Czwartek, 28.09.2023, Imieniny: Marek, Waclaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLITYKA

Klub Parlamentarny Lewicy zawita do Elbląga

16.05.2023, 13:55:00 Rozmiar tekstu: A A A
 Klub Parlamentarny Lewicy zawita do Elbląga
REKLAMA

- 19 maja Lewica zaznaczy w Elblągu, że jest gotowa na wybory. Mamy propozycje dla mieszkańców i mieszkanek Elbląga, ale oczywiście jeśli będą nowe propozycje to weźmiemy je pod uwagę – mówiła posłanka Monika Falej podczas zwołanej dziś (16.05.) konferencji prasowej.Posłanka za pośrednictwem mediów chciała poinformować o zaplanowanej na 19 maja akcji Lewicy. - Od dwóch lat Lewica jeździ po Polsce rozmawiając z ludźmi i prezentując swoje propozycje programowe, mówiąc, co robimy w Sejmie i pytając, co jeszcze powinniśmy zrobić – zapewniała Monika Falej. - 19 maja Klub Parlamentarny Lewicy zawita do województwa warmińsko- mazurskiego. Będziemy w okręgu 34 i 35.


Co zaplanowano w Elblągu?

 

 

19 maja, od godz. 7:00 do 8:00 będziemy na targowisku przy ul. Pułkownika Dąbka. Będziemy rozmawiać o drożyźnie, o inflacji, o tym, co elblążanie i elblążanki chcieliby powiedzieć politykom i polityczkom. Będziemy rozdawać lewicową gazetkę z naszymi propozycjami

 

 

– opowiadała Monika Falej.Na godz. 8:30 na Bulwarze Zygmunta Augusta zaplanowano konferencję prasową. - Będzie w niej uczestniczyć szef Klubu Krzysztof Gawkowski – dodała posłanka. - Na godz. 9:15 zaplanowana jest wizyta u prezydenta Elbląga Witolda Wróblewskiego, abyśmy mogli porozmawiać o sytuacji w Elblągu.Następnie politycy Lewicy pojadą do Olsztyna, gdzie odbędzie się główna konferencja dla całego województwa.


 

Mamy też zaplanowany cykl spotkań otwartych, m.in. w Elblągu. O godz. 17.00 takie spotkanie odbędzie się w Ratuszu Staromiejskim. Będziemy mogli porozmawiać z elblążanami i elblążankami o świeckim państwie z posłanką Joanną Scheuring-Wielgus, o prawach człowieka z posłem Krzysztofem Śmiszkiem, o bezpieczeństwie i tym, co dzieje się na granicy z Rosją czy Białorusią

 

– wymieniała Monika Falej.W spotkaniu miał uczestniczyć Robert Biedroń. Jak udało nam się dowiedzieć ze względu na inne służbowe zobowiązania polityk nie przyjedzie 19 maja do Elbląga.

 

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 4

%25.0 %75.0


Komentarze do artykułu (13)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ ...
  Wtorek, 16.05

  O sytuacji w Elblągu chcecie rozmawiać ? Naprawdę ? Skąd ta myśl ?

 2. 2
  +10
  ~ Pokaz siły
  Wtorek, 16.05

  A gdzie reszta silnej grupy pod wezwaniem? Nie wspiera?

 3. 3
  +7
  ~ Zyzio
  Wtorek, 16.05

  Robciowi się odechciało? To strasznie mu zależy! Nieładnie!

 4. 4
  --8
  ~ Roman
  Wtorek, 16.05

  Czy p. wice Śliwka wraz z Dumnymi z Elbląga zorganizuje jakąś demonstrację? Może w postaci tablic informacyjnych ze zdjęciami promes (obiecanek) wręczanym Ochotniczej Pożarnej Straży przy kamerach i fotoreporterach?

 5. 5
  +6
  ~ Janusz
  Wtorek, 16.05

  Roman po co Śliwmka ma coś robić....Elbląg i jego sytuacja to obrazek lewicy i jej dokonań w tym mieście!

 6. 6
  +2
  ~ Prawak
  Wtorek, 16.05

  A kysz zmoro czerwona

 7. 7
  +5
  ~ Start?
  Wtorek, 16.05

  Moze wystartuje Pani tak dla rownowagi na Prezydenta???

 8. 8
  +4
  ~ jest wesoło
  Wtorek, 16.05

  A turyści warszawcy to gdzie są?

 9. 9
  +5
  ~ lewitujący
  Wtorek, 16.05

  No to rzeczywiście "omówicie" problemy mieszkańców Elbląga. Może też wprowadźcie wątek wakacji na Marsie, bo też mnie dotyczy tu, w tym grajdole. A co ze zbieranymi przez posłankę 100 tysiącami podpisów? Zabezpieczone na wybory czy na realizację zapowiadanego celu?Bierzecie udział w zarządzaniu Elblągiem i ponosicie też za to odpowiedzialność. Posłanka zebrała podpisy i zniknęła na dłużej nie wypowiadając się o Przedszkolu Nr8, o "porcie" i dziwactwach wokół niego, o postawie w tym wszystkim (boisko SP23, Przedszkole 8, stosunki międzyludzkie w UM, gnijący budynek po PZU kupiony przez Nowaka, ...) Nowaka lewicowca ... . Zapadła cisza . A dzisiaj dzwony - posłanka będzie na targowisku. Może być ciasno. A na bulwarze już był Pruszak z pisu. czy posłanka ma jakiś program dla Elbląga?

 10. 10
  +3
  ~ do Start
  Wtorek, 16.05

  banda czworga panicznie się boi kandydowania, dlatego sabotuje

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3341109752655