Piątek, 29.03.2024, Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

Porażka za porażką! Kolejna przegrana Olimpii w II lidze. Tym razem lepszy Górnik Łęczna

15.09.2018, 19:53:21 Rozmiar tekstu: A A A

W dzisiejszym meczu 10. kolejki II ligi Olimpia Elbląg przegrała na wyjeździe z Górnikiem Łęczna 1:2 (1:1).

Prowadzenie gospodarzom dał w 38 minucie Patryk Szysz, ktory wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Zagorskim. Olimpii udało odpowiedzieć jeszcze przed przerwą - Anton Kołosow wyrównał stan meczu po celnym strzale głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Po przerwie decydującą o zwycięstwie bramkę zdobyli gospodarze. Tym razem Dawida Kapłona pokonał Paweł Wojciechowski, wykorzystując dobre podanie Łuszkiewicza.

To już 8 porażka Olimpii w 10 meczu sezonu. W następnej kolejce Olimpia zagra u siebie z Rozwojem Katowice (niedziela 22 września o godz. 19:45)

Górnik Łęczna - Olimpia Elbląg 2:1 (1:1)
Patryk Szysz 38 (k), Paweł Wojciechowski 58 - Anton Kołosow 42

Olimpia: 1. Dawid Kapłon - 16. Tomasz Sedlewski, 13. Michał Kuczałek, 5. Kamil Wenger, 25. Eryk Filipczyk (69, 10. Mateusz Szmydt) - 6. Anton Kołosow, 24. Tomasz Persona (64, 70. Bartosz Nowicki), 8. Michał Ressel (83, 4. Kacper Korkliniewski), 17. Jakub Bojas, 23. Michał Kiełtyka - 9. Michał Fidziukiewicz.