Sobota, 1.04.2023, Imieniny: Grazyna, Zbigniew, Teodor - Prima aprilis
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2022/2023

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Piłka ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Trening w tempie turbo

19.10.2022, 13:37:26 Rozmiar tekstu: A A A
Trening w tempie turbo
Fot. MOSiR

Razem z nami zgubisz zbędne kilogramy i zyskasz lepszą kondycję. Zadba o to trenerka personalna Anna Woronowicz, która, w ramach programu „Aktywuj się z MOSiR-em”, prowadzi zajęcia Turbo Spalanie. Ćwicz i baw się w każdą środę w sali fitness Lodowiska Helena.


Program Aktywuj się z MOSiR-em to szereg wielu propozycji dla każdego. Są to zajęcia w wodzie, w sali fitness, na siłowni lub na tafli lodowiska. Chcielibyśmy jednak przybliżyć Wam sekrety treningu, opartego na zajęciach tabaty. W ofercie MOSiR-u jest to spotkanie z Turbo Spalaniem.


Jak nazwa wskazuje, będzie można się trochę spocić, ale cały ten wysiłek będzie miał konkretny cel. Każdy, kto spróbuje poćwiczyć m.in. z ciężarkami, krzesłami, na matach, z pewnością poprawi swój wygląd, ale również zwiększy zdolność organizmu do wykonywania cięższej pracy przy niższych nakładach wysiłku. Interwały pozwolą maksymalnie stymulować mięśnie całego ciała oraz ułatwią spalanie tkanki tłuszczowej.
Zajęcia prowadzi Anna Woronowicz, która od lat jest przykładem tego, że systematyczny trening zmienia każdego. Podczas zajęć dba o poprawne wykonanie poszczególnych ćwiczeń, w efekcie uczestnicy mogą liczyć na poszerzenie swojej wiedzy i być spokojnym o formę. Turbo Spalanie to trening dla każdego, zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, dla młodszych i starszych, dla początkujących i bardziej zaawansowanych. Przyjdź i spróbuj, a przekonasz się, że warto.


Treningi odbywają się w środy o godz. 18:30 w sali fitness w budynku Krytego Lodowiska Helena przy ul. Karowej 1. Koszt uczestnictwa w zajęciach to każdorazowo 16 zł od osoby. Bilety można nabywać tuż przed zajęciami w kasie lodowiska. Istnieje możliwość korzystania z kart: Multisport, Fit Profit, Medicover, PZU Sport. Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą karnetów, dzięki którym łatwo i szybko można opłacić bilet wstępu na obiekty MOSiR oraz nabyć wejściówki na wszystkie zajęcia programu Aktywuj się z MOSiR-em. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pozostałych zajęć w ramach Aktywuj się z MOSiR-em, m.in. Zumba, Joga, Easy Gym Training, a także różne formy Aqua Fitness (w tym Poranki w CRW Dolinka czy Aqua Senior w Krytej Pływalni). Szczegóły na stronie MOSiR w zakładce Aktywuj się z MOSiR-em.

 

MOSiR

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2509608268738