Sobota, 20.07.2024, Imieniny: Czeslaw, Hieronim, Fryderyk
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2024/2025

Piłka Nożna

»   II liga

»   IV liga

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Aktywny weekend z MOSiR-em

15.12.2023, 14:20:00 Rozmiar tekstu: A A A
Aktywny weekend z MOSiR-em
Fot. MOSiR

Nadchodzący weekend zapowiada się bardzo aktywnie. W planie między innymi Miejska Wycieczka Rowerowa, Biegi na Orientację i jazda na łyżwach. Warto więc skorzystać z atrakcji przygotowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. 

 

 


Sobota 16 grudnia

 

 


O godzinie 10:00 zapraszamy do Parku Modrzewie na drugą rundę Biegów na Orientację. Wydarzenie jest bezpłatne, a zapisy będą prowadzone bezpośrednio w dniu wydarzenia w biurze zawodów przy Placówce Opiekuńczo – Wychowawczej przy ul. Mazurskiej 6. Biegać z mapą może każdy, więc do udziału zachęcamy wszystkich, bez względu na wiek. Trzy najlepsze osoby, w danych kategoriach, otrzymają medale. 

 

 


W sali fitness Lodowiska Helena o godzinie 10:00 i 11:00 odbędą się zajęcia dla dzieci i młodzieży ZUMBA KIDS z podziałem na grupy wiekowe. To dobra okazja na sprawdzenie tanecznych umiejętności i odkrycie nowej pasji. Ćwiczenia prowadzone są przez doświadczona instruktorkę. Nie ma potrzeby wcześniej rezerwacji miejsca, bilety na ZUMBĘ KIDS do nabycia przed zajęciami w kasie Lodowiska Helena. Więcej o ZUMBIE przeczytasz na bezpośrednio na stronie www.mosir.elblag.eu. 
O godzinie 11:00 i 12:00 w Krytej Pływalni przy ul. Robotniczej 68 zapraszamy seniorów na AQUA SENIOR. Zajęcia stworzone pod kątem osób 60+, to jedna z lepszych form aktywności proponowanych seniorom. Odpowiednio dobrane ćwiczenia oddziałują szczególnie na partie mięśni układu ruchu oraz stawy.

 

 

 
Niedziela 17 grudnia

 

 


Niedzielę rozpoczniemy aktywnie od ostatniej w tym sezonie Miejskiej Wycieczki Rowerowej. Celem będzie Kanał Modry położony na Żuławach Wiślanych. Start o godzinie 10:00 spod napisu Elbląg na Starym Mieście, a koniec w okolicach godziny 15:00 w Hali Sportowo-Widowiskowej, gdzie obdędzie się podsumowanie sezonu rowerowego oraz wręczenie nagród dla najaktywniejszych uczestników wycieczek. Przypominamy o zabraniu swoich książeczek turystyki kolarskiej PTTK.
Przez cały weekend
Zarówno w sobotę jak i w niedzielę, będzie można skorzystać ze ślizgawek na Lodowisku Helena o godzinach: 12:20, 13:25, 14:35, 15:40 i 16:50. 
Do aktywności na świeżym powietrzu zachęca również Tor Kalbar, sobota – 12:00, 14:00, 16:30, 18:30 i niedziela – 10:00, 12:00, 14:00, 16:30, 18:30. Warto przypomnieć, że sesje na torze trwają aż 1,5 godziny.
Koszt wejścia na Lodowisko Helena i Tor Kalbar wynosi 11 zł za bilet normalny i 8,50 zł za bilet ulgowy. Na obu obiektach prowadzona jest wypożyczalnia łyżew przez Klub Sportowy Orzeł Elbląg, łyżwy można wypożyczyć w cenie 10 zł. 
Odrobinę relaksu i wodnych szaleństw będzie można znaleźć w Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka, która jest czynna od poniedziałku do piątku od 6:00 do 22:00. 
Wszystkie szczegóły, poszczególne harmonogramy i cenniki znajdują się na stronie www.mosir.elblag.eu.

 

 

MOSiR Elbląg

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.233206987381