Czwartek, 28.03.2024, Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna

Olimpia traci zwycięstwo z Polonią w Warszawie w 94.minucie meczu!

19.08.2016, 20:50:00 Rozmiar tekstu: A A A

W dzisiejszym meczu 4. kolejki II ligi Olimpia Elbląg zremisowała na wyjeździe z Polonia Warszawa 1:1( 0:0)

Pierwsza połowa meczu była niezbyt ciekawa. Oba zespoły graly bardzo powolnie, nie stwarzając wielu groźnych sytuacji pod bramkami. Gole oglądaliśmy dopiero po przerwie. Najpierw w 63. minucie Łukasz Pietroń otworzył wynik, pewnie wykorzystując rzut karny. Była to druga skuteczna "jedenestka" tego zawodnika w sezonie. Gdy wydawało się, że Olimpia wywiezie komplet punktów z ul. Konwiktorskiej w Warszawie, w 4 minucie doliczonego czasu gry w zamieszaniu podbramkowym wyrównującego gola zdobył Karol Worach. Szkoda straconej szansy, Olimpia wciąż pozostaje bez zwycięstwa w lidze i musi szukać punktów w kolejnych meczach. Szansą jest zbliżająca się środa, kiedy Olimpia przy Agrykola podejmować będzie drużynę ze Stalowej Woli.

Liczymy na większą czujność w bramce i polu karnym.

W następnej kolejce (środa, 24. sierpnia - godz. 17:00) Olimpia Elbląg zagra u siebie z Stalą Stalowa Wola.

Polonia Warszawa - Olimpia Elbląg 1:1(0:0)
Karol Worach 94 - Łukasz Pietroń 63 (k)

Olimpia: 1. Kacper Tułowiecki - 2. Rafał Maciążek (72, 14. Radosław Bukacki), 15. Krzysztof Niburski, 5. Kamil Wenger, 16. Rafał Lisiecki - 17. Jakub Bojas, 13. Michał Ressel (76, 24. Bartosz Danowski), 8. Patryk Sokołowski, 10. Radosław Stępień, 19. Łukasz Pietroń (74, 77. Damian Szuprytowski) - 11. Paweł Piceluk (61, 6. Anton Kołosow).

Elbląski Dziennik Internetowy info.elblag.pl wspiera medialnie Olimpię w walce o mistrzostwo II ligi