Sobota, 18.09.2021, Imieniny: Irena, Stanislaw, Józef
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KINO

Zagłosuj na CSE „Światowid”!

04.06.2021, 16:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Zagłosuj na CSE „Światowid”!

Z ogromną radością informujemy, iż Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zostało nominowane do nagrody IDOL 2021! „Światowid” został wskazany jako instytucja przyjazna i wspierająca osoby niewidome i niedowidzące w woj. warmińsko-mazurskim. Wszystko to za sprawą nowej sali studyjnej w Kinie Światowid w pełni przystosowanej dla potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo oraz dla osób niewidomych i niedowidzących. Zapraszamy do głosowania!

 

W ramach remontu i przebudowy, Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu wzbogaciło się o nową salę studyjną w pełni przystosowaną dla potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo oraz dla osób niewidomych i niedowidzących. Jest to jedyna taka sala kinowa w północnej Polsce wyposażona w system Audiomovie.

- To innowacyjne w skali światowej rozwiązanie opierające się na aplikacji na urządzenia przenośne umożliwiającej udostępnianie w kinie audiodeskrypcji oraz audionapisów osobom z ubytkiem wzroku oraz audionapisów osobom z ubytkiem słuchu i wzroku lub cierpiącym na dysleksję – mówi Natalia Piotrowska kierownik Kina „Światowid”.

 

Jak nas wesprzeć? Zagłosuj!
 

Na CSE „Światowid” w Elblągu można głosować pod tym linkiem. Co ważne, po zagłosowaniu należy kliknąć link potwierdzający przesłany w e-mailu, gdyż tylko wtedy oddany głos będzie ważny.

 

O konkursie
 

Konkurs IDOL ma już prawie 20-letnią historię. Jego głównym celem jest nagrodzenie osób i instytucji za ich aktywność na rzecz osób z niepełnosprawnościami wzroku. To jeden z najważniejszych konkursów w Polsce, promujący innowacyjne działania na rzecz osób z niepełnosprawnościami. Tegoroczna edycja, w związku ze zbliżającym się jubileuszem działalności Fundacji Szansa dla Niewidomych będzie wyjątkowa, także ze względu na jej międzynarodowy wymiar.

 

KONKURS IDOL jest realizowany w trzech etapach: wojewódzkim, krajowym i światowym. Po zakończeniu głosowania w etapie wojewódzkim Kapituła konkursu wybierze kandydatów z każdej kategorii. Kapituła weźmie pod uwagę głos internautów jako głos doradczy. Po wyłonieniu kandydatów dla każdej z kategorii rozpocznie się głosowanie ogólnopolskie.
 

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu

 

.

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ Rambo 11
  Sobota, 05.06

  Witam -co do instytucji "" Światowid"" to bym proponował wymianę nazwy na INSTYTUCJĘ NIC NIE ROBIENIA-trwonienia społecznych pieniędzy- oraz ogłoszenie konkursu na nowego (nie mianowanego z układu) młodego normalnego dyrektora-oczywiście nie z panującego tam układu zamkniętego.

 2. 2
  +2
  ~ kkk
  Sobota, 05.06

  No dalej, się zobaczy jaki ma posłuch pan który ma ambicje bycia nawet posłem / jest radnym i szefem RM /. 4 lata do emerytury.

 3. 3
  0
  ~ Ma parcie ?
  Sobota, 05.06

  " pan który ma ambicje bycia nawet posłem / jest radnym i szefem RM /. 4 lata do emerytury. ? To mu jeszcze pozostało bycie członkiem jakiejś rady nadzorczej np : osiedla , spółki ?

 4. 4
  0
  ~ Ukryci
  Sobota, 05.06

  Stoi budynek nie wiadomo co to. Czy naprawdę brakuje komuś odwagi by z daleka był widoczny napis centrum spotkań europejskich. Czy zabronione PRZEZ olsztyn. Tak jak to.ma miejsce ze szpitalem wojewódzkim w Elblągu. Brak dużego napisu podswietlanego nad wejściem do szpitala. Co boicie się normalnosci.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.