Sobota, 27.04.2024, Imieniny: Maria, Marcelina, Marzena

Czwarta z rzędu porażka Meblarzy

23.02.2020, 21:05:00 Rozmiar tekstu: A A A

Szczypiorniści KS Meble Wójcik, po raz czwarty z rzędu ponieśli porażkę w meczu I ligi piłki ręcznej mężczyzn. Tym razem ulgli u siebie ostatniej w tabeli drużynie Tytani Wejherowo 27:30 ( 12:13 ). Zobacz zdjęcia z meczu.

Trwa zła passa Meblarzy. Choć elbląska drużyna był w sobotnim meczu osłabiona , nie jest wytłumaczeniem na kolejną porażkę. Drużyna z Wejherowa zwyciężając w Elblagu, ma na swoim koncie drugie w sezonie zwycięstwo i to w kolejnym meczu ligowym . Tytani pierwsze zwycięstwo w sezonie odnieśli tydzień temu, grając u siebie z drużyną Sokoła Porcelana z Kościerzyny.

Pierwsza połowa spotkania była wrównana i Meblarze na przerwę schodzili przegrywając różnicą  jednej bramki. Wszystko uległo radykalnej zmienie w około 40 minucie meczu. Meblarze nie potrafili pokonać bramkarza przyjezdnych,  tracąc  samemu cztery bramki z rzędu. Mimo prób wyrównania wyniku, przewaga Tytanu była zbyt duża i druzyna z Wejherowa nie pozwoliła odebrać sobie drugiego w tym sezonie zwycięstwa.

KS Meble Wójcik - Tytani Wejherowo 27:30 ( 12:13 )