Czwartek, 21.03.2019, Imieniny: Lubomir, Benedykt, Mikolaj
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

Ekipa Katarzyny Dowbor odmieniła życie rodziny ze Starego Pola

12.04.2018, 14:00:41 Rozmiar tekstu: A A A
Ekipa Katarzyny Dowbor odmieniła życie rodziny ze Starego Pola
Źródło: http://www.polsat.pl/program/nasz-nowy-dom/

"Nasz Nowy Dom" w dziesiątym sezonie gościł w Starym Polu. Tym razem ekipa polsatowskiego programu przyszła z pomocą Barbarze i Markowi oraz ich dzieciom. Rodzina mieszkała w starym, zawilgocony mieszkaniu. W ciągu pięciu dni zostało ono wyremontowane. - Szczęśliwe dzieciaki, szczęśliwi rodzice. Nowy, ciepły, piękny dom. Myślę, że dzisiaj rozpoczął się nowy etap w ich nowym życiu - podsumowała ten odcinek Katarzyna Dowbor.

Państwo Janiccy z dziećmi, Klaudią i Michałem, żyli w niewielkim mieszkaniu w starym, zniszczonym budynku. Wilgoć i grzyb źle wpływały na stan zdrowia ośmioletniego chłopca, który jest astmatykiem. Na dodatek w domu było tylko prowizoryczne ogrzewanie. Woda nie dochodzi do kuchni ani wanny w łazience. Z pomocą przyszła im ekipa programu "Nasz Nowy Dom".

Dzieciaki kompletnie nie mają miejsca do zabawy, nauki. Najbardziej przeraziła mnie łazienka. Nie spełnia swojej funkcji. Pełen szacunek dla pana Marka za to ile pracy i wysiłku wkłada w ten dom, mimo tego, że zarabiana całą rodzinę. Jednak w tym mieszkaniu trzeba będzie zrobić wszystko instalację, łazienkę, ściany, podłogi... Wyremontujemy wasz dom

- decyzja Katarzyny Dowbor, prowadzącej program, ucieszył rodzinę.

To jak wygrana w totka

- pani Barbara, nie ukrywała radości.

Zadanie było trudne, tym bardziej że na wyremontowanie mieszkania, ekipa miała jedynie pięć dni. Udało się, a efekt przerósł oczekiwania rodziny.

- Szczęśliwe dzieciaki, szczęśliwi rodzice. Nowy, ciepły, piękny dom. Czego więcej w życiu trzeba? Myślę, że dzisiaj rozpoczął się nowy etap w ich nowym życiu - podsumowała wizytę u rodziny ze Starego Pola Katarzyna Dowbor.

Nasz Nowy Dom odmienia życie rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji mieszkaniowej. Polsatowski program doczekał się już dziesiątego sezonu. W każdym odcinku pod czujnym okiem kamer, specjaliści - architekt i ekipa budowlana, toczą wyścig z czasem i trudnościami. Program prowadzi Katarzyna Dowbor.

Cały odcinek z udziałem rodziny Barbary i Marka zobaczymy tutaj.

 

 

 

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 3

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (5)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +19
  ~ Życie
  Czwartek, 12.04

  Brawo pani z programu i brawo Polsat. A inne tv tylko napudzczaja jedni na drugich. A pomoc można wielu a nie wydajecie pieniądze na bzdety reklamy których nikt nie słucha.

 2. 2
  +18
  ~ abc
  Czwartek, 12.04

  Wielkie brawa dla Pani Katarzyny i telewizji Polsat ! Ile takich rodzin można byłoby wspomóc z pieniędzy wydawanych przez PiS-owską fundację na te "chore" bilbordy.

 3. 3
  --10
  ~ Jan
  Czwartek, 12.04

  zwykła ***..... propagandówka jednemu pomagają w telewizji a 100 dalej w szambie siedzi

 4. 4
  +3
  ~ xc
  Piątek, 13.04

  już dawno leciał ten odcinek, się żeście obudzili

 5. 5
  +2
  ~ Do Jan
  Piątek, 13.04

  Ale zawsze jednemu z tej setki łatwiej w życiu będzie.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.