Piątek, 19.04.2024, Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

Słaba gra i niewykorzystany karny. Bezbramkowy remis w derbach

12.08.2015, 19:56:00 Rozmiar tekstu: A A A

W dzisiejszym meczu 2. kolejki III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej Olimpia Elbląg zremisował 0:0 z Concordią Elbląg.

Pierwsza połowa nie zachwyciła, poza groźną akcji Concordii z 2 minuty, kiedy Szmydt uderzył obok bramki na boisko nie działo się zbyt wiele. Wprawdzie Olimpia miała optyczną przewagę, ale nie potrafiła przełożyć tego na dobre okazje bramkowe.  Po przerwie na boisku pojawili się ofensywnie ustawieni Szuprytowski i Stępień, którzy wprowadzili sporo ożywienie do gry OIimpii. Od 63 minuty Concordia musiała grać w osłabieniu po tym jak dwie żółte kartki w przeciągu kilku minut obejrzał Kiełtyka. Od tego momentu Olimpia mocniej zaatakowała, ale Concordia ambitnie odpierała te ataki.

Przełomowym momentem mogła być 86 minuta, kiedy Szuprytowski został sfaulowany w polu karnym. Do rzutu karnego podszedł Piceluk, strzelił fatalnie i piłkę odbił Matłoka .  Ostatecznie po słabym meczu Olimpia zremisowała w derbowym meczu bezbramkowo z Concordią.

Zobacz zapis relacji LIVE minuta po minucie

W następnej kolejce (15/16 sierpnia 2015) Olimpia zagra u siebie z Jagiellonią II Białystok, a Concordia zmierzy się na wyjeździe ze Zniczem Biała Piska.

Olimpia Elbląg - Concordia Elbląg 0:0

III liga podlasko-warmińsko-mazurska - sezon 2015/2016 - aktualna tabela, wyniki, terminarz