Środa, 24.07.2024, Imieniny: Kinga, Krystyna, Olga
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

Odebrano alkoholikowi całą jamniczą rodzinę

02.03.2012, 15:25:14 Rozmiar tekstu: A A A
Odebrano alkoholikowi całą jamniczą rodzinę
fot. Małgorzata Wilińska

- W wyniku interwencji, 9 lutego, przyjęliśmy do schroniska dziewięć szczeniąt - mówi Małgorzata Wilińska, pracownik Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Elblągu. - Zostały one odebrane bezrobotnemu alkoholikowi, którego opieka nad nimi polegała jedynie na ich karmieniu.

- Psiaki gnieździły się w maleńkim, brudnym mieszkanku i nie były wyprowadzane na spacery – dodaje Małgorzata Wilińska. - I co najgorsze - ich liczba ciągle rosła.

W tej chwili w elbląskim schronisku do adopcji pozostało jeszcze pięć szczeniaków z tego miotu. Pieski mają około 4 miesięcy. Są różnie umaszczone, ale wszystkie mają długi tułów osadzony na krótkich nóżkach. Gdy dorosną, pozostaną małe.

Więcej informacji na temat jamniczej rodziny można uzyskać u pracowników schroniska dzwonią pod numer tel.:(55) 234 16 46.

Podajemy również konto elbląskiego schroniska, na które można wpłacać datki na rzecz bezpańskich zwierząt:

OTOZ ANIMALS Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Elblągu
ul. Królewiecka 233
82-300 Elbląg
41 1160 2202 0000 0001 2949 7297
BIC/SWIFT: BIGBPLPWXXX

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 4

%100.0 %0.0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 8 )


Komentarze do artykułu (8)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ nia
  Piątek, 02.03

  słodziaki..jamniczki to bardzo inteligentne pisaczki gdybym takiego w domu nie miała z chęcią bym przygarnęła

 2. 2
  --10
  ~ jj
  Piątek, 02.03

  Pracownik schroniska otoczył troską psa, pomiatajac bezrobotnym alkoholikiem ...Ot ... człowieczeństwo ...

 3. 3
  +6
  ~ zbulwersowana
  Sobota, 03.03

  po 1 pracownicy schroniska nie są od tego, żeby przejmować się bezmózgimi ludźmi, tylko żeby pomagać bezbronnym zwierzętom, które nie mają wpływu na to, co ich spotka - czytaj na to co zgotuje im człowiek! a po 2 ludzie wiedzą co robią. nikt mu nie przykłada lufy do skroni i nie karze pić. sam taki los wybrał, a czym mu zawiniły zwierzęta? nie umie się zająć sobą to chociaż psiakami by mógł! one są bezbronne, niewinne i potrzeba im miłości a nie braku spacerów. dobrze chociaż, że je karmił, ale co do za czasy, w których trzeba się cieszyć, że zwierzę zostało nakarmione!!! zaraz dojdzie do tego, że na oddychanie też im "pozwalamy". straszne!!!!

 4. 4
  --3
  ~ ciapek
  Sobota, 03.03

  Ale bohaterowie alkoholik karmil je i kochal a schronisko bedzie je tylko karmic i trzymac w zamknieciu. Pieski stracily wlasciciela a wlasciciel pieski. Wlasciciel bedzie tesknil co wzmoze tylko jego frustracje i poczucie samotnosci a pieski jak nie zostana sprzedane albo oddane to dostana szpryce smiertelna. Brawo

 5. 5
  --8
  ~ Yeti
  Sobota, 03.03

  Te zwierzęta w schronisku powinno się usypiać po dwóch tygodniach od daty przyjęcia psa do schroniska. Byłby spokój i cisza w okolicy schroniska. To samo powinno robić się z psami (nie właścicielami psów) którzy nie są w stanie sprzątać odchodów po swych psach tylko zostawiają je pod oknami sąsiadów. Na Ukrainie poradzili sobie z tym problemem, tylko my rozczulamy się nad psami. Powinniśmy się rozczulać nad sobą i swymi dziećmi, które wdychają rozkładające się psie kupy.

 6. 6
  0
  ~ am
  Niedziela, 04.03

  Yeti wyobraź sobie albo sięgnij do książek z podstawówki, że w powietrzu są bardziej szkodliwe substancje niż odór z psich kup. skoro nie chcesz tego wdychać to nie jeździj autem, nie korzystaj z prądu i ciepła wytwarzanego poprzez spalanie węgla. Kupa się rozłoży i po problemie a sprzątać je powinni więźniowie tak jak w Niemczech.

 7. 7
  0
  ~ Elg.
  Niedziela, 04.03

  Walić mandaty po 500Pln.dla właścicieli nie sprzątających po swoich psach i problem szybko się rozwiąże.A straż miejska zamiast wozić się furami po mieście to ruszyć w teren na piechotę za coś w końcu bierzecie pensje.

 8. 8
  0
  ~ anonim
  Wtorek, 13.03

  Statystyka.. na 7 osób zawsze znajda się 2 debile :/ Yeti i jj

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0992109775543