Wtorek, 27.02.2024, Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

Elbląg: ERKON świętował jubileusz 30-lecia (zobacz zdjęcia)

17.11.2023, 18:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Elbląg: ERKON świętował jubileusz 30-lecia (zobacz zdjęcia)
Fot. Agnieszka Klatt
REKLAMA

Elbląska Rada Konsultacyjna Osób Niepełnosprawnych świętowała dziś (17 listopada) 30-lecie istnienia. Zobacz galerię zdjęć z jubileuszu. 

 

 

 

Uroczyste obchody 30-lecia Elbląskiej Rady Konsultacyjnej Osób Niepełnosprawnych odbyły się w piątek, 17 listopada w sali koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych w Elblągu.

 

 

Podczas jubileuszu nie zabrakło wystąpień okolicznościowych, wspomnień i podziękowań za wieloletnią współpracę. Był również "urodzinowy" tort. Zadbano także o oprawę artystyczną wydarzenia. W programie uroczystości były występy artystyczne uczniów szkoły muzycznej oraz podopiecznych Studia Artystycznego Katarzyny Panicz.

 

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Galeria / Elbląg: ERKON świętował jubileusz 30-lecia ( zdjęć 44 )
Dodano: 2023-11-17 | Fot. Agnieszka Klatt
0

Komentarze do artykułu (14)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ TWÓJ Kumpel
  Sobota, 18.11

  Dziadostwo

 2. 2
  +6
  ~ Zbyt dlugo
  Sobota, 18.11

  Ilez jeszcze będziemy oglądać to towarzystwo, aż nie chce się juz czytać o samej uroczystości, psują obraz

 3. 3
  +8
  ~ dla ludzi
  Sobota, 18.11

  Potrzebna instytucja o wspaniałym celu. Nie przyszedł Wróblewski, Missan, czerepak - nie ich liga i empatia. Przyszli by chociaż podziękować lub pobudzić do większej aktywności. Dobrze że Gelert, Wcisła, Czyżyk chociaż przyszli niezależnie od podtekstu bytności. Wstyd - ani ulice, chodniki, port, ..., , ani ludzie nie interesują tych co z pomocy tej rady już powinni korzystać. Missan podobno ma medyczną empatię ale on tylko chce być prezydentem. Czerepak analizował ilość piasku w wodzie Zalewu. I jak takich szanować skoro nawet w temacie niepełnosprawności mają zwis.

 4. 4
  +7
  ~ kuk
  Sobota, 18.11

  Jakie są kryteria nagradzania, skoro nagrodę otrzymał pan z EPT / zdjęcie nr 19 /, czym się on wyróżnił że został uhonorowany?

 5. 5
  +4
  ~ równość
  Sobota, 18.11

  ~kuk - oczywiście niepełnosprawnością. Widzisz go, więc wiesz że nie startuje w gimnastyce akrobatycznej ani w biegu na 110 przez płotki, chyba że do kasy. Ponadto żona ma zasłużenie szablę w pochwie. U boku. jest wzorcem niepełnosprawności i pomocy niepełnosprawnym. Dwa w jednym. Wróblewski , Missan, Nowak, czerepak nie przyszli bojąc się orzeczenia na scenie a tern przyszedł bo ma empatię i dystans do szabli.

 6. 6
  0
  ~ Zainteresowana 🧑‍🦽
  Sobota, 18.11

  Ludzie, stowarzyszenie ERKON to instytucja która pomaga w ponownym wyjściu na rynek pracy - oczywiście tylko tym którzy chcą iść do pracy. Świadczą z tego co się orientuję, usługi prawnika i asystenta osób niepełnosprawnych. Jeżeli ktoś nie jest zainteresowany, nie ma zdania bądź nie jest w temacie tej lub podobnych placówek, to mogę tylko polecić opuszvzenienie tego artykułu i udanie się po wiedzę. Miłego dnia

 7. 7
  +4
  ~ Julia
  Sobota, 18.11

  Żałosne, familiadę ktoś rozbije? Przystojni piękni i pomocni o matko boska. Sama śmietanka

 8. 8
  +4
  ~ Julia
  Sobota, 18.11

  Aż mi się ulewa ta śmietanka.

 9. 9
  --1
  ~ W ramach wyjaśnia
  Sobota, 18.11

  Drogi Kuk.. Pan dyrektor EPT otrzymał PODZIĘKOWANIE za pomoc w realizacji zadania które było realizowane w ramach międzynarodowego dnia ON. Bezinteresownie, bez reklamy, sam z siebie dla innych ludzi. Pomógł bo mógł i chciał, co w dzisiejszych czasach nie zawsze jest w parze. Proponuję mniej jadu, a zajęcie się swoją pasją - no chyba że.....to właśnie jest pasja. Pozdrawiam cieplutko

 10. 10
  --4
  ~ Może śliniaczek .
  Sobota, 18.11

  Julko, bo raczej NIE Julio Uroda- sprawa indywidualnych i subiektywnych ocen. Do pomagania, nie uroda a serce potrzebne. Prawdopodobnie jesteś fanką, Dlaczego Ja, Trudne sprawy, Szkoła, i inne paradokumentalny które rozmyły Ci system wartości. Wytrzyj ślinę, weź kartkę papieru i napisz co dobrego Ty ostatnio dla kogoś zrobiłaś. Później spójrz w lustro i oceń co widzisz.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.83780884742737