Sobota, 5.12.2020, Imieniny: Krystyna, Sabina, Norbert
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2020/2021

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Piłka Ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

info.elblag.pl » strona główna » sport » rozgrywki ligowe

II liga - 2016/2017


Msc. Drużyna M PKT Z R P Bramki
1. Odra Opole 34 71 21 8 5 69 - 34
2. Raków Częstochowa 34 71 20 11 3 64 - 29
3. Puszcza Niepołomice 34 62 17 11 6 42 - 24
4. Radomiak Radom 34 56 15 11 8 42 - 34
5. Olimpia Elbląg 34 50 12 14 8 59 - 49
6. Siarka Tarnobrzeg 34 47 13 9 12 51 - 50
7. Błękitni Stargard Szczeciński 34 45 11 12 11 45 - 39
8. Legionovia Legionowo 34 45 12 9 13 51 - 49
9. GKS Bełchatów 34 42 13 6 15 37 - 39
10. Stal Stalowa Wola 34 42 10 12 12 41 - 49
11. ROW 1964 Rybnik 34 41 11 8 15 39 - 47
12. Warta Poznań 34 41 10 11 13 40 - 53
13. Rozwój Katowice 34 39 9 12 13 32 - 39
14. Gryf Wejherowo 34 38 10 8 16 45 - 57
15. Polonia Warszawa 34 35 7 14 13 40 - 45
16. Kotwica Kołobrzeg 34 35 8 11 15 39 - 52
17. Olimpia Zambrów 34 33 8 9 17 37 - 55
18. Polonia Bytom 34 26 8 6 20 25 - 54

  • GKS Bełchatów został ukarany odjęciem trzech punktów za niespełnienie wymogów licencyjnych.
  • Polonia Bytom została ukarana odjęciem czterech punktów za niespełnienie wymogów licencyjnych.
  • Siarka Tarnobrzeg została ukarana odjęciem jednego punktu za niespełnienie wymogów licencyjnych.


1. kolejka - 30/31. lipca 2016 (Sobota / Niedziela)
Odra Opole 3 : 0 Stal Stalowa Wola
Polonia Warszawa 0 : 3 Polonia Bytom
Olimpia Elbląg 2 : 2 Raków Częstochowa 31. lipca 2016 17:00
Warta Poznań 1 : 1 Kotwica Kołobrzeg
GKS Bełchatów 2 : 0 Olimpia Zambrów
Gryf Wejherowo 2 : 1 Błękitni Stargard Szczeciński
Legionovia Legionowo 0 : 3 Rozwój Katowice
ROW 1964 Rybnik 0 : 0 Puszcza Niepołomice
Siarka Tarnobrzeg 0 : 0 Radomiak Radom
2. kolejka - 6/7. sierpnia 2016 (Sobota / Niedziela)
Stal Stalowa Wola 1 : 2 Radomiak Radom
Puszcza Niepołomice 3 : 0 Siarka Tarnobrzeg
Rozwój Katowice 0 : 2 ROW 1964 Rybnik
Błękitni Stargard Szczeciński 1 : 1 Legionovia Legionowo
Olimpia Zambrów 1 : 3 Gryf Wejherowo
Kotwica Kołobrzeg 0 : 2 GKS Bełchatów
Raków Częstochowa 3 : 1 Warta Poznań
Polonia Bytom 0 : 0 Olimpia Elbląg 6. sierpnia 2016 17:00
Odra Opole 2 : 2 Polonia Warszawa
3. kolejka - 13/14. sierpnia 2016 (Sobota / Niedziela)
Polonia Warszawa 2 : 0 Stal Stalowa Wola
Olimpia Elbląg 0 : 2 Odra Opole 14. sierpnia 2016 15:00
Warta Poznań 0 : 1 Polonia Bytom
GKS Bełchatów 1 : 2 Raków Częstochowa
Gryf Wejherowo 0 : 1 Kotwica Kołobrzeg
Legionovia Legionowo 4 : 0 Olimpia Zambrów
ROW 1964 Rybnik 1 : 2 Błękitni Stargard Szczeciński
Siarka Tarnobrzeg 2 : 1 Rozwój Katowice
Radomiak Radom 0 : 1 Puszcza Niepołomice
4. kolejka - 20/21. sierpnia 2016 (Sobota / Niedziela)
Stal Stalowa Wola 1 : 0 Puszcza Niepołomice
Rozwój Katowice 1 : 1 Radomiak Radom
Błękitni Stargard Szczeciński 3 : 1 Siarka Tarnobrzeg
Olimpia Zambrów 1 : 0 ROW 1964 Rybnik
Kotwica Kołobrzeg 2 : 0 Legionovia Legionowo
Raków Częstochowa 4 : 1 Gryf Wejherowo
Polonia Bytom 2 : 0 GKS Bełchatów
Odra Opole 4 : 1 Warta Poznań
Polonia Warszawa 1 : 1 Olimpia Elbląg 19. sierpnia 2016 19:00
5. kolejka - 24. sierpnia 2016 (Środa)
Olimpia Elbląg 1 : 1 Stal Stalowa Wola 24. sierpnia 2016 17:00
Warta Poznań 1 : 0 Polonia Warszawa
GKS Bełchatów 0 : 0 Odra Opole
Gryf Wejherowo 4 : 0 Polonia Bytom
Legionovia Legionowo 0 : 0 Raków Częstochowa
ROW 1964 Rybnik 1 : 0 Kotwica Kołobrzeg
Siarka Tarnobrzeg 3 : 0 Olimpia Zambrów
Radomiak Radom 2 : 1 Błękitni Stargard Szczeciński
Puszcza Niepołomice 2 : 1 Rozwój Katowice
6. kolejka - 27/28. sierpnia 2016 (Sobota / Niedziela)
Stal Stalowa Wola 0 : 0 Rozwój Katowice
Błękitni Stargard Szczeciński 0 : 0 Puszcza Niepołomice
Olimpia Zambrów 0 : 0 Radomiak Radom
Kotwica Kołobrzeg 2 : 2 Siarka Tarnobrzeg
Raków Częstochowa 3 : 1 ROW 1964 Rybnik
Polonia Bytom 0 : 4 Legionovia Legionowo
Odra Opole 2 : 1 Gryf Wejherowo
Polonia Warszawa 2 : 1 GKS Bełchatów
Olimpia Elbląg 6 : 1 Warta Poznań 27. sierpnia 2016 17:00
7. kolejka - 3/4. września 2016 (Sobota / Niedziela)
Warta Poznań 3 : 3 Stal Stalowa Wola
GKS Bełchatów 2 : 2 Olimpia Elbląg 3. września 2016 17:00
Gryf Wejherowo 0 : 0 Polonia Warszawa
Legionovia Legionowo 1 : 3 Odra Opole
ROW 1964 Rybnik 1 : 2 Polonia Bytom
Siarka Tarnobrzeg 1 : 1 Raków Częstochowa
Radomiak Radom 3 : 2 Kotwica Kołobrzeg
Puszcza Niepołomice 1 : 1 Olimpia Zambrów
Rozwój Katowice 0 : 1 Błękitni Stargard Szczeciński
8. kolejka - 10/11. września 2016 (Sobota / Niedziela)
Stal Stalowa Wola 2 : 2 Błękitni Stargard Szczeciński
Olimpia Zambrów 3 : 2 Rozwój Katowice
Kotwica Kołobrzeg 1 : 0 Puszcza Niepołomice
Raków Częstochowa 3 : 0 Radomiak Radom
Polonia Bytom 0 : 3 Siarka Tarnobrzeg
Odra Opole 2 : 0 ROW 1964 Rybnik
Polonia Warszawa 2 : 2 Legionovia Legionowo
Olimpia Elbląg 0 : 0 Gryf Wejherowo 10. września 2016 17:00
Warta Poznań 1 : 1 GKS Bełchatów
9. kolejka - 17/18. września 2016 (Sobota / Niedziela)
GKS Bełchatów 5 : 1 Stal Stalowa Wola
Gryf Wejherowo 2 : 3 Warta Poznań
Legionovia Legionowo 2 : 2 Olimpia Elbląg 17. września 2016 16:30
ROW 1964 Rybnik 1 : 0 Polonia Warszawa
Siarka Tarnobrzeg 1 : 1 Odra Opole
Radomiak Radom 1 : 0 Polonia Bytom
Puszcza Niepołomice 0 : 2 Raków Częstochowa
Rozwój Katowice 1 : 1 Kotwica Kołobrzeg
Błękitni Stargard Szczeciński 0 : 0 Olimpia Zambrów
10. kolejka - 24/25. września 2016 (Sobota / Niedziela)
Stal Stalowa Wola 3 : 1 Olimpia Zambrów
Kotwica Kołobrzeg 0 : 1 Błękitni Stargard Szczeciński
Raków Częstochowa 3 : 0 Rozwój Katowice
Polonia Bytom 1 : 2 Puszcza Niepołomice
Odra Opole 0 : 0 Radomiak Radom
Polonia Warszawa 2 : 2 Siarka Tarnobrzeg
Olimpia Elbląg 3 : 2 ROW 1964 Rybnik 24. września 2016 17:00
Warta Poznań 0 : 2 Legionovia Legionowo
GKS Bełchatów 2 : 3 Gryf Wejherowo
11. kolejka - 1/2. października 2016 (Sobota / Niedziela)
Gryf Wejherowo 0 : 1 Stal Stalowa Wola
Legionovia Legionowo 1 : 0 GKS Bełchatów
ROW 1964 Rybnik 1 : 2 Warta Poznań
Siarka Tarnobrzeg 4 : 1 Olimpia Elbląg 1. października 2016 15:00
Radomiak Radom 1 : 0 Polonia Warszawa
Puszcza Niepołomice 1 : 1 Odra Opole
Rozwój Katowice 2 : 0 Polonia Bytom
Błękitni Stargard Szczeciński 2 : 2 Raków Częstochowa
Olimpia Zambrów 2 : 1 Kotwica Kołobrzeg
12. kolejka - 8/9. października 2016 (Sobota / Niedziela)
Stal Stalowa Wola 3 : 1 Kotwica Kołobrzeg
Raków Częstochowa 1 : 1 Olimpia Zambrów
Polonia Bytom 2 : 0 Błękitni Stargard Szczeciński
Odra Opole 2 : 0 Rozwój Katowice
Polonia Warszawa 0 : 0 Puszcza Niepołomice
Olimpia Elbląg 4 : 2 Radomiak Radom 8. października 2016 16:00
Warta Poznań 1 : 3 Siarka Tarnobrzeg
GKS Bełchatów 1 : 0 ROW 1964 Rybnik
Gryf Wejherowo 2 : 1 Legionovia Legionowo
13. kolejka - 15/16. października 2016 (Sobota / Niedziela)
Legionovia Legionowo 1 : 0 Stal Stalowa Wola
ROW 1964 Rybnik 2 : 0 Gryf Wejherowo
Siarka Tarnobrzeg 1 : 2 GKS Bełchatów
Radomiak Radom 3 : 2 Warta Poznań
Puszcza Niepołomice 1 : 1 Olimpia Elbląg 15. października 2016 15:00
Rozwój Katowice 1 : 1 Polonia Warszawa
Błękitni Stargard Szczeciński 0 : 1 Odra Opole
Olimpia Zambrów 2 : 1 Polonia Bytom
Kotwica Kołobrzeg 2 : 2 Raków Częstochowa
14. kolejka - 22/23. października 2016 (Sobota / Niedziela)
Stal Stalowa Wola 0 : 3 Raków Częstochowa 9. listopada 2016
Polonia Bytom 2 : 2 Kotwica Kołobrzeg
Odra Opole 0 : 3 Olimpia Zambrów
Polonia Warszawa 1 : 1 Błękitni Stargard Szczeciński
Olimpia Elbląg 0 : 0 Rozwój Katowice 22. października 2016 15:00
Warta Poznań 0 : 0 Puszcza Niepołomice
GKS Bełchatów 0 : 1 Radomiak Radom
Gryf Wejherowo 2 : 2 Siarka Tarnobrzeg
Legionovia Legionowo 1 : 1 ROW 1964 Rybnik
15. kolejka - 29/30. października 2016 (Sobota / Niedziela)
ROW 1964 Rybnik 1 : 1 Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg 2 : 1 Legionovia Legionowo
Radomiak Radom 3 : 0 Gryf Wejherowo
Puszcza Niepołomice 2 : 0 GKS Bełchatów
Rozwój Katowice 2 : 0 Warta Poznań
Błękitni Stargard Szczeciński 4 : 0 Olimpia Elbląg 29. października 2016 13:00
Olimpia Zambrów 1 : 0 Polonia Warszawa
Kotwica Kołobrzeg 0 : 3 Odra Opole
Raków Częstochowa 1 : 0 Polonia Bytom
16. kolejka - 5/6. listopada 2016 (Sobota / Niedziela)
Stal Stalowa Wola 1 : 0 Polonia Bytom
Odra Opole 1 : 1 Raków Częstochowa
Polonia Warszawa 2 : 0 Kotwica Kołobrzeg
Olimpia Elbląg 2 : 0 Olimpia Zambrów 5. listopada 2016 13:00
Warta Poznań 2 : 1 Błękitni Stargard Szczeciński
GKS Bełchatów 1 : 0 Rozwój Katowice
Gryf Wejherowo 0 : 2 Puszcza Niepołomice
Legionovia Legionowo 0 : 1 Radomiak Radom
ROW 1964 Rybnik 0 : 1 Siarka Tarnobrzeg
17. kolejka - 12/13. listopada 2016 (Sobota / Niedziela)
Siarka Tarnobrzeg 2 : 2 Stal Stalowa Wola
Radomiak Radom 2 : 0 ROW 1964 Rybnik
Puszcza Niepołomice 1 : 0 Legionovia Legionowo
Rozwój Katowice 3 : 1 Gryf Wejherowo
Błękitni Stargard Szczeciński 1 : 0 GKS Bełchatów
Olimpia Zambrów 0 : 2 Warta Poznań
Kotwica Kołobrzeg 2 : 2 Olimpia Elbląg 12. listopada 2016 17:00
Raków Częstochowa 3 : 1 Polonia Warszawa
Polonia Bytom 0 : 1 Odra Opole
18. kolejka - 19/20. listopada 2016 (Sobota / Niedziela)
Stal Stalowa Wola 2 : 1 Odra Opole
Polonia Bytom 1 : 1 Polonia Warszawa
Raków Częstochowa 0 : 0 Olimpia Elbląg 19. listopada 2016 13:00
Kotwica Kołobrzeg 0 : 0 Warta Poznań
Olimpia Zambrów 0 : 0 GKS Bełchatów
Błękitni Stargard Szczeciński 6 : 1 Gryf Wejherowo
Rozwój Katowice 2 : 3 Legionovia Legionowo
Puszcza Niepołomice 2 : 0 ROW 1964 Rybnik
Radomiak Radom 1 : 0 Siarka Tarnobrzeg
19. kolejka - 26/27. listopada 2016 (Sobota / Niedziela)
Radomiak Radom 1 : 0 Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg 3 : 2 Puszcza Niepołomice
ROW 1964 Rybnik 2 : 1 Rozwój Katowice
Legionovia Legionowo 1 : 1 Błękitni Stargard Szczeciński
Gryf Wejherowo 1 : 1 Olimpia Zambrów
GKS Bełchatów 0 : 1 Kotwica Kołobrzeg
Warta Poznań 1 : 2 Raków Częstochowa
Olimpia Elbląg 5 : 1 Polonia Bytom 26. listopada 2016 13:00
Polonia Warszawa 3 : 4 Odra Opole
20. kolejka - 4/5. marca 2017 (Sobota / Niedziela)
Stal Stalowa Wola 0 : 1 Polonia Warszawa
Odra Opole 2 : 1 Olimpia Elbląg 4. marca 2017 14:00
Polonia Bytom 1 : 2 Warta Poznań
Raków Częstochowa 0 : 1 GKS Bełchatów
Kotwica Kołobrzeg 1 : 3 Gryf Wejherowo
Olimpia Zambrów 1 : 5 Legionovia Legionowo
Błękitni Stargard Szczeciński 2 : 2 ROW 1964 Rybnik
Rozwój Katowice 0 : 0 Siarka Tarnobrzeg
Puszcza Niepołomice 0 : 0 Radomiak Radom
21. kolejka - 11/12. marca 2017 (Sobota / Niedziela)
Puszcza Niepołomice 2 : 1 Stal Stalowa Wola
Radomiak Radom 0 : 1 Rozwój Katowice
Siarka Tarnobrzeg 1 : 1 Błękitni Stargard Szczeciński
ROW 1964 Rybnik 2 : 0 Olimpia Zambrów
Legionovia Legionowo 3 : 1 Kotwica Kołobrzeg
Gryf Wejherowo 2 : 1 Raków Częstochowa
GKS Bełchatów 0 : 1 Polonia Bytom
Warta Poznań 1 : 3 Odra Opole
Olimpia Elbląg 2 : 1 Polonia Warszawa 11. marca 2017 14:00
22. kolejka - 18/19. marca 2017 (Sobota / Niedziela)
Stal Stalowa Wola 1 : 1 Olimpia Elbląg 18. marca 2017 15:00
Polonia Warszawa 1 : 1 Warta Poznań
Odra Opole 3 : 1 GKS Bełchatów
Polonia Bytom 1 : 0 Gryf Wejherowo
Raków Częstochowa 5 : 1 Legionovia Legionowo
Kotwica Kołobrzeg 2 : 3 ROW 1964 Rybnik
Olimpia Zambrów 1 : 2 Siarka Tarnobrzeg
Błękitni Stargard Szczeciński 0 : 0 Radomiak Radom
Rozwój Katowice 0 : 1 Puszcza Niepołomice
23. kolejka - 25/26. marca 2017 (Sobota / Niedziela)
Rozwój Katowice 2 : 2 Stal Stalowa Wola
Puszcza Niepołomice 2 : 0 Błękitni Stargard Szczeciński
Radomiak Radom 1 : 1 Olimpia Zambrów
Siarka Tarnobrzeg 2 : 1 Kotwica Kołobrzeg
ROW 1964 Rybnik 1 : 2 Raków Częstochowa
Legionovia Legionowo 3 : 0 Polonia Bytom
Gryf Wejherowo 1 : 0 Odra Opole
GKS Bełchatów 2 : 1 Polonia Warszawa
Warta Poznań 1 : 2 Olimpia Elbląg 25. marca 2017 14:00
24. kolejka - 1/2. kwietnia 2017 (Sobota / Niedziela)
Stal Stalowa Wola 0 : 1 Warta Poznań
Olimpia Elbląg 1 : 2 GKS Bełchatów 1. kwietnia 2017 16:00
Polonia Warszawa 1 : 3 Gryf Wejherowo
Odra Opole 1 : 1 Legionovia Legionowo
Polonia Bytom 2 : 0 ROW 1964 Rybnik
Raków Częstochowa 4 : 2 Siarka Tarnobrzeg
Kotwica Kołobrzeg 3 : 1 Radomiak Radom
Olimpia Zambrów 1 : 2 Puszcza Niepołomice
Błękitni Stargard Szczeciński 0 : 2 Rozwój Katowice
25. kolejka - 8/9. kwietnia 2017 (Sobota / Niedziela)
Błękitni Stargard Szczeciński 2 : 2 Stal Stalowa Wola
Rozwój Katowice 1 : 0 Olimpia Zambrów
Puszcza Niepołomice 2 : 1 Kotwica Kołobrzeg
Radomiak Radom 0 : 0 Raków Częstochowa
Siarka Tarnobrzeg 2 : 0 Polonia Bytom
ROW 1964 Rybnik 0 : 6 Odra Opole
Legionovia Legionowo 0 : 0 Polonia Warszawa
Gryf Wejherowo 1 : 4 Olimpia Elbląg 8. kwietnia 2017 17:00
GKS Bełchatów 1 : 0 Warta Poznań
26. kolejka - 15. kwietnia 2017 (Sobota)
Stal Stalowa Wola 0 : 0 GKS Bełchatów
Warta Poznań 2 : 2 Gryf Wejherowo
Olimpia Elbląg 4 : 3 Legionovia Legionowo 15. kwietnia 2017 16:00
Polonia Warszawa 1 : 1 ROW 1964 Rybnik
Odra Opole 4 : 3 Siarka Tarnobrzeg
Polonia Bytom 0 : 3 Radomiak Radom
Raków Częstochowa 2 : 1 Puszcza Niepołomice
Kotwica Kołobrzeg 1 : 1 Rozwój Katowice
Olimpia Zambrów 1 : 2 Błękitni Stargard Szczeciński
27. kolejka - 22/23. kwietnia 2017 (Sobota / Niedziela)
Olimpia Zambrów 6 : 2 Stal Stalowa Wola
Błękitni Stargard Szczeciński 2 : 0 Kotwica Kołobrzeg
Rozwój Katowice 1 : 1 Raków Częstochowa
Puszcza Niepołomice 2 : 0 Polonia Bytom
Radomiak Radom 1 : 2 Odra Opole
Siarka Tarnobrzeg 1 : 0 Polonia Warszawa
ROW 1964 Rybnik 1 : 1 Olimpia Elbląg 21. kwietnia 2017 19:00
Legionovia Legionowo 1 : 2 Warta Poznań
Gryf Wejherowo 4 : 1 GKS Bełchatów
28. kolejka - 29/30. kwietnia 2017 (Sobota / Niedziela)
Stal Stalowa Wola 1 : 0 Gryf Wejherowo
GKS Bełchatów 3 : 2 Legionovia Legionowo
Warta Poznań 0 : 1 ROW 1964 Rybnik
Olimpia Elbląg 3 : 0 Siarka Tarnobrzeg 29. kwietnia 2017 17:00
Polonia Warszawa 4 : 1 Radomiak Radom
Odra Opole 1 : 1 Puszcza Niepołomice
Polonia Bytom 1 : 1 Rozwój Katowice
Raków Częstochowa 1 : 0 Błękitni Stargard Szczeciński
Kotwica Kołobrzeg 1 : 2 Olimpia Zambrów
29. kolejka - 6/7. maja 2017 (Sobota / Niedziela)
Kotwica Kołobrzeg 3 : 2 Stal Stalowa Wola
Olimpia Zambrów 0 : 1 Raków Częstochowa
Błękitni Stargard Szczeciński 1 : 0 Polonia Bytom
Rozwój Katowice 0 : 5 Odra Opole
Puszcza Niepołomice 3 : 2 Polonia Warszawa
Radomiak Radom 2 : 1 Olimpia Elbląg 6. maja 2017 17:00
Siarka Tarnobrzeg 0 : 1 Warta Poznań
ROW 1964 Rybnik 1 : 0 GKS Bełchatów
Legionovia Legionowo 2 : 1 Gryf Wejherowo
30. kolejka - 13/14. maja 2017 (Sobota / Niedziela)
Stal Stalowa Wola 1 : 1 Legionovia Legionowo
Gryf Wejherowo 1 : 1 ROW 1964 Rybnik
GKS Bełchatów 3 : 0 Siarka Tarnobrzeg
Warta Poznań 1 : 1 Radomiak Radom
Olimpia Elbląg 1 : 3 Puszcza Niepołomice 13. maja 2017 17:00
Polonia Warszawa 1 : 1 Rozwój Katowice
Odra Opole 3 : 2 Błękitni Stargard Szczeciński
Polonia Bytom 1 : 1 Olimpia Zambrów
Raków Częstochowa 0 : 0 Kotwica Kołobrzeg
31. kolejka - 17. maja 2017 (Środa)
Raków Częstochowa 0 : 3 Stal Stalowa Wola
Kotwica Kołobrzeg 1 : 0 Polonia Bytom
Olimpia Zambrów 1 : 2 Odra Opole
Błękitni Stargard Szczeciński 0 : 2 Polonia Warszawa
Rozwój Katowice 1 : 0 Olimpia Elbląg 17. maja 2017 17:00
Puszcza Niepołomice 1 : 2 Warta Poznań
Radomiak Radom 4 : 1 GKS Bełchatów
Siarka Tarnobrzeg 3 : 1 Gryf Wejherowo
ROW 1964 Rybnik 5 : 1 Legionovia Legionowo
32. kolejka - 20/21. maja 2017 (Sobota / Niedziela)
Stal Stalowa Wola 2 : 0 ROW 1964 Rybnik
Legionovia Legionowo 1 : 0 Siarka Tarnobrzeg
Gryf Wejherowo 3 : 3 Radomiak Radom
GKS Bełchatów 0 : 0 Puszcza Niepołomice
Warta Poznań 0 : 0 Rozwój Katowice
Olimpia Elbląg 2 : 1 Błękitni Stargard Szczeciński 20. maja 2017 17:00
Polonia Warszawa 2 : 1 Olimpia Zambrów
Odra Opole 1 : 2 Kotwica Kołobrzeg
Polonia Bytom 1 : 4 Raków Częstochowa
33. kolejka - 27/28. maja 2017 (Sobota / Niedziela)
Polonia Bytom 1 : 1 Stal Stalowa Wola
Raków Częstochowa 3 : 0 Odra Opole
Kotwica Kołobrzeg 2 : 2 Polonia Warszawa
Olimpia Zambrów 2 : 3 Olimpia Elbląg 27. maja 2017 17:00
Błękitni Stargard Szczeciński 2 : 2 Warta Poznań
Rozwój Katowice 0 : 2 GKS Bełchatów
Puszcza Niepołomice 0 : 0 Gryf Wejherowo
Radomiak Radom 0 : 1 Legionovia Legionowo
Siarka Tarnobrzeg 2 : 4 ROW 1964 Rybnik
34. kolejka - 3/4. czerwca 2017 (Sobota / Niedziela)
Stal Stalowa Wola 1 : 0 Siarka Tarnobrzeg
ROW 1964 Rybnik 1 : 1 Radomiak Radom
Legionovia Legionowo 1 : 2 Puszcza Niepołomice
Gryf Wejherowo 0 : 1 Rozwój Katowice
GKS Bełchatów 0 : 2 Błękitni Stargard Szczeciński
Warta Poznań 2 : 2 Olimpia Zambrów
Olimpia Elbląg 1 : 1 Kotwica Kołobrzeg 3. czerwca 2017 17:00
Polonia Warszawa 1 : 2 Raków Częstochowa
Odra Opole 3 : 0 Polonia Bytom
Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.05164098739624