Czwartek, 18.08.2022, Imieniny: Helena, Ilona, Boguslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii ZDROWIE I URODA

Depilacja laserowa - zacznij teraz aby zdążyć przed latem.

07.10.2013, 09:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Depilacja laserowa - zacznij teraz aby zdążyć przed latem.

Masz dosyć golenia nóg, pach i bikini. Po wosku i maszynce pojawiają się podrażnienia na skórze, wrastające włoski. Jest sposób, aby rozwiązać te problemy na zawsze. Depilacja laserowa usuwa włoski na zawsze. Po serii zabiegów włosy nie odrastają. Zabiegi depilacji warto zacząć zimą, by przed latem pozbyć się niechcianych włosków.

Na czym polega
laserowe usuwanie owłosienia?

Depilacja laserowa prawidłowo epilacja polega na usunięciu niechcianych włosków bezpowrotnie. Promieniowanie lasera pochłaniane jest przez melaninę czyli barwnik włosa, a „cebulka” włosowa jest wówczas niszczona całkowicie i traci zdolność do odrostu.

Ile potrzeba zabiegów, aby usunąć niechciane włoski na stałe?


Potrzeba średnio 3-5 zabiegów w ostępach 4-6 tygodni w przypadku pach, bikini i twarzy. Jeśli chodzi o nogi to odstępy pomiędzy zabiegami to 2-3 miesiące.

Konieczność wykonania kilku zabiegów depilacji podyktowana jest tym, iż nie wszystkie włosy rosną równocześnie. W danej chwili w okresie wzrostu jest około 20-30% włosów. Laser usuwa tylko włosy, które widzimy, czyli możemy ogolić. Mieszki włosowe będące w spoczynku tzw. „uśpione cebulki” nie absorbują promieniowania i wyrastają w późniejszym okresie (za 4-12 tygodni), wtedy powinno przeprowadzić się kolejny zabieg laserem.

Zwykle po pierwszym zabiegu depilacji laserem diodowym Light Sheer usuwamy około 30 proc. owłosienia. A po 3-5 zabiegach można na stałe usunąć 80-92 proc. włosków.

Czy zabieg depilacji laserowej będzie u każdego skuteczny?


Praktycznie wszystkie osoby mające ciemny włos będą zadowolone z zabiegu. Idealna osoba do depilacji to taka, która ma ciemny włos i jasną skórę. Niestety laser Light Sheer oraz żaden inny laser nie działa na jasny włos tzn. siwy, rudy i blond.

Inną kwestią jest ilość zabiegów, która uzależniona jest od grubości i koloru włosów, ich lokalizacji oraz koloru skóry. Najlepsze efekty depilacji uzyskuje się na łydkach, bikini i pachach pozbywając się nawet do 98% włosków. Tak więc na trzeba już golić nóg i innych okolic, a podrażnienia skóry po tradycyjnych metodach depilacji nie występują.

Więcej informacji oraz pełną ofertę zabiegów można znaleźć na stronie: www. danutadabrowska.pl

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje z zakresu medycyny estetycznej oraz zabiegów laserowych: usuwanie blizn, owłosienia  i naczynek do nowej siedziby gabinetu na Starym Mieście.

Gabinet Dermatologii Estetycznej  dr n. med. Danuta Dąbrowska


ul. Kowalska 1-2/L Elbląg
Rejestracja tel. 730-050-050

www.danutadabrowska.pl
 
 


..........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.20214581489563