Wtorek, 14.07.2020, Imieniny: Stella, Bonawentura, Marcelin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2019/2020

Piłka nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Weekend na lodzie. Przed nami występy łyżwiarzy figurowych

14.03.2019, 13:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Weekend na lodzie. Przed nami występy łyżwiarzy figurowych
Zdjęcie stanowi jedynie ilustracje do artykułu (fot. archiwum redakcji)

Weekend na lodzie - już 22 marca rozpoczną się ogólnopolskie zawody w łyżwiarstwie figurowym - Mistrzostwa Polski Młodzików i Puchar Elbląga 2019.
 

Uczniowski Klub Sportowy „Szóstka” we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Elblągu oraz Polskim Związkiem Łyżwiarstwa Figurowego organizują Mistrzostwa Polski Młodzików w łyżwiarstwie figurowym połączone z Pucharem Elbląga 2019, w którym udział biorą juniorzy oraz zawodnicy amatorsko uprawiający łyżwiarstwo figurowe. Wydarzenie odbędzie się w dniach 22-24.03.2019 na lodowisku Helena. Udział w zawodach zapowiedziało około 150 łyżwiarzy z całej Polski i z zagranicy. Patronat Honorowy nad zawodami objął Prezydent Elbląga  Witold Wróblewski.
 

Uczniowski Klub Sportowy „Szóstka” ze specjalnością łyżwiarstwo figurowe powstał w 2005 roku przy Szkole Podstawowej nr 6. Dwa lata później udało się otworzyć pierwszą klasę o profilu łyżwiarstwo figurowe. UKS Szóstka ma już za sobą organizację zawodów rangi ogólnopolskiej. W 2010 r. odbył się Puchar Polski Młodzików, w 2013 r. Mistrzostwa Polski Młodzików w łyżwiarstwie figurowym, a w zeszłym roku  Ogólnopolskich Zawodów w łyżwiarstwie figurowym o Puchar Elbląga 2018 oraz Puchar Elbląga Amatorów 2018.
 

„Mistrzostwa Polski Młodzików”, „Puchar Elbląga 2019” i „Puchar Elbląga Amatorów 2019” to wspaniałe okazje na wypromowanie elbląskiego klubu i jeżdżących w nim młodych łyżwiarzy, ale przede wszystkim jest to szansa na rozpropagowanie naszego miasta. Występy łyżwiarzy figurowych są zawsze niezwykle spektakularne i przyciągają wielu obserwatorów – informuje Prezes UKS „Szóstka” Beata Kukowska. - Już dzisiaj podziękowania kieruję do współorganizatorów i sponsorów tej imprezy sportowej.
 

W tym roku Klub podjął się organizacji Mistrzostw Polski Młodzików i Pucharu Elbląga

W dniach 22 – 23 marca odbędą się Mistrzostwa Polski Młodzików w kategoriach solistek, solistów, par tanecznych w klasie srebrnej i złotej. W tych samych dniach w Pucharze Elbląga wystartują solistki, soliści w klasie brązowej, novice, junior, senior.  Konkurencje MP Młodzików mogą się nawet przeplatać z konkurencjami Pucharu Elbląga. Natomiast 24 marca odbędzie się Puchar Elbląga Amatorów w kategoriach solistek, solistów, par tanecznych, show duo w klasie brązowej, srebrnej i złotej. Szczegółowy program zawodów:

 

Wstęp na imprezę jest wolny. Dla tych, którzy nie będą w stanie przybyć na lodowisko, na stronie www.uks6.elblag.pl dostępna będzie relacja na żywo. Zapraszamy 22-24 marca na Lodowisko Helena.

 

Więcej informacji:
Beata Kukowska – prezes UKS Szóstka, tel. 693 281 410

Oceń tekst:

Ocen: 2

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.