Czwartek, 24.09.2020, Imieniny: Dora, Gerard, Teodor
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLITYKA

Gościem redakcji info.elblag.pl jest Elżbieta Gelert - zobacz materiał filmowy

02.07.2013, 07:00:47 Rozmiar tekstu: A A A
Gościem redakcji info.elblag.pl jest Elżbieta Gelert - zobacz materiał filmowy
fot. Monika Skowrońska

W niedzielę, 7 lipca, elblążanie zadecydują, kto po skutecznie przeprowadzonym referendum przejmie obowiązki włodarza naszego miasta. W drugiej turze wyborów znaleźli się kandydat Prawa i Sprawiedliwości Jerzy Wilk oraz kandydatka Platformy Obywatelskiej Elżbieta Gelert. Tuż przed wyborami przepytaliśmy kandydatów na urząd Prezydenta Elbląga. Dziś publikujemy materiał z Elżbietą Gelert.

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego.

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 33

%81.8 %18.2


Komentarze do artykułu (62)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ baryka
  Wtorek, 02.07

  A ja proponuję zaraz po wybraniu nowego włodarza miasta go odwołać:) Zobaczcie jak miasto w ciągu kilku tygodniu do przodu ruszyło; ) Tramwaje ruszyły, mosty się otworzyły, port zacznie działać, granicę odblokowali, będą drogi krajowe, międzynarodowe, kto wie może będzie i międzykontynentalna!!!! Połączą nas ze Skandynawią, Ameryką, Wyspami Brytyjskimi. Zbudują nam szklane domy jak Żeromski w Przedwiośniu. Będzie pięknie, będzie cudnie, będziemy pierwsi i jedyni na świecie. Będziemy wielcy, bogaci i wiecznie młodzi, co do rozumu, to już mniej istotna sprawa. Cała reszta nam wystarczy, to już będzie zbędne. Wszak papier i jak widać internet jest cierpliwy, wszystko przyjmie. A matko, mamy takie wielkie perspektywy, szanse, taki raj tu niedługo będzie. Czemu tak ciągle narzekamy?

 2. 2
  +8
  ~ Jan
  Wtorek, 02.07

  Coś jej nie wierze

 3. 3
  +1
  ~ poszukiwanyrozum
  Wtorek, 02.07

  Starszy brat naszej kandydatki w działaniu http://www.youtube.com/watch?v=tVG0FYQ7Q8Q - od PRL nic się nie zmienia

 4. 4
  --11
  ~ Adier
  Wtorek, 02.07

  Chociaz ma czas być w Elblagu w przeciwieństwie do P. Wilka który chyba bardziej chce posłem zostać bo lata po Polsce jak wściekły.

 5. 5
  +9
  ~ Pan Anatol
  Wtorek, 02.07

  do baryka: tylko trawy zapomnieli pomalować na zielono na przyjazd Tuska.

 6. 6
  --8
  ~ BetiWu
  Wtorek, 02.07

  Elblazanie ja wiem ze to ta sama partia co Nowaczyk, ze nie wszyscy wierzycie w odcięcie się od niego, ale kogo mamy lepszego? Naprawdę chcemy PiS.? Jak tu Macierewicz wjedzie to go do kolejnych wyborów nie przepedzimy. Rondo Kaczyńskich, ulica Smolenska i bezrobocie jak w Radomiu gdzie PiS rządzi od 2 lat. Chcemy tego czy rozsądnego włodarza który przez rok nawet jak nas zrobi w konia to drugi raz go nie wybierzemy a wybory blisko. Zaryzykujmy i głosujący na Gelert.

 7. 7
  +10
  ~ emigrant
  Wtorek, 02.07

  Jedno wielkie oszustwo!!!!! Wystarczy spojrzec na zdjecie I realnie wygladajaca pania Gelert.Ktos kto oszukuje ludzi co do wygladu w rzeczywistosci oszukuje wszedzie.Jedno klamstwo zawsze ciagnie za soba nastepne a na takim fundamencie niczego uczciwego zbudowac nie mozna

 8. 8
  +6
  ~ Anastazy
  Wtorek, 02.07

  Czy można poważnie potraktować partię, której jeden z bardziej rozpoznawalnych członków (Waldy Dzikowski) stwierdza przed kamerami tv: „Platforma Obywatelska, jej członkowie, zostali w parlamencie, bo za to biorą pieniądze. Także premier. A nie jeżdżą i robią teatr polityczny w Elblągu”, a następnego dnia przyjeżdża do Elbląga sam premier? Zresztą nie była to ostatnia wizyta premiera w naszym mieście, później była kolejna a na ten tydzień zapowiadana jest kolejna.

 9. 9
  +7
  ~ Anastazy
  Wtorek, 02.07

  Czy można poważnie potraktować partię, która jako partia rządząca najpierw wprowadza ograniczenia w małym ruchu granicznym a następnie uroczyście oświadcza, że po rozmowach z przedsiębiorcami i działaczami Platformy wprowadza z powrotem mniej restrykcyjne zasady? I to wszystko za sprawą niczym nie wyróżniającej się posłanki z Elbląga.

 10. 10
  +10
  ~ Anastazy
  Wtorek, 02.07

  Czy można poważnie potraktować partię, która przysyła do naszego miasta dla wsparcia swojej kandydatki skompromitowanych ministrów z workiem pełnym obietnic, że chociażby wspomnę o wyjątkowo źle postrzeganym ministrze transportu Sławomirze Nowaku? Swoją drogą proszę się upewnić czy wciąż macie Państwo na ręku zegarek.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.