Sobota, 1.04.2023, Imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii EUROVIA

Zmiana organizacji ruchu na Pocztowej

19.11.2013, 13:07:24 Rozmiar tekstu: A A A
Zmiana organizacji ruchu na Pocztowej

Informujemy, że w związku z koniecznością podłączenia kanału sanitarnego w ul. Stoczniowej na wysokości skrzyżowania z ul. Pocztową w dniu 21.11.2013 r. zostanie zamknięty dla ruchu pojazdów jeden pas ul. Pocztowej na tym odcinku ulicy.

Ruch pojazdów odbywał się będzie w obu kierunkach wahadłowo. Po zakończeniu prac na kanalizacji sanitarnej zostanie przywrócona dotychczasowa organizacja ruchu. W załączeniu szkic przedstawiający zmianę organizacji ruchu w tym obszarze.

 

UM Elbląg

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ Elblążuś
  Wtorek, 19.11

  Dlaczego ciągle jakieś zmiany ?? Czy nie można zrobić raz a dobrze w porozumieniu z innymi wykonawcami.??? !! Dzisiaj na Browarnej na nowo wybudowanym chodniku i drodze rowerowej ( róg Browarnej i Krakusa ) firma wykopała nowa dziurę a chodnik i droga znowu rozpieprzona !!!! Nowa ul. Robotnicza przy ZUSie spaprana - studzienki się zapadają a kierowcy psy na drogowcach wieszają. Co by tu jeszcze spieprzyć, rodzi się pytanie ? !

 2. 2
  0
  ~ kierowca
  Środa, 20.11

  Kolejna zmiana, która nigdzie nie została ogłoszona - zamknięty wjazd na ul. Królewiecką od ul. Powstańców Warszawskich i objazd przez ul. Zacisze. Nie dość, że jakiś kretyn ustawił znak o objeździe już za ulicą w którą trzeba skręcić to na ul. Zacisze (droga 2-kierunkowa - też postawiony nowy znak - wcześnie był zakaz) na jednym pasie stoją zaparkowane samochody i żeby przejechać, trzeba albo pojechać po krawężnikach i wjazdach do garaży, albo czekać w nieskończoność aż nikt nie będzie jechał z przeciwka!!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3853390216827