Czwartek, 29.10.2020, Imieniny: Wioletty, Serafina, Felicjana
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2020/2021

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Piłka Ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Piotr Świerczewski dla info.elblag.pl: Jedziemy żeby wygrać z Olimpią

28.03.2013, 17:36:48 Rozmiar tekstu: A A A
Piotr Świerczewski dla info.elblag.pl: Jedziemy żeby wygrać z Olimpią
fot. sport.interia.pl

Piłkarz, którego nie trzeba przedstawiać. Jako zawodnik grał w znanych zagranicznych klubach. W reprezentacji zagrał 70 razy i strzelił 1 bramkę. Trenuje Motor Lublin, czyli następnego rywala Olimpii Elbląg. Sprawdź co powiedział na temat spotkania z elbląskim klubem.

Ekipa gości ma niezbyt korzystną sytuacje w tabeli drugiej ligi. Klub z takimi tradycjami jak Motor Lublin walczy o utrzymanie w rozgrywkach. Dlatego chyba trener Świerczewski docenia zdobycz punktową Olimpii – Skoro są w tabeli wyżej od nas to muszą być lepsi – sugeruje. W każdym meczu drużyna wicemistrza olimpijskiego, z rozegranych 1992 Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie, będzie musiała zdobywać punkty – Będziemy chcieli zagrać jak najlepiej, a co będzie to zobaczymy – wyjaśniał. Również odniósł się do zmian kadrowych jakie były w elbląskim klubie - Każda drużyna gra na tyle na ile ją stać. Jak będzie nowa drużyna to nie można powiedzieć, że będzie gorsza. Ci nowi zawodnicy dadzą dużo nowej energii, ambicji i chęci pokazania się i może się okazać, że będą jeszcze lepsi. – dodaje.

Skład Motoru Lublin wzmocnił znany z występów w reprezentacji Polski obrońca Grzegorz Bronowicki. Jednak ten piłkarz jest kontuzjowany, podobnie jak inni - W tym meczu raczej nie zagra Bronowicki, ponieważ jest kontuzjowany. Przyjedziemy w nienajsilniejszym składzie ponieważ mamy 4 kontuzjowanych zawodników. – mówi Świerczewski.  Dobrze zespół prezentował się w sparingach – Jednak sparing to co innego niż mecz. Do sparingów piłkarze podchodzą inaczej mentalnie- wyjaśnia. Z jakim nastawieniem zagrają na wyjeździe? - Jedziemy żeby wygrać. – powiedział.
 

M.L.

Oceń tekst:

Ocen: 4

%50.0 %50.0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ chcesz byc cykorem ?
  Piątek, 29.03

  trzymaj z lubelskim motorem.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.89531779289246