Czwartek, 24.09.2020, Imieniny: Dora, Gerard, Teodor
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2020/2021

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Piłka Ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

I Turniej o Puchar Prezesa Olimpii Elbląg

09.03.2013, 08:45:53 Rozmiar tekstu: A A A
I Turniej o Puchar Prezesa Olimpii Elbląg
fot. Igor Rudziński

W niedzielę 17 marca na hali CS-B odbędzie się turniej piłki halowej piłki nożnej dla dzieci z rocznika 2005 i młodszych. W zawodach pod patronatem prezesa Olimpii Łukasza Konończuka zmierzy się czternaście zespołów.

Turniej rozpocznie się o godzinie 9:00, zakończy o godzinie 18:00. Swój udział w turnieju zapowiedziało wiele drużyn z regionu, a wśród nich silna reprezentacja naszego miasta: - To pierwszy turniej jaki Olimpia Elbląg organizuje dla dzieci z rocznika 2005 oraz młodszych. Chcemy, aby stał się imprezą cykliczną i z roku na rok przyciągał najlepsze dziecięce zespoły z regionu – powiedział Dariusz Nowakowski, organizator zawodów.

W trakcie turnieju organizatorzy zamierzając przeprowadzić szereg licytacji gadżetów piłkarskich, z których dochód zostanie przeznaczony na rzecz 12-letniej dziewczynki, która uległa wypadkowi samochodowemu i obecnie potrzebuje rehabilitacji: - Cieszymy się, że będziemy mogli pomóc rodzicom dziewczynki, wspierając ich w staraniach o rehabilitację ich dziecka. Na licytacji będziemy mieli szereg gadżetów, m.in. piłkę z podpisami zawodników Olimpii oraz koszulki ekstraklasowych zespołów z autografami grających w nich piłkarzy np. Legii Warszawa, Górnika Zabrze czy Jagiellonii Białystok. Dużą pomoc okazali nam w tym przypadku byli zawodnicy Olimpii, którzy niezależnie od drużyny, w której teraz występują, zbierają podpisy od swoich kolegów z szatni i wysyłają nam koszulki – podkreśla Nowakowski.

W turnieju zmierzą się drużyny: Olimpia Elbląg, Olimpia Elbląg II, Olimpia 2004 Elbląg, Akademia Piłkarska Elbląg, Concordia Elbląg, Akademia Piłkarska Gdynia, Pomezania Malbork, Beniaminek Starogard Gdański, Gryf Tczew, Gryf Tczew II, Bałtyk Gdynia, Agat Jegłownik, Sztorm Mosty, Arka Gdynia.

Sponsorzy główni turnieju: Jacek Perliński – NZOZ Twoje Zdrowie EL, Leszek Wójcik - Stolpłyt
Sponsorzy: Hydrobud, ULWE Meble, Amanda Meble, Meyer Elbląg, Elbląskie Centrum Mięsne El-Hurt, DANA Wulkanizacja, Piekarnia Bogdanka, Ergo Hestia – Paweł Miller, Hurtownia BIG

Olimpia Elbląg Cup 2013
17 marca 2013
Hala CS-B w Elblągu

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ kibol
  Sobota, 09.03

  ale w klubie zapomnieli ze nie mają Prezesa? Kononowicz podał się do dymisji i jest P.O.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.