Środa, 7.12.2022, Imieniny: Agata, Ambrozy, Marcin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

Szukasz ciekawej i pełnej wyzwań pracy – dołącz do nas!

01.10.2022, 11:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Szukasz ciekawej i pełnej wyzwań pracy – dołącz do nas!

Trwa rekrutacja do Służby Celno-Skarbowej w woj. warmińsko-mazurskim. Chętni do pełnienia służby mogą składać dokumenty do 7 października 2022 r.


Na osoby, które z wynikiem pozytywnym przejdą poszczególne etapy postępowania kwalifikacyjnego, czeka 20 etatów w oddziałach celnych w Bezledach, Gołdapi i Korszach. Ciekawa praca, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, korzystne warunki finansowe a także możliwość otrzymania emerytury po 25 latach służby - takie warunki oferuje chętnym Służba Celno-Skarbowa.

 

Jak wygląda rekrutacja?
Proces kwalifikacyjny do służby składa się z kilku etapów:
•    złożenie niezbędnych dokumentów
•    test wiedzy
•    test psychologiczny 
•    test sprawności fizycznej
•    test kompetencyjny
•    rozmowa kwalifikacyjna
•    ustalenie zdolności fizycznej i psychicznej do Służby w Służbie Celno-Skarbowej
•    weryfikacja danych zawartych w złożonych dokumentach.


Wymagania
Funkcjonariuszem Służby Celno-Skarbowej może być osoba będąca obywatelem polskim, posiadająca co najmniej wykształcenie średnie lub średnie branżowe, korzystająca z pełni praw publicznych, ciesząca się nieposzlakowaną opinią, posiadająca stan zdrowia pozwalający na pełnienie służby na określonym stanowisku, nie karana.


Co można zyskać?
Służba Celno-Skarbowa oferuje dużo perspektyw zawodowych. Zapewnia liczne szkolenia umożliwiające zdobycie wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych, a co za tym idzie dają szerokie możliwości rozwoju zawodowego. To formacja zatrudniająca wykwalifikowaną kadrę, wyposażona w nowoczesny sprzęt.
Nowozatrudniony funkcjonariusz może liczyć po przyjęciu do służby na uposażenie zasadnicze i różnego rodzaju dodatki i premie – np. dodatek za stopień służbowy dodatek za wieloletnią służbę, dodatek kontrolerski, dodatek za służbę w porze nocnej, dodatek za przedłużony czas służby oraz inne uzasadnione szczególnymi właściwościami, kwalifikacjami i umiejętnościami, a także nagroda roczna (czyli tzw. trzynastka). Dodatkowym atutem zatrudnienia jako funkcjonariusz Służbie Celno-Skarbowej jest dodatkowy urlop wypoczynkowy oraz możliwość nabycia praw do emerytury mundurowej po 25 latach służby.

 

mł. asp. Marta Rosiak

Oficer Prasowy

Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ rambo11
  Poniedziałek, 03.10

  Witam czytając listę dodatków dziwię się że w ogóle oni muszą przychodzić do pracy,lepiej niech siedzą w domu i nie tracą na dojazdy-paranoja--- nie wszyscy ale część z nich stoi na a raczej leży na pustej granicy, wiele osób miało z nimi do czynienia podczas odpraw i zastanawiam się czy oni wszyscy przechodzili test psychologiczny-najbardziej mają wpojoną arogancje i zarozumiałość i najzwyklejszą złośliwość, tak więc niektórym pasuje takie darmozjadowanie.(telewizorek)

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1018159389496