Poniedziałek, 13.07.2020, Imieniny: Jan, Wera, Brunon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

W sobotę po raz pierwszy pobiegną na orientację. Zapraszamy do udziału

11.10.2019, 10:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
W sobotę po raz pierwszy pobiegną na orientację. Zapraszamy do udziału

Rusza kolejny sezon Grand Prix Elbląga w Biegach na Orientację. Pierwszy z dziewięciu biegów odbędzie się już w najbliższą sobotę, 12 października. Organizatorzy zapraszają do Bażantarni wszystkich miłośników biegania.

 

Niezmiennie od kilku lat impreza w biegach na orientację organizowana jest przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu oraz EKO Gryf przy Klubie 16. Pułku Wsparcia Dowodzenia. Zawody rozgrywane są zarówno na pięknych ścieżkach Bażantarni, jak i w elbląskich parkach. Za każdym razem organizatorzy dopasowują trasę do wieku uczestników oraz ich doświadczenia w biegach na orientację. Przez cały sezon rozegranych zostanie osiem biegów eliminacyjnych, w których uczestnicy zdobywać będą punkty. Zwycięzcą zostanie uczestnik z największą ilością punktów. Podsumowanie tegorocznego grand prix odbędzie się w czerwcu 2020 roku podczas Indywidualnych Mistrzostw Elbląga.

 

- Tak jak rok temu, pierwszy bieg nowej edycji grand prix odbędzie się w Bażantarni - informuje Krzysztof Fedak z Działu Organizacji Imprez MOSiR. - Uczestnicy znów będą rywalizować ze sobą, wyposażeni tylko w mapę i kompas. Emocji nie zabraknie, dlatego zachęcamy elblążan do aktywnej rywalizacji w pięknych okolicznościach przyrody naszej Bażantarni. Przypominamy, że w zawodach mogą wziąć udział wszyscy chętni, bez względu na wiek i płeć.

 

Zgłoszenia do zawodów zawierające: imię i nazwisko, datę urodzenia, kategorię wiekową, nazwę klubu lub szkoły, należy przesłać na adres: bieginaorientacje@mosir.elblag.eu. W zgłoszeniu prosimy również zawrzeć zgodę na przetwarzanie danych osobowych (dostępna na stronie MOSiR). W wyjątkowych przypadkach zapisy będą przyjmowane tuż przed startem imprezy, w biurze zawodów, w godzinach 9.30-9.45. Zawody odbędą się z wykorzystaniem elektronicznego systemu pomiaru czasu Sport-Ident. Udział w zawodach jest bezpłatny. Biuro zawodów mieścić się będzie przy Restauracji Myśliwska. Start zaplanowano na godz. 10.00. Więcej informacji dostępnych jest na stronie mosir.elblag.eu.

 

 

 

Informacja nadesłana

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.