Czwartek, 21.02.2019, Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLITYKA

Poseł PiS Łukasz Schreiber odwiedził Elbląg. Z mieszkańcami spotkał się w biurze Jerzego Wilka

10.07.2018, 16:00:20 Rozmiar tekstu: A A A
Poseł PiS Łukasz Schreiber odwiedził Elbląg. Z mieszkańcami spotkał się w biurze Jerzego Wilka
Fot. Ryszard Biel
Poseł Prawa i Sprawiedliwości Łukasz Schreiber w sobotę, 7 lipca, przyjechał do Elbląga, by spotkać się z sympatykami PiS.
 
Weekend (7-8.07.) poseł Łukasz Schreiber spędził w województwie warmińsko-mazurskim. W sobotę odwiedził wieś Kwietniewo, gdzie towarzyszył mu Sławomir Sadowski, wicewojewoda warmińsko-mazurski.
 
Mieszkańcy naszego miasta również mogli w sobotę spotkać się z posłem Łukasz Schreiber. Przyjechał on bowiem do biura poselskiego Jerzego Wilka (kandydata PiS na urząd Prezydenta Elbląga), który był obecny na spotkaniu.
 
Łukasz Schreiber jest Przewodniczącym PiS w Bydgoszczy. W Sejmie jest m.in. przewodniczącym Podkomisji stałej do monitorowania systemu podatkowego oraz zastępcą przewodniczącego Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki.
 
Poseł zapewnił, że chciał osobiście od mieszkańców usłyszeć, co im się podoba, a co nie. Podczas spotkania poruszono kilka tematów. Jednym z głównych wątków była susza, czyli problem, z jakim borykają się rolnicy z województwa warmińsko-mazurskiego.

W spotkaniu uczestniczyli sympatycy PiS oraz kilku radnych PiS: Rafał Traks, Teresa Król, Zenon Lecyk czy Jan Redzimski.
 

 

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 21

%85.7 %14.3


Galeria / Spotkanie z posłem Łukaszem Schreiberem ( zdjęć 12 )
Dodano: 2018-07-10 | Fot. Ryszard Biel
0

Komentarze do artykułu (39)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +9
  ~ er ce
  Wtorek, 10.07

  Patrząc na oczęta pana po osła widać że jest co najmniej po jednym głębszym.

 2. 2
  +9
  ~ obserwator77
  Wtorek, 10.07

  przyjechał do 100-tysięcznego miasta na Żuławach,żeby porozmawiać z mieszczuchami o "Jednym z głównych wątków była susza, czyli problem, z jakim borykają się rolnicy z województwa warmińsko-mazurskiego."...taaaak,rozmowa zapewne była nadzwyczaj rozwojowa i zapewne jeszcze do tematu wrócą,szkoda tylko,że najbardziej zainteresowanych czyli rolników zabrakło,bo z tymi co na zdjęciach se nie porozmawiał

 3. 3
  +23
  ~ Stefan Rembelski
  Wtorek, 10.07

  Elbląg się wyludnia jak zauważył radny Pis pan Paweł Kowszyński, ale że aż tak bardzo to nie przypuszczałem ? Czy to tylko na czas wizyty wszyscy dali dyla oprócz radnych ?

 4. 4
  +18
  ~ Głos Ludu
  Wtorek, 10.07

  Nie z mieszkańcami a z elektoratem PiS-u. ( około 30 - 40 osób nie stanowi reprezentatywnej grupy, nawet tej opcji politycznej ) Gdyby się chciał spotkać z mieszkańcami, to w weekend ( tutaj brawo dla Pana, niektórzy posłowie to najlepiej we wtorek o11.00 mają chęć się spotykać ) w ludzkich godzinach i co najważniejsze -na otwartym terenie, tak, by każdy mógł zadać pytanie, nawet to niewygodne. Tak spotkał się z garstką emerytów, radnymi - bezradnymi, elbląska Owcą i kilkoma osobami, którzy myślą, że na polityce coś ugrają - czytaj ustawią się.

 5. 5
  --5
  ~ JASNOWIDZ
  Wtorek, 10.07

  Obserwator 77 W polskim słownictwie wyraz se nie występuje, i nie powinno go się używać , Wyraz se był i jest używany na wiochach .

 6. 6
  +24
  ~ Maximus
  Wtorek, 10.07

  Ja przepraszam ale KTO TO JEST ????????? Znany bo poseł PiS ? Coś dobrego dla miasta wyjdzie z tej wizyty czy tylko WOLFI się lansuje ?

 7. 7
  +8
  ~ @jasnowidz
  Wtorek, 10.07

  np dlatego je se go używam ;D może innym tez się podoba

 8. 8
  +22
  ~ Kwiat młodzieży
  Wtorek, 10.07

  Sama młodość tego miasta, chyba prosto po mszy przyszli

 9. 9
  +18
  ~ ANTYpis
  Wtorek, 10.07

  sekta i wszystko

 10. 10
  +7
  ~ obserwator77
  Wtorek, 10.07

  ~ JASNOWIDZ...w tym celu został użyty,żeby zwrócić uwagę,np.SYGNALISTY...czy jakkolwiek to miało się nazywać w projekcie PiS :)...tak więc zareagowałeś poprawnie

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.