Piątek, 21.01.2022, Imieniny: Agnieszka, Inez, Jaroslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

Kolacja charytatywna dla Lilianki w Amore Mio przełożona (aktualizacja)

06.12.2021, 17:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Kolacja charytatywna dla Lilianki w Amore Mio przełożona (aktualizacja)
Lilianki ma zaledwie 7 lat. Zamiast cieszyć się pierwszym rokiem w szkole podstawowej, walczy z guzem pnia mózgu. 13 grudnia w restauracji Amore Mio odbędzie się kolacja charytatywna dla tej dzielnej dziewczynki!
 
Elbląski Klub Szefów Kuchni po raz kolejny postanowił zorganizować akcję „Serce na talerzu”. Tym razem kucharze chcą pomóc w zbiórce na leczenie Lilianki Rutkowskiej.
 
 
13 grudnia, o godz. 19.00, w Amore Mio odbędzie się kolacja charytatywna!
 
Zaplanowano licytacje, live cooking i muzykę na żywo!
 
Wstęp: cegiełka 150 zł od osoby!
 
Więcej informacji pod numerem 519 426 663!

 

 

Aktualizacja:

 

Ze względu na nowe obostrzenia i bezpieczeństwo naszych Gości jesteśmy zmuszeni przełożyć kolację charytatywną. O nowym terminie poinformujemy niebawem. 

 

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (20)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ Ciekawska
  Poniedziałek, 06.12

  Na co zbierane są pieniądze dla tego dziecka. Zebrano już ponad 500 tys zlotych, a dziecko pojechało do polskiego szpitala na operację na NFZ. ..

 2. 2
  --5
  ~ Ciellkawska
  Poniedziałek, 06.12

  Umiesz czytać, czy pojechała to znaczy że nie są jej potrzebne pieniądze, pomyślałaś o rehabilitacji i kosztach. Jak masz zamiar tu hejtiwać samu nie robiąc nic To udz na hejtedelblag i tam są ludzie twojego pokroju.

 3. 3
  +7
  ~ Ciekawska
  Poniedziałek, 06.12

  Na rehabilitację czego, wiesz kobieto co to jest rehabilitacja? To nie jest hejt tylko pytanie, na co wydawane są pieniądze w przypadku tej zbiórki. Dobrze jest zawsze informować darczyńców.

 4. 4
  --1
  ~ Ciellkawsks
  Poniedziałek, 06.12

  Ty akurat złotówki nie dasz , więc na hejted Elbląg. A dla ludzi i organizatorów gratulacje za chęci. Poświęcenie czadu i wielkie serca . Brawoooo A takimi komentarzami proszę sobie głowy nie zawracać.

 5. 5
  +1
  ~ Marek
  Poniedziałek, 06.12

  Do ciekawskiej: A ty komu pomogłaś, zrobiłaś coś. Czy tylko krytka czyjegoś pomysłu, to w Elblągu modne samemu nic nie robić a drugiemu kłody pod nogi . Brawo dla tej Pani wiesz , ujawnij się proszę z imieniem i nazwiskiem bo podejrzewam że będzie wesoło. Ja nazywam się Marek Bartkowiak.

 6. 6
  +5
  ~ Ciekawska
  Wtorek, 07.12

  Proszę bardzo nazywam się Katarzyna Zawichrowska od kilku lat przygotowuję paczki dla dzieci z domu pomocy, od początku pomagam i biorę udział w licytacjach na rzecz elbląskiego przedszkolaka Mikołaja. Znam dzieci niepełnosprawne i wiem na czym polegają akcje zbierania dla nich pieniędzy. Kontaktuję się z wieloma fundacjami. Wszystkie inne akcje są przejrzyste, potrzeby dzieci są dokładnie udokumentowane, a ich historie i walka o zdrowie szczegółowo opisana w mediach społecznościowych.

 7. 7
  +5
  ~ bit
  Wtorek, 07.12

  Ciekawska, szacunek i ma Pani rację, dziwne to wszystko, najgorzej jak się ludzie zawiodą, i przez takie coś przestają być hojni

 8. 8
  --2
  ~ do Ciekawska
  Wtorek, 07.12

  Pan Marcin opisuje wszystko na swoim profilu, a ta operacja, która teraz przeszła to dopiero początek żeby mogła przejść operację w Austrii, bo inaczej się nie podejmą, a tamta może kosztować miliony... zrobiono też biopsję, której wyniki zrobią w Niemczech za kilka tysięcy euro...Łatwo jest gadać nie wiedząc co się mówi i nie czytać ze zrozumieniem...ciesz się, że to nie Twoje dziecko musi przechodzić przez coś takiego...

 9. 9
  --6
  ~ Do Ciekawska
  Wtorek, 07.12

  A czego ty nie wiesz całe media Elbląskiego trąbią o tym jakie szczegóły ci potrzebne , jakie dokumenty...... Wszystko jest jasne i czytelne i cały ellblag wie tylko jeden debil nievrozumie ale i tacy bezmózgowcy są wctym mieście tyle bo inaczej nie dociera .

 10. 10
  --4
  ~ Do ciekawska
  Wtorek, 07.12

  Weź kobieto się nie udzielaj lepiej , bo szkoda gadać, wszystko piszą całe media w Elblągu. Wystarczy wejść poczytać i tyle . Po co tu sapiesz. .... szukasz atencji czy fanów. Powodzenia Pani Żenada

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1119089126587