Sobota, 17.11.2018, Imieniny: Waleria, Salomea, Grzegorz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLITYKA LOKALNA

Poseł PiS Łukasz Schreiber odwiedził Elbląg. Z mieszkańcami spotkał się w biurze Jerzego Wilka

10.07.2018, 16:00:20 Rozmiar tekstu: A A A
Poseł PiS Łukasz Schreiber odwiedził Elbląg. Z mieszkańcami spotkał się w biurze Jerzego Wilka
Fot. Ryszard Biel
Poseł Prawa i Sprawiedliwości Łukasz Schreiber w sobotę, 7 lipca, przyjechał do Elbląga, by spotkać się z sympatykami PiS.
 
Weekend (7-8.07.) poseł Łukasz Schreiber spędził w województwie warmińsko-mazurskim. W sobotę odwiedził wieś Kwietniewo, gdzie towarzyszył mu Sławomir Sadowski, wicewojewoda warmińsko-mazurski.
 
Mieszkańcy naszego miasta również mogli w sobotę spotkać się z posłem Łukasz Schreiber. Przyjechał on bowiem do biura poselskiego Jerzego Wilka (kandydata PiS na urząd Prezydenta Elbląga), który był obecny na spotkaniu.
 
Łukasz Schreiber jest Przewodniczącym PiS w Bydgoszczy. W Sejmie jest m.in. przewodniczącym Podkomisji stałej do monitorowania systemu podatkowego oraz zastępcą przewodniczącego Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki.
 
Poseł zapewnił, że chciał osobiście od mieszkańców usłyszeć, co im się podoba, a co nie. Podczas spotkania poruszono kilka tematów. Jednym z głównych wątków była susza, czyli problem, z jakim borykają się rolnicy z województwa warmińsko-mazurskiego.

W spotkaniu uczestniczyli sympatycy PiS oraz kilku radnych PiS: Rafał Traks, Teresa Król, Zenon Lecyk czy Jan Redzimski.
 

 

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 21

%85.7 %14.3


Galeria / Spotkanie z posłem Łukaszem Schreiberem ( zdjęć 12 )
Dodano: 2018-07-10 | Fot. Ryszard Biel

Komentarze do artykułu (39)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +9
  ~ er ce
  Wtorek, 10.07

  Patrząc na oczęta pana po osła widać że jest co najmniej po jednym głębszym.

 2. 2
  +9
  ~ obserwator77
  Wtorek, 10.07

  przyjechał do 100-tysięcznego miasta na Żuławach,żeby porozmawiać z mieszczuchami o "Jednym z głównych wątków była susza, czyli problem, z jakim borykają się rolnicy z województwa warmińsko-mazurskiego."...taaaak,rozmowa zapewne była nadzwyczaj rozwojowa i zapewne jeszcze do tematu wrócą,szkoda tylko,że najbardziej zainteresowanych czyli rolników zabrakło,bo z tymi co na zdjęciach se nie porozmawiał

 3. 3
  +23
  ~ Stefan Rembelski
  Wtorek, 10.07

  Elbląg się wyludnia jak zauważył radny Pis pan Paweł Kowszyński, ale że aż tak bardzo to nie przypuszczałem ? Czy to tylko na czas wizyty wszyscy dali dyla oprócz radnych ?

 4. 4
  +18
  ~ Głos Ludu
  Wtorek, 10.07

  Nie z mieszkańcami a z elektoratem PiS-u. ( około 30 - 40 osób nie stanowi reprezentatywnej grupy, nawet tej opcji politycznej ) Gdyby się chciał spotkać z mieszkańcami, to w weekend ( tutaj brawo dla Pana, niektórzy posłowie to najlepiej we wtorek o11.00 mają chęć się spotykać ) w ludzkich godzinach i co najważniejsze -na otwartym terenie, tak, by każdy mógł zadać pytanie, nawet to niewygodne. Tak spotkał się z garstką emerytów, radnymi - bezradnymi, elbląska Owcą i kilkoma osobami, którzy myślą, że na polityce coś ugrają - czytaj ustawią się.

 5. 5
  --5
  ~ JASNOWIDZ
  Wtorek, 10.07

  Obserwator 77 W polskim słownictwie wyraz se nie występuje, i nie powinno go się używać , Wyraz se był i jest używany na wiochach .

 6. 6
  +24
  ~ Maximus
  Wtorek, 10.07

  Ja przepraszam ale KTO TO JEST ????????? Znany bo poseł PiS ? Coś dobrego dla miasta wyjdzie z tej wizyty czy tylko WOLFI się lansuje ?

 7. 7
  +8
  ~ @jasnowidz
  Wtorek, 10.07

  np dlatego je se go używam ;D może innym tez się podoba

 8. 8
  +22
  ~ Kwiat młodzieży
  Wtorek, 10.07

  Sama młodość tego miasta, chyba prosto po mszy przyszli

 9. 9
  +18
  ~ ANTYpis
  Wtorek, 10.07

  sekta i wszystko

 10. 10
  +7
  ~ obserwator77
  Wtorek, 10.07

  ~ JASNOWIDZ...w tym celu został użyty,żeby zwrócić uwagę,np.SYGNALISTY...czy jakkolwiek to miało się nazywać w projekcie PiS :)...tak więc zareagowałeś poprawnie

 11. 11
  +21
  ~ zofia
  Wtorek, 10.07

  Na zdjęciach silna kilkunastoosobowa ekipa świetnie przygotowana do objecia strategicznych stanowisk w naszym mieście już od jesieni .Warto zostać ,by to zobaczyć

 12. 12
  +22
  ~ Twój email
  Wtorek, 10.07

  Posłom Bezprawia i Niesprawiedliwości najlepiej się rozmawia, tak jak prezesowi, za barierkami i tylko wśród swoich klakierów. Bo wszyscy, którzy ich nie popierają to bojówki, esbecy, oderwani od koryta. Taka jest ich prawda, i nikt im nie wmówi, że BIAŁE JEST BIAŁE, A CZARNE JEST CZARNE!!! Jednym słowem to PODŁA ZMIANA. Mądrzy ludzie widzą co się wokół dzieje, jak niszczony jest nasz kraj, jak depcze się wartości, jakimi hipokrytami są politycy PiS, walcząc o nienarodzone, uszkodzone płody, a niepełnosprawnych, którzy chcą godnie żyć mają gdzieś, bo to przecież dla nich nic nie znacząca grupa wyborców!!! Reszta społeczeństwa tak bardzo zachwycona rządami PiS musi być ślepa i głucha jeśli nadal tą bolszewicką władzę popiera, ale zacytuję klasyka „ CIEMNY LUD TO KUPI "

 13. 13
  +21
  ~ Adam
  Wtorek, 10.07

  Wydarzenie duuuużego formatu:))) Szkoda że przegapiłem.

 14. 14
  +16
  ~ Mua
  Wtorek, 10.07

  Jestem ciekawy, czy po konferencji prezesa Jarka, nasz najbardziej znany elbląski listonosz, nie stwierdzi, że jednak praca w firmie -RAM była spełnieniem jego ambicji zawodowych ;) Chyba, że okaże się, że Energa do końca państwowa nie jest, ponieważ posiada 0,00001 kapitału mongolsko- azerskiego. ;) Ludzie, jak kiedyś zbierze się gruba sensownych ludzi, z entuzjazmem, wiedzą, sprawnych managerów, energicznych, to pozamiatają na tym naszym podwórku a radnych - bezradnych od 20 - lat wyślą w kosmos ;)), takich ludzi życzę mojemu miastu, kocham Elbląg ;)

 15. 15
  +13
  ~ Brygada RR.
  Wtorek, 10.07

  Do Mua,100% masz racji. Kocham moje miasto Elbląg.

 16. 16
  +19
  ~ ad
  Wtorek, 10.07

  A co to za szopka ? A gdzie tam mieszkańcy Elblaga wymienieni w tytule ? Ja widze tylko moherowy elektorat PiSu, sami starzy ludzie… ale krzyz na scianie na zdjęciu na równi z Gołem Polski jest i to jest najwaznejsze. Zenujace spotkanie.

 17. 17
  +19
  ~ in vitro wataha
  Wtorek, 10.07

  Elbląskie niemowy parlamentarne do obrony Programu: "ja tam, qrwa, idę na 5 lat", ściągają najemnego gadułę przemawiającego do rodzin towarzyszy z pis kandydujących do koryta. Mówił o przekopie i potędze morskiej Elbląga? Uzasadnił zamach smoleński? Sugerował nazwę wiaduktu na Zatorze? Miejscowi pisiści cienko przędą skoro taki "autorytet" przemawia za nich. A tłumy słuchaczy są imponujące. Ta napalona w pierwszym rzędzie niewiele słucha a wiele przeżywa w wyobraźni.

 18. 18
  +19
  ~ Jokasta
  Wtorek, 10.07

  pompował ego zaczadzonych wyznawców, a Traks zbierał do puszek na klubik pseudozawodowców, Wilk załatwiał lipną fduchę - cały elbląski PIS

 19. 19
  +17
  ~ Julian
  Wtorek, 10.07

  Myślałem , że fotosy pochodzą z planu serialu " Ranczo ".

 20. 20
  +14
  ~ mieszkaniec
  Wtorek, 10.07

  To jest skandal ,co robia radni PIS.Wakacje.

 21. 21
  +16
  ~ Podziw
  Środa, 11.07

  Wszystko doskonale zorganizowane. Traks stoi żeby pokazać że nie było miejsc wolnych. Główka pracuje.

 22. 22
  +15
  ~ seks na furce
  Środa, 11.07

  Towarzysz przewodniczący dostał miejsce przy stole na bocznym rogu, ale to zawsze przy stole. Mina towarzysza przewodniczącego wyraża uwielbienie dla "mówcy" i przewodniczącego z Bydgoszczy. Taką minę towarzysz przewodniczący miał w czasie ingresu biskupa. Potrafi ten towarzysz zachwycać się z ekstazą wszystkim co może doprowadzić do koryta. Dobre są takie foty, bo można zobaczyć prostactwo i kameleony. A ten Schreiber (pisarczyk po polsku) doskonale zna problemy elblążan i miasta, dlatego wspiera program "ja tam, qrwa, idę na 5 lat". Bolszewizm w najlepszym wydaniu - towarzysz z Bydgoszczy przyjechał więc chętni do koryta musieli się pokazać by nabić frekwencję (taki tłum na 130 000). Konopielka wysiada, choć efekt ten sam -mina towarzysza przewodniczącego i tej w 1 rzędzie bezcenna.

 23. 23
  --3
  ~ Miejscowa morda chama.
  Środa, 11.07

  Zdj. 3 - ***iarz Traks stoi w drzwiach i robi za ciecia. Akurat do tej roli dorósł. Bo jego chamstwo jest większe niż góry Himalaje. kiedy ten młokos przeprosi Elblążan za "wykształcenie Lońka, za maturę Lońka, za skradzione przez Lońka 20 litrów spirytusu w kanistrze ?" - za podretuszowany życiorys ? - Kiedy ***iarzu przeprosisz ? - Bowiem podpisałeś się pod tymi kłamstwami na oczach opinii publicznej. I zdj. 5 - czyli niedorobiony bokser - /chińczyk/ z okularkami wyhaczonymi wieśniacko na pustej łepetynie. Niezła publika, nie ma co.

 24. 24
  +12
  ~ zachwyt członkiem pis
  Środa, 11.07

  Czy to córka autora programu "ja tam , qrwa, idę na 5 lat" ? Ta rozanielona na widok członka pis?

 25. 25
  +12
  ~ Zenada
  Środa, 11.07

  A to co spotkanie w Remizie?fakt to miejsce idealne dla radnych pisu

 26. 26
  +3
  ~ Mrzonki
  Środa, 11.07

  Tu Pis , a PO na zjeździe partii z dzielnym kandydatem i mistrzem cieplownictwa oraz babcią bawili marząc o wladzy! Kandydat jako ulubieniec elblaskiego spoleczenstwa ciekawe czym sie chwali? Chyba osiagnieciami PO w Elblagu, czyli jak w 2 lata stracić władzę? Ale jak ma takich ludzi jak Lukaszek to sukces zapewniony

 27. 27
  +14
  ~ Antycypisek
  Środa, 11.07

  Tłumy i 100% poparcia dla przewodniej siły narodu.

 28. 28
  --12
  ~ Anka
  Środa, 11.07

  Elbląg miasto starych zagorzałych kmuchow,popaprancow "gumofilcow"i lewakow.

 29. 29
  +23
  ~ rambo-11
  Środa, 11.07

  W/g TVP i Radia z Rydzyka było na spotkaniu 30- tyś osób ole wszyscy nie mogli wejść brawo PISIORY widać wasz koniec

 30. 30
  +9
  ~ Obserwator
  Środa, 11.07

  Sama młodzież. Brawo.

 31. 31
  +12
  ~ O B C Y
  Środa, 11.07

  Same starocie w tym PIS- na czele z Markiem Pruszak adoracji najświętszego różańca. A Wilk to już od tego przybytku, że jest w PIS i osłem w SEJMIE to już włosy postradał. Taki to z niego polityk. Żenada

 32. 32
  +6
  ~ Twój podpis
  Środa, 11.07

  Hahahahahaha,hahahahahahaah usmialem sie do łez z komentarzy :) .Kocham moje miasto Elbląg za tak profesjonalne poczucie humoru.Pan Rafał Traks robi za ciecia z puszka dla Startu hahahaha PADŁEM :)

 33. 33
  +11
  ~ recenzent
  Środa, 11.07

  20 osób dupy nie urywa!!!!

 34. 34
  --8
  ~ polak
  Środa, 11.07

  ale POwskie mendy drukują wpisy

 35. 35
  +6
  ~ Andy_Doopa
  Środa, 11.07

  Idź pan w PiS-du!

 36. 36
  +4
  ~ zaoczny
  Środa, 11.07

  to już wiemy ile osób bedzie glosowało jesienią na Jerzego Wilka

 37. 37
  +5
  ~ Mochikanin
  Środa, 11.07

  W przypadku i PIS i PO mądre jest przyslowie ; Pycha kroczy przed upadkiem, PO i PIS juz sie o tym przekonalo i przekona się znowu , albo przepocony i wiekowy dziadek albo umoczony w syf kandydat i jego plecy

 38. 38
  +3
  ~ ad
  Czwartek, 12.07

  To było klasyczne zebranie fanatykow sekty smoleńskiej. Filarem tej sekty jest: 3 osoby przezyly zamach w Smolensku a Rosjanie strzałami dobijali ofiary i drugim filarem jest to, ze Putin z Tuskiem rozpylili na lotnisku sztuczna mgłe a potem obaj schowali się w krzakach. Na zdjęciach widać ludzi z wypranymi mózgami, którzy bezkrytycznie wykonają każdy rozkaz Kaczora Dyktatora i Ojca Biznesmena T.Rydzyka. Jedyna nadzieja, ze jak to pokolenie umrze to w Polsce będzie w końcu noramlnie………

 39. 39
  +2
  ~ kreciol
  Piątek, 13.07

  powiem tak, komuchów i czerwonej zarazy z mańkutem i nowakiem na czele nie trawię, peowskich nierobów i przekrętów też nie, ale pijaczyna krasulski i niedojda wilk nie są nic lepsi. czy ktoś zna głos krasulskiego? przecież on nawet słowa nie pisnął przez wszystkie kadencje, każdy z nich niby ma biuro, ale nic załatwić nie potrafi i nie chce się nauczyć. koryto, koryto i jeszcze raz koryto... po co nam taki parlament? tylko JOW-y ....

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2018 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.