Czwartek, 30.11.2023, Imieniny: Justyna, Andrzej, Konstanty
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

Wyziębiona psina znaleziona przy przychodni na ul. Jaśminowej. Czy ktoś ją poznaje?

20.01.2014, 22:19:16 Rozmiar tekstu: A A A
Wyziębiona psina znaleziona przy przychodni na ul. Jaśminowej. Czy ktoś ją poznaje?
fot. OTOZ Animals Schronisko w Elblągu

W niedzielne przedpołudnie otrzymaliśmy zgłoszenie, że na ulicy Jaśminowej, koło przychodni w krzakach leżą dwa wyziębione psy. Gdy pojechaliśmy na miejsce młodszy pies uciekł, ale ta psia staruszka nie miała już siły na ucieczkę.

Teraz jest w ciepłym pomieszczeniu i bezpieczna. Mamy nadzieję, że jej towarzysz wrócił do swojego domu. Czy ktoś poznaje tą psią staruszkę?

Kontakt: tel:(55) 234 16 46

 

OTOZ Animals Schronisko w Elblągu

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Aktualizacja:

Dzisiaj Ania i Gosia (pracownice schroniska) pojechały z babuśką na Jaśminową pokręcić się i popytać czy ktoś jej nie zna. Troszkę zaczęły wątpić, bo żadnej dobrej informacji nie otrzymały. Na koniec weszły do piekarni i nagle z kolejki ktoś krzyknął "o Sonia, pies mojego dziadka". Dziewczynka zaprowadziła dziewczyny do Pana. Jak tylko weszły Sonia wpakowała się na kanapę, a Pan nie mógł uwierzyć, bo dwa dni chodził i jej szukał, ponieważ chodzi o kulach strasznie ciężko mu było i miał do siebie wielki żal, że nie szuka jej intensywniej. Szczęśliwe zakończenie!
 

OTOZ Animals Schronisko w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 2

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ xyz
  Wtorek, 21.01

  Dzisiaj rano około 7.30 - 8.00 na ul. Warszawskiej koło stacji paliw Ciacha błąkał się mały piesek Yorki, ubrany w ubranko dla psów bez smyczy. Właściciela nie zauważyłem Coś ktoś wie co się z nim stało?

 2. 2
  +4
  ~ iza
  Piątek, 24.01

  o jak dobrze ze tak szczesliwie wszystko sie zakonczylo :)

 3. 3
  0
  Medium
  Sobota, 13.11

  Któregoś razu 4-5 lat temu zadzwonił dzwonek do moich drzwi, a za drzwiami dwie młode panie z kundelkiem z dzielnicy, który od lat prześladował moje suczki... Trafił do schroniska bo, bo był regularnie samopas puszczany, nieagresywny, ale namolny niemiłosiernie. No i przyprowadził panie do tego domu, do którego chciał :D Psy jednak miewają swoje niecne cele.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1113619804382