Poniedziałek, 17.06.2024, Imieniny: Albert, Laura, Adolf
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2023/2024

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

WYmyślaMY z MOSiR-em

19.12.2023, 11:45:00 Rozmiar tekstu: A A A
WYmyślaMY z MOSiR-em

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przez cały rok dostarcza wielu okazji do różnego rodzaju aktywności sportowo-rekreacyjnych. Wszystkie działania, które realizujemy, są planowane z myślą o mieszkańcach Elbląga. Teraz to Wy – elblążanie, możecie zgłosić pomysł na wydarzenie, które zorganizujemy w 2024 roku.

 


Bieg Niepodległości, Bieg Piekarczyka, Bażantarnia Jump&Run, Festiwal Sportów Wodnych czy Elbląski Bieg Nocny to tylko kilka z większych wydarzeń organizowanych przez MOSiR Elbląg. Obok nich jest też sporo mniejszych imprez: Hulajnóżka, Ferie i Wakacje z MOSiR-em, Góralem na Chrobrego, festyny, AQUA Maraton, Miejskie Wycieczki Rowerowe, Biegi na Orientację, Andrzejki w Wodzie, rozgrywki Lig Amatorskich. Łącznie w całym roku w Elblągu odbywa się około 200 wydarzeń organizowanych przez MOSiR, jednak nie mówimy ostatniego słowa i cały czas chcemy je ulepszać i zaskakiwać nowościami. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców utworzyliśmy ankietę, poprzez którą można przesłać swoje sugestie dotyczące wydarzeń.


- Wszelkie imprezy, które organizujemy robimy z myślą o mieszkańcach. Z końcem roku 2023 chcemy wziąć również pod uwagę zdanie elblążan i zapytać o pomysł na imprezę sportowo-rekreacyjną, którą warto zorganizować. Przyjrzymy się wszystkim pomysłom i zdecydujemy, które z nich będą możliwe do realizacji pod kątem organizacyjnym i finansowym. Zależy nam na tym, aby tworzyć ofertę skierowaną do każdej grupy wiekowej – mówi Marek Kucharczyk, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.


Zgłoszeń można dokonywać za pomocą formularza do końca roku. Należy pamiętać, aby przy podawaniu pomysłu wziąć pod uwagę obiekty MOSiR: Lodowisko Helena, Tor Wrotkarsko-Łyżwiarski Kalbar, Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka, Hala Sportowo-Widowiskowa, Kryta Pływalnia, boiska sportowe, ale również miejsca ogólnodostępne w naszym mieście, jak Bażantarnia czy Stare Miasto.


- Mamy nadzieję, że dzięki Państwa opinii Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji będzie miejscem jeszcze bardziej przyjaznym i otwartym na potrzeby mieszkańców – dodaje Marek Kucharczyk, Dyrektor MOSiR.


Liczymy na Państwa kreatywność i pomysłowość. Prosimy jednak pamiętać, aby zgłoszenia wiązały się ze sportem i rekreacją.


Tekst i fot. MOSiR

 

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.5965099334717