Piątek, 19.04.2024, Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

Olimpia znowu wypuściła zwycięstwo z rąk. Tylko remis ze Stalą

24.08.2016, 18:54:00 Rozmiar tekstu: A A A

W dzisiejszym meczu 5. kolejki II ligi Olimpia Elbląg zremisowała u siebie ze Stalą Stalowa Wola 1:1 (1:1).

W pierwszej połowie przewagę miała Olimpia, która udokumentowała to zdobyciem bramki. W 15 minucie Szuprytowski przebiegł z piłką kilkanaście metrów i podał idealnie do niepilnowanego Pietronia, który pięknym strzałem z pierwszej piłki posłał piłkę w samo okienko bramki. Jednak chwila nieuwagi przy rzucie rożnym  w 26 minucie kosztowała Olimpię utratę prowadzenia. Bramkę głową zdobył Sabe. Nasza drużyna odzyskała inicjatywę i nadal napierała na bramkę Stali.

W pierwszych minutach drugiej połowy Olimpia miała conajmniej 4 sytuacje bramkowe, jednak ani Szuprytowski, ani Kolosov i  Piceluk, który miał najlepsżą okazję, nie potrafili pokonać bramkarza Stali. Piceluk mógł przesądzić o zwycięstwie Olimpii, ale po jego strzale głową piłkę wybił z linii bramkowej obrońca Stali.

Szkoda straconej szansy, bo Olimpia była dzisiaj zdecydowanie lepsza od Stali, ale nie potrafiła wykorzystać swoich sytuacji i musi zadowolić się remisem.

Zobacz zapis relacji LIVE minuta po minucie

W następnej kolejce w sobotę o 17:00 Olimpia Elbląg zagra u siebie z Wartą Poznań.

Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola 1:1 (1:1)