Czwartek, 25.04.2024, Imieniny: Marek, Jaroslaw, Wasyl

Passa 16 meczów bez porażki przerwana w Ełku. Olimpia przegrała pierwszy raz w sezonie

11.11.2015, 15:20:16 Rozmiar tekstu: A A A

W dzisiejszym meczu 17. kolejki III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej Olimpia Elbląg przegrała na wyjeździe z MKS Ełk 1:2.

Nie tak wyobrażali sobie ostatni mecz pierwszj rundy piłkarze i kibice Olimpii Elbląg. Szczególnie, że mecz ułożył się idealnie. W 11. minucie Dawid Kubowicz odnalazł się w zamieszaniu pod bramką MKS-u i celnie strzelił z kilku metrów. Niestety później było już tylko gorzej. W 31. minucie gospodarze wyrównali po strzale z rzutu karnego Kamila Jackiewicza. To nie był jednak koniec nieszczęść Olimpii, jeszcze przed przerwą z boiska musiał zejść Rafał Maciążek po obejrzeniu czerwonej kartki za faul. W osłabieniu Olimpii grało się bardzo ciężko, na domiar złego w drugiej połowie Sokołowski także został usunięty z boiska w konsekwencji dwóch żółtych kartek. Drużyna MKS-u wykorzystała przewagę dwóch zawodników w polu i zdobyła bramkę na wagę zwycięstwo. Katem Olimpii został Kamil Jackiewicz, który w 83. minucie ustalił wynik na 2:1.

Ta porażka sprawiła, że przewaga Olimpii nad MKS-em Ełk stopniała tylko do 2 punktów. W następnej kolejce Olimpia Elbląg zagra na wyjeździe ze Startem Działdowo.

MKS Ełk - Olimpia Elbląg 2:1
Kamil Jackiewicz 31 (k), 83 - Dawid Kubowicz 11

III liga podlasko-warmińsko-mazurska - sezon 2015/2016 - aktualna tabela, wyniki, terminarz