować a nie na ulicach. Normalny

 4. 4
  +22
  ~ ali
  Piątek, 13.04

  CZY KTOS W TYM RATUSZU JESZCZE MYSLI > ULICE ROZKOPANE , CIĘZKO PRZEJECHAC PRZEZ MIASTO I JESZCZE MOHERY ZABLOKUJĽ, CO TO ZA DEMOKRACJA ŻE JESZCZE TO RADIO NADAJE. JESLI KTOS JEST PRAWDZIWYM DEMOKRATĽ TO MORZE TYLKO KRZYCZEĆ PRECZ Z TYM RADIEM .TE RADIO TO ZAGROZENIE DEMOKRACJI A O. RYDZYK TO SŁUGA SZATANA.

 5. 5
  +36
  ~ olo
  Piątek, 13.04

  Ciekawe czy będzie obstawa policji jak na przemarszach kibiców piłkarskich. Wyznawcy wspomnianych mediów też potrafią być agresywni. Swoją drogą nie wiem o co im chodzi, sprzedają dekodery-tunery do odbioru swojej telewizji, radio ma zasięg chyba wszędzie, można ich oglądać prawie w każdej kablówce, czego chcieć więcej.

 6. 6
  +23
  ~ felicita
  Piątek, 13.04

  już robie na drutach berecik na tę okoliczność. Pedre Rydzyk porywa tłumy - tylko ile z niego księdza a ile celebryty?

 7. 7
  +30
  ~ Drogowiec
  Piątek, 13.04

  trzeba walec z garażu wyciągnąć :D

 8. 8
  +20
  ~ nie dla RM
  Piątek, 13.04

  nie dość że miasto wygląda jak powierzchnia Marsa to jeszcze berety parady urządzają!!!! niech łażą wokół kościoła. Oby lało i padał deszcz na zmianę:))))) jak w ubiegłą niedzielę

 9. 9
  +30
  ~ q
  Piątek, 13.04

  TV Trwam jest telewizją niszową. Na multipleksie miejsce jest ograniczone, a więc należy umieścić programy z największą oglądalnością. TV Trwam jest w każdej kablówce i cyfrówce. Można sobie własny talerz założyć, ale niestety, najlepiej bić pianę. To nam najlepiej wychodzi.

 10. 10
  --40
  ~ fa
  Piątek, 13.04

  Ten zalosny poziom komentarzy mlodziezowki PO i pozostalych lewakow, pokazuje jednoznacznie ich poziom intelektualny. Jest oczywiste, ze w tym stanie intelektu nie sa w stanie zrozumiec elementarnych zasad spoleczenstwa demokratycznego. Kanonem demokracji jest wolnosc slowa i rowny dostep publicznej przestrzeni medialnej. Moze to dla was zbyt trudne do ogarniecia ? Karmieni platformerska papka medialna podlegacie powolnemu procesowi wtornego analfabetyzmu i za chwile bedziecie jak cyborgi bez przyjaznych emocji i uczuc które sa przyrodzone kazdemu czlowiekowi. Tek wyglada tolerancja wg. was - czyli zamordyzm, nie ma tolerancji dla przeciwnikow naszej tolerancji

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.