Niedziela, 3.03.2024, Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

Niebawem II Charytatywny Maraton Fitness "Zwierzętom w potrzebie"

17.11.2016, 07:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Niebawem II Charytatywny Maraton Fitness "Zwierzętom w potrzebie"

Już po raz drugi spotkamy się na wspólnym tanecznym wydarzeniu poświęconemu zwierzętom z elbląskiego przytuliska. W tym roku postawiliśmy na polską jakość! Na scenie pojawią się nie tylko polscy instruktorzy, prezenterzy, ale również zawita polskie dziecko programu dance & fitness, czyli Slavica Dance!

W tegorocznym wydarzeniu wstępem na maraton jest wrzut doborowlnej kwoty do puszki podczas maratonu, ale minimalna kwota to 10 zł!

Wpłat można dokonywać również na konto elbląskiej fundacji "Zwierzętom w Potrzebie"

Konto główne Fundacji: 33 1140 2004 0000 3902 7587 0723 z dopiskiem Zwierzętom w Potrzebie Maraton Fitness, wejście na maraton jest dowód wpłaty.

Podczas maratonu odbędzie się również zbiórka karmy, starych koców, prześcieradeł, wszystko to co pomoże ogrzać budy zimą.

Podczas 2,5 godzinnego maratonu zostaną zaprezentowane, aż 4 programy taneczne, tj. Salsation®, Zumba, oraz 2 nowości Slavica Dance i Fit&Funky!

Kilka słów o nich:

* Slavica Dance - SLAVICA DANCE to o polska tradycja oraz muzyka połączona z nowoczesnością. Jest to nowa forma aktywności fizycznej. SLAVICA DANCE TO NIC INNEGO JAK FITNESS NA LUDOWO! Program Slavica Dance zaprezentuje sama kreatorka, Master Trener Justyna Bolek!

* Fit&Funky™ jest kompleksowym programem tanecznym, który zawiera wszystkie kluczowe elementy zbalansowanego treningu. Został stworzony przez małżeństwo ze Szwjcarii Navanitę Sgambato i jej męża Khadro Sgambato.
Fit&Funky™ łączy w sobie kroki taneczne, ćwiczenia z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała zawarte w choreografiach i korzystny dla naszych ciał stretching, co daje razem idealny pakiet treningowy. Fit&Funky™ jest efektywne, dostarcza świetną zabawę i szybko uzależnia!

Program Fit&Funky™ poprowadzą: Nicola Egwuatu oraz Marta Skierka

*Salsation® - Nazwa "Salsation" powstała poprzez połączenie dwóch słów: "salsa" i "sensation".
Słowo "salsa" użyte zostało nie tylko jako nazwa pochodzącego z Ameryki Łacińskiej stylu tańca, ale przede wszystkim w znaczeniu sosu (z języka hiszpańskiego salsa=sos), czyli mieszanki wielu stylów, rytmów i kultur.
Program kładzie silny nacisk na zabawę, połączoną z rozwijaniem własnej świadomości ciała i muzykalności - dlatego w nazwie użyte zostało słowo "sensation", oznaczające odczucia i wrażenia.

Salsation opiera się na radości, którą niesie taniec i ruch, oraz kładzie nacisk na muzyczną interpretację poszczególnych choreografii połączonych z niesamowitą zabawą. Zawiera elementy treningu funkcjonalnego, dzięki czemu można tańczyć i ćwiczyć jednocześnie.
Program Salsation zaprezentują:

Elite Instruktor - Kamila Klimczak, Basic Instruktor: Katarzyna Bukowska i Sylwia Majewska

* Zumba - połączenie latynoamerykańskiej i międzynarodowej muzyki oraz kroków tanecznych, która tworzy dynamiczny i skuteczny program fitness. Na format zajęć składają się szybkie i wolne rytmy wzmacniające i rzeźbiące sylwetkę w sposób charakterystyczny dla aerobicu / fitnessu, aby w rezultacie w unikalny sposób zbalansować spalanie tkanki tłuszczowej z modelowaniem mięśni. Stosowane ruchy taneczne oparte o trening cardio (trening aerobowy) są łatwe do wykonania i prowadzą do rzeźbienia sylwetki, w szczególności w takich rejonach jak: pośladki, nogi, ramiona, dolne partie pleców, brzuch.

Prezenterzy Zumba Fitness: Marcin Wierzbicki

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ kaz
  Czwartek, 17.11

  Jak może być kwota dowolna skoro nie mniej niż 10 zł. ??

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.96210694313049