Wtorek, 22.09.2020, Imieniny: Tomasz, Maurycy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2020/2021

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Piłka Ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Zgłoś swoją pociechę na wakacyjne zawody pływackie

20.07.2020, 09:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Zgłoś swoją pociechę na wakacyjne zawody pływackie

W czwartek (23 lipca) w Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka odbędą się Wakacyjne Zawody Pływackie dla dzieci i młodzieży. W zawodach mogą uczestniczyć wszyscy chętni w wieku od 6 do 15 lat. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal, a udział w imprezie jest bezpłatny.

 

Wakacje nieodzownie kojarzą się z czasem wolnym, piękną pogodą i zabawami w wodzie. I właśnie z myślą o tych wszystkich, którzy lubią spędzać czas w wodzie, a do tego potrafią pływać, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Grupa Wodna przygotowali Wakacyjne Zawody Pływackie dla dzieci i młodzieży. Impreza odbędzie się w czwartek, 23 lipca, od godz. 9.00 w CRW Dolinka, a udział w zawodach jest bezpłatny.

 

- Zachęcamy wszystkich naszych milusińskich do wspólnej zabawy i spędzenia czasu na CRW Dolinka – mówi Adam Krause, kierownik obiektu. – Poprzez organizację zawodów chcemy zachęcić elblążan do ponownego odwiedzania Dolinki, która w czasie pandemii jest miejscem w pełni bezpiecznym. Aby zapisać dziecko na zawody należy pamiętać, że liczba miejsce jest ograniczona. Zapisy uczestników w dniu zawodów będą możliwe tylko i wyłącznie w momencie, kiedy limit miejsc nie zostanie wcześniej osiągnięty.

 

W zawodach może uczestniczyć każde dziecko w wieku od 6 do 15 lat, które samodzielnie potrafi przepłynąć 25 metrowy basen. Zgłoszenia przyjmowane będą za pośrednictwem poczty elektronicznej do dnia 21.07.2020 do godz. 23.59. Aby wziąć udział w zawodach należy wysłać zgłoszenie na adres e-mail imprezy@mosir.elblag.eu podając w treści poniższą formułę:
Zgłaszam moją córkę/syna (imię i nazwisko dziecka oraz dokładna data urodzenia) do udziału w Wakacyjnych Zawodach Pływackich w dniu 23.07.2020 r. o godz. 9.00-11.00.

 

- Przygotowaliśmy podział na kategorie wiekowe, a dzieci w zależności od wieku będą miały do pokonania różne dystanse w dowolnym stylu – informuje Marcin Trudnowski z Grupy Wodnej. – Dla młodych pływaków, którzy nie czują się jeszcze zbyt pewnie, będzie możliwość przepłynięcia basenu wraz z przyrządem, czyli deską lub makaronem. Przed samym startem przeprowadzimy dla uczestników krótką rozgrzewkę, by poczuli się jak na wielkich zawodach sportowych. W czasie zawodów nie będzie jednak prowadzony pomiar czasu, bo tego dnia zamiast rywalizacji i walki o miejsca na podium liczyła się będzie dobra zabawa.

 

Biuro zawodów czynne będzie w CRW Dolinka w dniu imprezy od godz. 8.30 do 8.50. Do zawodów zostaną dopuszczeni jedynie zgłoszeni zawodnicy, których rodzice/prawni opiekunowie przed startem stawią się w biurze zawodów, by podpisać specjalne oświadczenie. Po zakończeniu części sportowej imprezy wszystkie dzieci będą mogły wspólnie się bawić na części rekreacyjnej CRW Dolinka. Koniec zawodów przewidziano na godz. 11.00.

 

- Ze względu na obostrzenia związane z pandemią koronawirusa trybuny w CRW Dolinka nadal nie są dostępne dla publiczności, a to oznacza, że rodzice i dziadkowie nie będą mogli wejść na obiekt – informuje Adam Krause, kierownik CRW Dolinka. – Natomiast na pływalni będą instruktorzy, którzy pokierują dzieci zarówno do szatni, jak i na nieckę basenową. Dzieci przez cały czas trwania zawodów, będą pod opieką organizatorów.
Szczegółowy regulamin zawodów dostępny jest TU.

 

Zapraszamy do uczestniczenia w pozostałych wydarzeniach w ramach Wakacji z MOSiR-em. Więcej szczegółów na stronie MOSiR w zakładce Wakacje z MOSiR-em.


Tekst i fot. MOSiR

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Pompek
  Wtorek, 21.07

  Dziwne ze nie można wejść w maseczce na trybuny z zachowaniem odległości. Na basenie jedni obok drugiego a tam problem. Dać dziecko i czekać w samochodzie ok 2 h... Dziwne

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.