Sobota, 30.09.2023, Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2023/2024

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

W maju odbędzie się "III Turniej o Puchar EMLO"

25.04.2019, 13:20:00 Rozmiar tekstu: A A A
W maju odbędzie się "III Turniej o Puchar EMLO"
REKLAMA

Zaczyna robić się ciepło, orliki już otwarte... Czas więc na powrót wydarzenia, na które czekało wielu sympatyków piłki nożnej. Już w dniach 10-12 maja 2019 roku odbędzie się "III Turniej o Puchar EMLO". Jest to turniej piłki nożnej organizowany przez EMLO - Elbląska Młodzieżowa Liga Orlika.

Ta amatorska organizacja ma na celu propagowanie piłki nożnej jako aktywnego spędzania czasu w gronie znajomych w duchu sportowej rywalizacji. Na bazie poprzednich przedsięwzięć ukazuje się kolejna, rozbudowana edycja, która przejdzie do histroii.

Patronat Honorowy nad tym wydarzeniem objęli: Witold Wróblewski Prezydent Miasta Elbląg oraz Maciej Romanowski Starosta Powiatu Elbląskiego.

Czekają nas 3 dni gry, na 3 różnych obiektach. Pierwsze dwa dni gry to rozgrywki eliminacyjne. Już 10 maja (piątek) od godziny 15:45 zawodnicy będą rywalizować o awans do rozgrywek finałowych na obiekcie typu "orlik" znajdującym się przy Szkole Podstawowej nr. 4 przy ulicy Mickiewicza.

Drugiego dnia - 11 maja (sobota) nasze zawody przeniosą się na "orlik" przy Szkole Podstawowej nr. 9 przy ulicy Wybickiego. Tego dnia  zaczynamy już od godziny 11:30. Rozgrywki finałowe na "orliku" przy Szkole Podstawowej nr. 11 przy ulicy Korczaka rozpoczną się od godziny 10:30.

W turnieju weźmie udział 16 drużyn, które zapiszą się jako pierwsze. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy ruszają od 25 kwietnia, a kończą się najpóźniej 5 maja. Aby wziąć udział w turnieju należy zgłosić minimalnie wymaganą liczbe 6 zawodników, maksymalnie 12 zawodników w formularzu zgłoszeniowym. Druk ten dostępny będzie do pobrania na stronie EMLO - Elbląska Młodzieżowa Liga Orlika na facebooku (facebook.com/emloliga). Z chwilą zgłoszenia drużyna, wraz z każdym zawodnikiem oznajmia, iż akceptuje Regulamin rozgrywek. Dostępny on będzie również na powyższej stronie. Aby wziąć udział wymagana jest wpłata kwoty tzw. wpisowych w wysokości 150zł.

Losowanie grup turniejowych odbędzie się 7 maja o godzinie 18:00 na "orliku" przy ulicy Wybickiego (SP 9). Tego dnia 16 drużyn zostanie podzielonych na 4 grupy po 4 zespoły w każdej. Dwie pierwsze grupy swoje mecze rozegrają 10 maja. Pozostałe dwie rywalizować będą 11 maja. Z każdej z grup do finałowego etapu rozgrywek awansują po dwa zespoły. 12 maja finaliści zostaną podzieleni na kolejne 2 grupy, z których awans do półfinałów wywalczą po 2 drużyny. W meczach grupowych obowiązuje zasada gry "każdy z każdym".

Nasze zaproszenie dedykujemy szczególnie do miejscowej młodzieży. Czeka nas cały dzień gry, piękna sportowa rywalizacja. Jest to idealny czas i miejsce, aby pokazać swoje umiejętności na boisku, a także przyjść kibicować zawodnikom.

Oficjalnym źródłem informacji jest fanpage EMLO - Elbląska Młodzieżowa Liga Orlika (facebook.com/emloliga). Kontakt możliwy również przez fanpage bądź nr. tel.: 509 895 646.

 

Oceń tekst:

Ocen: 2

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2064130306244