Środa, 24.07.2024, Imieniny: Kinga, Krystyna, Olga
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLITYKA

„Platforma cieszyła się zaufaniem naszego społeczeństwa. Zapracowaliśmy sobie na nie”

23.10.2015, 16:00:25 Rozmiar tekstu: A A A
„Platforma cieszyła się zaufaniem naszego społeczeństwa. Zapracowaliśmy sobie na nie”
fot. Kamila Jabłonowska

Kandydaci do Sejmu i Senatu z list Platformy Obywatelskiej postanowili dziś podsumować kampanię wyborczą w okręgu elbląskim.

Pierwsze miejsce na liście do Sejmu zajmuje Jacek Protas, wicemarszałek województwa warmińsko-mazurskiego. - Miesiąc temu spotkaliśmy się w dwóch największych miastach naszego regionu – Elblągu i Olsztynie, by przedstawić mieszkańcom program Platformy – mówił. - Dzisiaj kończymy objazd całego  województwa, cykl spotkań z mieszkańcami, na których przedstawialiśmy naszych kandydatów i przekonywaliśmy, że dotychczasowy dorobek Platformy Obywatelskiej, jak również nasze plany, są gwarancją spokojnej, stabilnej, ale jednak bardzo  dynamicznej zmiany, która doprowadzi do przełożenia sukcesu modernizacyjnego Polski, zbudowania silnej gospodarki na lepsze życie Polaków.

Politycy PO zapewniali, że do samego końca będą walczyć o głosy. - Zachęcam przede wszystkim do tego, żeby pójść na wybory, bo to bardzo ważny obowiązek, ale i przywilej każdego obywatela Rzeczypospolitej – podkreślił Jacek Protas.

O mandat senatorski walczy w tych wyborach Jerzy Wcisła, wiceprzewodniczący Rady Miasta. - Mam przyjemność stać w otoczeniu ludzi, którzy (…) są dowodem na to, że swoje wielkie projekty zrealizowali. Zrealizowali także projekty dla Elblągu i naszego subregionu – mówił.

Poruszono także temat przekopu przez Mierzeję.

My walczyliśmy o ten Kanał. Nie raz, na wyroby, ubieraliśmy się w garnitury, lakierki i opierając się o łopaty krzyczeliśmy, że- my to zrobimy szybciej, tylko pracowaliśmy. Ci, co krzyczą od kampanii do kampanii nie dadzą rady tego zrobić, oni tym przedsięwzięciom nie sprostają

– zaznaczył Jerzy Wcisła.

Elżbieta Gelert, która o mandat poselski ubiega się z drugiego miejsca, podczas konferencji podziękowała osobom zaangażowanym w kampanię. - Kampania była u nas była dosyć dobrze prowadzona. Nie było jakiś większych ekscesów. Myślę, ze tak będzie do godz. 24.00 – stwierdziła.

Dziś ostatni dzień kampanii. Najintensywniejszy dzień – przyznał Piotr Cieślińki, który również walczy o miejsce w Sejmie. - Po konferencji prasowej udamy się w teren, aby walczyć do końca.

Na ile mandatów liczą kandydaci Platformy Obywatelskiej?

Liczymy na zwycięstwo w wyborach parlamentarnych, liczymy na zwycięstwo w jednomandatowych okręgach do Senatu, ale równie w całym naszym województwie do Sejmu. Mamy podstawy sądzić, że obojętnie, jak się te wybory zakończą w całym kraju to w woj. warmińsko-mazurskim Platforma cieszyła się zaufaniem  naszego społeczeństwa. Zapracowaliśmy sobie na nie

– podkreślił Jacek Protas.

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 10

%20.0 %80.0


Komentarze do artykułu (22)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --12
  ~ koledzy i koleżanki
  Piątek, 23.10

  nadal wam łufamy

 2. 2
  +17
  ~ Polak
  Piątek, 23.10

  Na stronie głównej ten temat jest zatytułowany "Platforma cieszyła się zaufaniem społeczeństwa. Zapracowaliśmy sobie na nie”, dopiero po wejściu do artykułu w temacie wstawiono jakże bardzo ważne słowo i wiele mówiące słowo (ale kto teraz już na nie patrzy) "Platforma cieszyła się zaufaniem NASZEGO społeczeństwa. Zapracowaliśmy sobie na nie” - hehe tutaj dzieją się takie rzeczy jak na aferze rywina, gdzie znikały wyrazy "lub czasopisma" - mieli zaufanie ICH społeczeństwa, no to na pewno ale i to w większości zaczęło im już tylko ufać: "uf uf" ;) https://8latplatformy.org/

 3. 3
  +17
  ~ WYBORCA
  Piątek, 23.10

  Polak. Tytuł na czasie - Platforma cieszyła się zaufaniem społeczeństwa ale zaufanie minęło .

 4. 4
  +5
  ~ taki klimat
  Piątek, 23.10

  Jak tu słusznie kolega zauważył w we Wolsce mamy taką dwoistość nasze i ich społeczeństwo, nasze i ich realia, nasze i ich bezrobocie nasza i ich rzeczywistość, naszą i ich prawdę. Jako że mają więcej pieniędzy i władzy ich jest na wierzchu. Malują trawniki i jest OK

 5. 5
  +12
  ~ rodowity el
  Piątek, 23.10

  Hahaha widzę, że kiełbasę od tygodnia serwują aż do pożygu :D

 6. 6
  --11
  ~ JaZa
  Piątek, 23.10

  Dla mnie liczą się ludzie mający dokonania, posiadajacy kompetencje i są odpowiedzialni w tym co robią. I właśnie takimi osobami są kandydaci PO, pan Jerzy Wcisła kandydat do Senatu i pani Elżbieta Gelert kandydatka do Sejmu. I co jest istotne oboje są z naszego Elbląga.

 7. 7
  +15
  ~ mieszkaniec
  Piątek, 23.10

  Proszą o głosy błagają , a kiedy będą plakac, wieczorem 25 pazdziernika 2015r

 8. 8
  --11
  ~ antyPIS
  Piątek, 23.10

  Głosowanie na PIS to głosowanie na wielkie kłamstwo, że „Polska jest rozkradziona i w ruinie”!!! Gdzie te ruiny, gdzie jakiekolwiek dowody, że ktoś coś ukradł?! Gdyby pislamiści mieliby jakiekolwiek dowody na PO i PSL już dawno popędziliby do Prokuratury! PIS to pseudokatolicka sekta, która na wycieraniu sobie gęby religią, kłamstwach, pomówieniach i pseudosferach opartych na nielegalnych podsłuchach chce zawłaszczyć władzę w Polsce! Pisowcy szykują zamach konstytucyjny, chcą wprowadzić nam reżim prezydencki i Państwo wyznaniowe! Populizm i rozdawnictwo PIS są kierowane do „ciemnego ludu”, nierobów oraz analfabetów ekonomicznych i skończą się bankructwem Polski! Głosujcie na każdą opcję byle nie na PIS!!!

 9. 9
  --8
  ~ ewado
  Piątek, 23.10

  świetny fragment z tym przekopem. PIS przed wyborami zaraz pędzi kopać na Mierzeje, a mądrzy ludzie pracują sprzętem, na podstawie wyliczeń i badań, a nie gdzie popadnie z łopatą. Oj dostaliście prztyczka w nos Panowie z PISu. Kopać Wam się zachciało :)

 10. 10
  --21
  ~ mikorae
  Piątek, 23.10

  Głosujmy na Elblążan - Jerzy Wcisła do Senatu

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.662143945694