Poniedziałek, 13.07.2020, Imieniny: Malgorzata, Ernest, Henryk
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLITYKA

Michał Missan zostanie wiceprezydentem Elbląga?

18.02.2020, 10:25:00 Rozmiar tekstu: A A A
Michał Missan zostanie wiceprezydentem Elbląga?
Fot. Archiwum redakcji

Dziś, 18 lutego, o godz. 16.30 podpisane zostanie porozumienie koalicyjne, które dotyczy szerokiej współpracy na rzecz miasta Prezydenta z KWW Witolda Wróblewskiego, Koalicji Obywatelskiej i Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy jednym z zapisów tego porozumienia jest powołanie wiceprezydenta miasta z Platformy Obywatelskiej.
 

Jak wynika z naszych informacji Prezydent chce zachować dwóch, a nie trzech wiceprezydentów. Związane jest to z oszczędnościami budżetowymi.
 

Czy potwierdzą się nasze informacje, że wiceprezydentem będzie Michał Missan, dowiemy się o godz. 16.30.
 

Nieoficjalnie wiemy również, że pierwszym Wiceprezydentem nadal pozostanie Janusz Nowak, natomiast Edward Pietrulewicz, w ramach porozumienia, przechodzi do pracy w samorządzie województwa warmińsko – mazurskiego.

 

 

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 4

%25.0 %75.0


Komentarze do artykułu (56)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +34
  ~ Doris
  Wtorek, 18.02

  "Koalicja PO z prezydentem Wróblewskim zawarta. Jerzy Wcisła: Nie stawiamy żadnych warunków. Nasze poparcie dla Komitetu Wyborczego Wyborców Witolda Wróblewskiego nie jest obwarowane żadnymi warunkami. Nie stawiamy żadnych warunków. Udzielamy tego poparcia, dlatego, aby Rada Miejska przez następne pięć lat mogła pracować w komforcie stabilnej większości." TO JAK TO Z TĄ KOALICJĄ, to info z 20.11.2018? Zostało zawarte wcześniej, czy nie? No i znowu prezydenta wybraliśmy z KWW a mamy PO, nie zdiwimy się, jak dla zapewnienia dobra mieszkańców będziecie z Pisu!

 2. 2
  +20
  ~ Obywatel
  Wtorek, 18.02

  Tylko stołkami się zamieniają nic więcej jeden vice.by wystarczył tu trzeba działać a nie stworzyć nowe etaty jeden zakład strajkuje jeszcze trochę i będą strajkować inne zakłady i tak powinno być ciekawe co wówczas zrobią rządzący w Elblągu zamiast pisać porozumienia i stwarzać etaty za 7000 zł to powinni zająć się problemami mieszkańców Uwaga mieszkańcy Edmund Szwed na prezydenta

 3. 3
  +9
  ~ Tłumacz realu
  Wtorek, 18.02

  Do pani Doris, zmiana jest bardzo prosta teraz koalicja KO z Wróblewskim .... będzie miała określone warunki;)

 4. 4
  --13
  ~ okazał się "fachowcem"
  Wtorek, 18.02

  Qźwa - tak dobrego innowatora zabiera Gustlik do siebie! Tyle dobrego zrobił dla miasta - zesłupował kumpli, nosił deskę kosiniaka, obślinił się wielokrotnie "czytając", zjadł darmowy torcik, kandydował. I nic więcej. Ma certyfikat on line z USA na Europę Wschodnią przydatny w województwie wschodnim. W województwie go jeszcze nie widzieli i nie znają. Poznają. "Nic się nie stało, to tylko nieszczęśliwy wypadek" - z tym "awansem". Jak to w komunie - chcąc się pozbyć członka awansowano go. Kop w górę. Krzyż na drogę. No a podpisywanie jest wyjątkowo modne u tej "władzy", a w kontekście problemów miasta i strajku tramwajarzy (na początek) podpisywanie staje się zadaniem strategicznym.Zobaczymy czy nowy v-ce będzie nosił deski Kidawy.

 5. 5
  +19
  ~ Elblązanin
  Wtorek, 18.02

  A na czym ta szeroka współpraca będzie polegała? A nie było już takiej? I co z niej wynikło? A może to widmo referendum? I co teraz będzie PO chwalić współpracę z prezydentem Już jeden niemy był wicek. No i nie dziwi teraz ze pan admin nie ma czasu dla strajkujących!

 6. 6
  +11
  ~ Becia M.
  Wtorek, 18.02

  Od dawna w UM wiadomo, że z dniem 1 marca Edward Pietrulewicz przechodzi do kolejnego, epokowego zadania - usprawnienia pracy w delegaturze Urzędu Marszałkowskiego. By żyło się lepiej !!!!!!!!

 7. 7
  +26
  ~ Kronikarz Truso
  Wtorek, 18.02

  Ulga dla szpitala, dla onkologii i wszystkich chorych. Środowisko tancerzy w UM powiększone o specjalizację noszowych. Ruchy świadczą o słąbnącej pozycji Witolda Wróblewskiego - panika na myśl o referendum. Z kolei dla PO parcie na stołki jest ważniejsze od wiarygodnści, a przynajmniej prób odbudowania zaufania. Suma sumarum - obie ekipy są siebie warte, czyli tye co .......

 8. 8
  +20
  ~ Do okazal...
  Wtorek, 18.02

  Panie od posłanki ze środkowym palcem, i o kim ty będziesz teraz pisał, czyje zdjęcia będziesz oglądał na portalach, jakie smutne życie emeryta musi być. A kiedy ty z deska ADudy będziesz biegał, nie, nie będziesz biegał, bo jesteś zbyt nierozgarnięty, zgubić możesz, ale zawsze masz palec, środkowy palec, hipokryto bez osiągnięć !

 9. 9
  +42
  ~ Guru
  Wtorek, 18.02

  To nawet najbliżsi współpracownicy nie są w stanie współpracować z prezydentem? To chyba prawda jest to co powiadają o pracy i jej stylu na mieście

 10. 10
  +26
  ~ Kww
  Wtorek, 18.02

  A kiedy porozumienie z KWWW?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.