Niedziela, 3.07.2022, Imieniny: Anatol, Jacek, Tomasz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2021/2022

Piłka Nożna

»   II liga

»   IV liga

Piłka ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Elbląscy hokeiści na turnieju we Francji

20.04.2022, 13:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Elbląscy hokeiści na turnieju we Francji
Fot. UKS Wikingowie

Pracowite święta mieli hokeiści z Elbląga. W Wielką Sobotę oraz Wielką Niedzielę rozegrali turniej Trophée des Lions U13 w partnerskim mieście Compiègne. Wikingowie rozegrali łącznie 8 meczów hokeja na lodzie zdobywając finalnie III miejsce w turnieju.


Trener Jakub Wala podkreślił, że drużyna bardzo dobrze zaprezentowała się na tle innych. Wikingowie byli w stanie nawiązać walkę także z nieco starszymi zawodnikami, stwarzali dużo sytuacji w ataku, blokowali napastników na obronie i co najważniejsze zostawili serce na lodzie. Spotkania były bardzo wyrównane i gdybyśmy mieli możliwość ciągłego treningu na lodzie, z pewnością kończyłyby się korzystniejszymi wynikami naszych hokeistów, ale jest jak jest. Najważniejsze, że nasza praca nie idzie na marne!


Bardzo dziękujemy drużynie Les Lions de Compiègne, a zwłaszcza prezesowi Pascalowi Mignon za ciepłe przyjęcie oraz wspaniałą organizację turnieju. Słowa uznania należą się stowarzyszeniu Association Oise-Elblag, które zaopiekowało się naszymi zawodnikami, zapewniło im wyżywienie oraz zorganizowało zwiedzanie partnerskiego miasta i okolic. Hokeiści z wielkimi honorami zostali przyjęci również w Merostwie Compiègne, gdzie wręczyli figurkę Piekarczyka oraz piękny album - prezent od Prezydenta Miasta Elbląga.


Cieszymy się, że elbląskie firmy wsparły nasz wyjazd do Francji przekazując prezenty dla francuskich kolegów : BI-PLAST akcesoria meblowe, REJS - wyposażenie mebli, PUNTA narzędzia, Elleci Polska Sp. z o.o.

Zawodnicy reprezentujący Elbląg w turnieju: Adamczyk Justyna, Maszaro Szymon, Artych Maksymilian, Jóźwiak Aleks, Kisielewski Nikodem,Kruszyński MIkołaj, Żwirek Oskar, Lachowski Maciej, Pastewski Michał, Pawlyta Maksymilian, Rutkowska Iga, Wierzchoń Oskar, Tomir Pańko - Drzewucki Trenerzy: Jakub Wala, Ireneusz Wala
 

UKS Wikingowie

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0748598575592