Sobota, 1.04.2023, Imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii EUROVIA

Od dziś nastąpi zmiana ruchu na ul. Browarnej

30.09.2013, 10:54:27 Rozmiar tekstu: A A A
Od dziś nastąpi zmiana ruchu na ul. Browarnej
Fot. arch. redakcji

Wykonawca robót firma Eurovia Polska S.A. informuje, że z dniem 30.09.2013 planowane jest wprowadzenie zmiany w dotychczas funkcjonującej tymczasowej organizacji ruchu przy ul. Browarnej, na odcinku od ul. Jaśminowej do wjazdu na teren straży pożarnej.

Powyższa zmiana polegała będzie na udostępnieniu dla ruchu kołowego zachodniego pasa ww. odcinka jezdni (po stronie zajezdni). Zamknięty zostanie wschodni pas na ww. odcinku łącznie z dojazdem do budynków zlokalizowanych przy ul. Browarnej 29, 30, 31A-D, 32. Dojazd do powyższych budynków będzie się odbywał drogą tymczasową od strony ul. Jaśminowej (przez zjazd na parking przy budynku przy ul. Jaśminowej 11).

Planowany termin funkcjonowania powyższej organizacji ruchu 30.09.2013 - 14.11.2013.

Natomiast w dniu 01.10.2013r. planowane jest wprowadzenie zmiany w tymczasowej organizacji ruchu na ul. Browarnej, na odcinku od ul. Brzeskiej do wjazdu do browaru. Powyższa zmiana polegała będzie na przełożeniu ruchu kołowego na nowo wybudowaną wschodnią jezdnię przy ul. Browarnej. Zamknięta dla ruchu zostanie jezdnia zachodnia przy ul. Browarnej na powyższym odcinku.

 

UM Elbląg

Oceń tekst:

Ocen: 2

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ w sprawie zmian ruchu na browarnej
  Poniedziałek, 30.09

  "Zasadniczo nie ma na świecie sytuacji, w której kapitał zagraniczny miałby więcej niż 20-30 proc. kapitału banków. Tylko w takich krajach jak: Polska, Węgry czy kraje nadbałtyckie lokalni rządzący zgodzili się, żeby ponad 75-90 proc. sektora bankowego przeszło w ręce kapitału zagranicznego. Kapitał, który decyduje o finansowaniu sektora przedsiębiorstw jest bardzo ważny. Niech np. w Londynie albo Wiedniu jakiś bankier podejmie decyzję: "tej branży nie kredytujemy - zakręcamy kurek". I nagle okazuje się, że ta branża jest bardzo istotna dla rozwoju Polski. W tym momencie nie ma dostępu do kapitału, bo ktoś poza Polską zadecydował o zakręceniu kurka z pieniędzmi. Ponadto dzisiaj widać, jak olbrzymie zyski generuje sektor bankowy."

 2. 2
  --1
  ~ w sprawie zmian ruchu na browarnej
  Poniedziałek, 30.09

  "Dodam, że co roku 15 mld zł w postaci dywidend banków w większości wędruje za granicę. Gdybyśmy w tamtych latach, zamiast sprzedawać banki, zapłacili - powiedzmy - po milionie dolarów rocznie 40 managerom ze świata, w zamian za wdrażanie najlepszych rozwiązań i rozwijanie tych banków, te korzyści by zostały u nas i służyły polskiej gospodarce. Ale teraz jest już po fakcie." ---- osobiście uważam że fakt oszustwa i korupcji stanowi jak najbardziej podstawę do zmiany faktów

 3. 3
  +2
  ~ to nas interesuje
  Poniedziałek, 30.09

  A kiedy wreszcie pojada tramwaje ul.Browarną ul.Obrońców Pokoju i w stronę Zawady i Jaru i kiedy ul.Królewiecką pojadą tramwaje ????

 4. 4
  +4
  ~ olsztyn zapomniał
  Poniedziałek, 30.09

  KIEDY budowa konkretnej strażnicy-remizy strażackiej w Elblągu TAKIEJ PRAWDZIWEJ .Obiecano i co komendant w olsztynie afera a w Elblągu nie ma afer a potrzeby: nowa strażnica ,nowe pojazdy i sprzęt.Już olsztyn i mazury chyba zapełnione teraz dajcie i do Elbląga.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2098889350891