Niedziela, 24.09.2023, Imieniny: Dora, Gerard, Teodor
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2023/2024

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Ferie z wodnym torem przeszkód

01.02.2022, 12:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Ferie z wodnym torem przeszkód

W drugim tygodniu ferii zimowych w Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka już po raz trzeci pojawią się dwa dmuchane tory przeszkód. Będzie to świetna atrakcja zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dla dorosłych.
 

Poprzednie wizyty tej atrakcji w Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka spotkały się z dużym zainteresowaniem elblążan. Ci, którzy pojawili się na basenie, z ochotą korzystali z tej oryginalnej formy spędzania wolnego czasu. Jest to rewelacyjne urozmaicenie wszelkiego rodzaju zabaw w wodzie.
 

Tor przeszkód będzie dostępny przez cały drugi tydzień ferii, od poniedziałku 31 stycznia do niedzieli 6 lutego, codziennie od godz. 6.00 do 22.00. Dla odwiedzających przygotowane będą dwa tory. Oba dostosowane do konkretnych użytkowników. Na basenie sportowym znajdować się będzie tor dla młodzieży i dorosłych, natomiast w strefie rekreacyjnej zainstalowany zostanie tor dla dzieci. Tory będą składały się częściowo z innych modułów niż poprzednio, żeby jeszcze bardziej uatrakcyjnić czas spędzony w CRW Dolinka, a nad bezpieczeństwem klientów czuwali będą ratownicy.
 

Bardzo ważną informacją jest, że wejście na oba tory będzie w cenie zwykłego biletu na basen.

 

Warto przypomnieć, że w czasie ferii zimowych Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował szereg bezpłatnych atrakcji, m. in. animacje i ślizgawki na Krytym Lodowisku, zabawy w Krytej Pływalni, a także różnorodne zajęcia sportowe z elbląskimi klubami sportowymi w Hali Sportowo-Widowiskowej. Szczegółowy program znajduje się na stronie MOSiR.
 

Zasady bezpieczeństwa
 

W związku z sytuacją wywołaną przez pandemię dokładamy wszelkich starań, by zapewnić bezpieczeństwo wszystkim osobom korzystającym z obiektów sportowych MOSiR. Prosimy o zachowanie minimum 1,5 metra odstępów, zakrywanie ust i nosa w obiekcie (oprócz czas spędzonego w strefie basenowej) oraz o stosowanie się do poleceń obsługi, komunikatów zamieszczonych na terenie obiektu i wytycznych zawartych w aktualnie obowiązującym rozporządzeniu Rady Ministrów. Jednocześnie informujemy, że basen można udostępniać liczbie osób nie większej niż 30% maksymalnego obłożenia obiektu. Limit ten dotyczy jedynie osób niezaszczepionych. W związku z tym prosimy osoby posiadające zaświadczenia o szczepieniu lub przebytej chorobie o ich dobrowolne okazanie. Więcej szczegółów znajduje się na stronie MOSiR.
 

Tekst i fot. MOSiR

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.289647102356