Niedziela, 25.09.2022, Imieniny: Aurelia, Wladyslaw, Kamil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

Cyberoko dla Mikołaja i wsparcie na leczenie Lilianki

09.12.2021, 14:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Cyberoko dla Mikołaja i wsparcie na leczenie Lilianki

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy okres dla wszystkich. Szczególnie uwielbiają go dzieci, z uwagi na Mikołaja, który przynosi prezenty i spełnia marzenia. To również czas, w którym możemy zrobić coś dla innych. Dwoje małych elblążan, szczególnie teraz potrzebuje naszego wsparcia, dlatego serdecznie zapraszamy na kiermasze charytatywne, które zorganizowane zostaną podczas Świątecznych Spotkań Elblążan. Całkowity dochód z nich przeznaczony będzie na leczenie Lilianki oraz na zakup cyberoka dla Mikołaja.

 

Wsparcie na leczenie Lilianki
Kiermasz na rzecz 7-letniej Lilianki, która walczy z guzem pnia mózgu odbędzie się w najbliższą sobotę w godz. 11-20. Koordynatorem akcji jest Szkoła Podstawowa nr 19. W specjalnie przygotowanym kramie, który ustawiony będzie przy Ratuszu Staromiejskim, będzie można – za wsparcie akcji otrzymać między innymi świąteczne ozdoby i stroiki.

 

Cyberoko w prezencie świątecznym dla Mikołaja
W niedzielę natomiast w tym samym kramie odbędzie się zbiórka i kiermasz na rzecz 4-letniego Mikołaja, który w lutym tego roku w czasie pobytu w przedszkolu zakrztusił się winogronem. Niestety, w wyniku zakrztuszenia doszło do niedotlenienia mózgu i dziś chłopiec wymaga intensywnej i bardzo drogiej rehabilitacji. Cały dochód z kiermaszu przeznaczony zostanie na zakup Cyberoka wraz z oprogramowaniem, dzięki któremu Mikołaj będzie miał kontakt ze światem. Specjalistyczne urządzenie wraz z oprogramowaniem kosztuje 28 tys. zł. Część środków rodzina chłopca już pozyskała. Brakuje jeszcze ok. 12 tys. zł. Zróbmy więc Mikołajowy świąteczny prezent i wspomóżmy ten szczytny cel! Kiermasz będzie trwał w godz. 11-18.

 

Serdecznie zapraszamy!

Informujemy jednocześnie, że datki na małych elblążan będą zbierane również podczas sobotnich koncertów świątecznych Elbląskiej Orkiestry Kameralnej.

 

Przypominamy również, że zarówno Mikołaja, jak i Lilianę można wspierać poprzez wpłaty na konta

 

Lilianka jest podopieczną Fundacji Siepomaga
https://www.siepomaga.pl/zycie-lilianki?fbclid=IwAR1OBWSH7cFcexU4QBWs8CVqB4TbZA4Z1tB-7TJJxC-02yCle0ALHbor66w 

 

Mikołaj natomiast jest podopiecznym Fundacji Elblag. Można na jego cel przekazać darowiznę lub 1% podatku - KRS 0000033301 dla Mikołaja. Istnieje również możliwość wpłat na zbiórki
uratujecie.pl/potrzebujacy/Mikolaj_1  
pomagam.pl/usmiechmikolaja

 

 

UM Elbląg

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0424780845642