Piątek, 9.12.2022, Imieniny: Aneta, Leokadia, Wieslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2022/2023

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Młodzi pokazali jak pływają

16.06.2022, 09:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Młodzi pokazali jak pływają
Fot. MOSiR

W Krytej Pływalni odbył się I Mityng Pływacki dla dzieci i młodzieży, które uczestniczą na co dzień w nauce i doskonaleniu pływania z MOSiR-em. Setka uczestników dumnie prezentowała swoje umiejętności rodzicom i instruktorom, wykonując liczne zadania i wyzwania.


Mityng Pływacki był okazją, aby podsumować sezon nauki pływania. Instruktorzy spotykają się cyklicznie z dziećmi i młodzieżą, szkoląc i szlifując ich umiejętności. Każde zajęcia poprawiają styl i sprawiają, że podopieczni coraz bardziej przyjaźnią się z wodą.
Na basenie sportowym w Krytej Pływalni swoje umiejętności pokazywali ci trochę starsi i będący na wyższym poziomie pływackiego wtajemniczenia. Poszczególne grupy startowały na swoich torach. Były różne style pływackie, nurkowanie i wiele innych elementów. Natomiast na małym basenie najmłodsi pluskali się w wodzie, sprawdzając się w tym, czego się nauczyli. Każdy uczestnik otrzymał na zakończenie medal, dyplom i coś słodkiego.


Dziękujemy wszystkim na udział w imprezie i skorzystanie z naszych zajęć. Zapraszamy na kolejny sezon nauki i doskonalenia pływania z MOSiR-em, który rozpocznie się po wakacjach.

MOSiR

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.4247181415558