Czwartek, 28.09.2023, Imieniny: Marek, Waclaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2023/2024

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Mini Bieg, wielka frajda

29.03.2023, 08:15:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mini Bieg, wielka frajda
Fot. MOSiR
REKLAMA

Drogi Rodzicu, spiesz się! Mini Bieg Piekarczyka cieszy się coraz większą popularnością, a na liście startowej jest już prawie połowa zajętych miejsc. Zapisz swoją pociechę już dziś. Startujemy 4 czerwca z ul. Teatralnej.


Bieg Piekarczyka to duża i popularna impreza sportowa w Elblągu, której nieodzowną częścią jest Mini Bieg dla najmłodszych. Co roku aż 500 dzieci biega indywidualnie lub w parze z rodzicem, zdobywając medale i ciesząc się z pokonanej trasy. Dodatkowo na terenie imprezy powstanie małe „miasteczko”, wewnątrz którego pojawią się dmuchane place zabaw, food trucki oraz kilka innych atrakcji zorganizowanych z myślą o dzieciach i dorosłych.


Przed startem dorosłych, swoje metry w Mini Biegu Piekarczyka pokonają dzieci i młodzież, których wiek będzie odpowiadać długości trasy. Pierwszy bieg ruszy o 8:50, a starty będą odbywać się w kolejności od najstarszych do najmłodszych uczestników. Sportowa zabawa toczyć się będzie na 6 dystansach: 50 (0-2 lat), 100 (3-4 lat), 200 (5-6 i 7-8 lat), 300 (9-10 lat), 400 (11-12 lat) i 600 m (13-14 lat). Wszystkie trasy i pętle będą wyznaczone przy ul. Teatralnej, a na mecie każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy medal.


Coraz więcej osób zapisuje się na naszą imprezę. Limit miejsc na bieg dziecięcy to okrągłe 500 osób, a lista startowa została w połowie zapełniona, więc warto już teraz podjąć decyzję o udziale. Zgłoszenia do Mini Biegu Piekarczyka przyjmowane są jedynie poprzez stronę biegpiekarczyka.pl. Klikając w menu „Zgłoszenia” i „Formularz zgłoszeniowy”, pojawi się szczegółowa instrukcja dotycząca zapisów, które są realizowane przez system Elektroniczne Zapisy.


Bieg Główny i drużynowy
Do udziału w XIV Elbląskim Biegu Piekarczyka zapraszamy nie tylko dzieci, ale także młodzież i dorosłych, którzy mogą pokonać 5 lub 10 kilometrów. Na dłuższym dystansie rywalizować będą również drużyny, składające się z minimum 5 zawodników. Zapisy prowadzone są podobnie jak w przypadku Mini Biegu na stronie biegpiekarczyka.pl.   


Organizatorami XIV edycji Ulicznego Elbląskiego Biegu Piekarczyka są: Urząd Miejski w Elblągu oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu. Patronat honorowy nad Biegiem objął Prezydent Elbląga Witold Wróblewski.

 

MOSiR

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Machupichcę
  Czwartek, 30.03

  I znowu Mosir na straży dobrego wizerunku Wielkiego Ptaka

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.253494977951