Niedziela, 3.03.2024, Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

Za nami Zawody w jedzeniu pizzy zorganizowane przez INFO i Amore Mio. "Oby takie zawody były częściej"(materiał filmowy)

22.10.2022, 14:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Za nami Zawody w jedzeniu pizzy zorganizowane przez INFO i Amore Mio. "Oby takie zawody były częściej"(materiał filmowy)
REKLAMA

Redakcja info.elblag.pl oraz restauracja Amore Mio zorganizowały Zawody w jedzeniu pizzy! Najszybszy w tej konkurencji okazał się Mateusz Bąkowski, który pizzę zjadł w 1:55:94! Jak przygotowywał się do zawodów?


Najlepszy w Zawodach w jedzeniu pizzy okazał się Mateusz Bąkowski, któremu w 2019 i 2020 r. udało się także wygrać nasze Zawody w jedzeniu pączków. Pizzę elblążanin zjadł w 1:55:94! Przypomnijmy, że z pączkami również szybko się rozprawiał. W 2019 r. 5 pączków Mateusz Bąkowski zjadł w 2:00:05, a rok później w  1:25:02! Za wygranie Zawodów w jedzeniu pizzy Mateusz Bąkowski oprócz gadżetów otrzymał voucher w wysokości 150 zł do Amore Mio.


Drugie miejsce wywalczył Piotr Jędrzejewski z wynikiem 1:57:50! To kolejny zawodnik, który w przeszłości wziął raz udział w naszych Zawodach w jedzeniu pączków. Tym razem elblążanin znalazł się na podium i zdobył voucher w wysokości 100 zł do  Amore Mio.


Trzecie miejsce zajął Michał Studziński, któremu zjedzenie pizzy zajęło jedynie 2:05:77! W nagrodę otrzymał on voucher do Amore Mio w wysokości 50 zł.


Wszystkim zawodnikom i osobom towarzyszącym dziękujemy za wspólną zabawę!

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ śmakoszka
  Sobota, 22.10

  A może by tak zawody w robieniu czegoś pożytecznego albo w obalaniu browarów?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.95484185218811