Piątek, 23.02.2024, Imieniny: Romana, Izabela, Damian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INTERWENCJE INFO

Pracownicy Muzeum zostaną finansowo docenieni? Mogą, ale nie muszą

01.02.2024, 19:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Pracownicy Muzeum zostaną finansowo docenieni? Mogą, ale nie muszą

Czy pracownikom Muzeum Archeologiczno-Historycznego w Elblągu zostaną przyznane nagrody jubileuszowe? Radna Elżbieta Banasiewicz interweniuje w tej sprawie.
 

 

 

 

W marcu 2024 r. będziemy świętować jubileusz z okazji 70-lecia istnienia Muzeum Archeologiczno-Historycznego w Elblągu. Ze względu na wagę jubileuszu i ogromne zasługi wysoko wykwalifikowanych pracowników MAH w przybliżaniu dziedzictwa regionu, a szczególnie miasta Elbląga, Wysoczyzny Elbląskiej i Żuław warto również w sposób finansowy uhonorować ich

 

 

– podkreśliła Elżbieta Banasiewicz.

 


Radna zwróciła się do Prezydenta Elbląga z pytaniami czy i jaka kwota może być zaplanowana na ten cel.


Prezydent zapewnił, że zdaję sobie sprawę z rangi i znaczenia przypadającego w tym roku jubileuszu 70-lecia istnienia Muzeum Archeologiczno–Historycznego w Elblągu, samorządowej instytucji kultury Gminy Miasta Elbląg, odpowiedzialnej za gromadzenie, przechowywanie, konserwowanie, udostępnianie i upowszechnianie zbiorów dotyczących w szczególności Miasta Elbląg, Wysoczyzny Elbląskiej i Żuław Elbląskich.
 

 

 

 

Należy pamiętać, że nagrody mogą być przyznawane pracownikom, którzy przez wzorowe wypełnianie swoich obowiązków, przejawianie inicjatywy w pracy i podnoszenie jej wydajności oraz jakości przyczyniają się szczególnie do wykonywania zadań instytucji

 

 

– stwierdził Prezydent.Co to oznacza w praktyce? - Ewentualna decyzja o przyznaniu nagród oraz określenie ich wysokości musi zostać poprzedzone dokładną i szeroką analizą osiągnięć poszczególnych pracowników, a także dotychczasowego przebiegu ich pracy – dodał Witold Wróblewski.

 

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (9)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ ktoś tam
  Czwartek, 01.02

  Odpowiedź na interpelację powinna być prosta i zwięzła. "DAMY TYLKO SWOIM" lub / i "DAMY TYM CO TRZYMAJĄ PALEC W ODPWIEDNIEJ "D"

 2. 2
  +6
  ~ Damy albo nie damy
  Czwartek, 01.02

  trzeba tak jak w EPWiK

 3. 3
  --2
  ~ Dość starej kliki
  Czwartek, 01.02

  Mamy kolejny komitet wyborczy KWW PKP ! Pana Szweda ! I bardzo dobrze! Oby pogonić w koncu starą nomenklaturę! Dość juz tej wiecznej kliki !

 4. 4
  +4
  ~ Nie liczcie na hojność grubego wieprza na urzędzie
  Czwartek, 01.02

  W tym roku 129 lat będą obchodzić Tramwaje Elbląski, w przyszłym 2025 r już pyknie im 130 lat. Gruby wieprz na urzędzie na pewno zapomni o tym jubileuszu. My zapomnijmy o nim przy urnie

 5. 5
  +8
  ~ Xyz
  Piątek, 02.02

  Wyglada na to,ze pani radna zostala lobbysta muzeum.

 6. 6
  +10
  ~ Ploterek
  Piątek, 02.02

  Ta radna Banasiewicz to bardzo aktywna się ostatnio zrobiła. Dlaczego wcześniej nie walczyła o pieniądze na Nasz region albo miasto poprzez "wspaniałego" posła z tego regionu, niezwykle skutecznego p. Krasulskiego?

 7. 7
  +3
  ~ Wsia
  Piątek, 02.02

  Wybory, wybory :):), niech z własnej kasy zapłaci, lub Jarek niech da. Durne pomysły

 8. 8
  +27
  ~ Elf
  Piątek, 02.02

  A czy Redakcja mogla by zapytac czy w ZBK na koniec roku byly wyplacone nagrody? Jezeli byly to jaki byl klucz ich przyznania i czy dostali je wszyscy pracownicy. Jezeli dostal kazdy pracownik to super a jezeli tylko czesc to moze warto zapytac wg jakiego klucza byly przyznane.

 9. 9
  +3
  ~ sie wi
  Piątek, 02.02

  "Radna" Banasiewicz poprzez reklamowanie siebie źle przyczynia się do sytuacji pracowników tego muzeum. W krótkim czasie już drugi raz wisi w muzeum i dostaję sugestywną odpowiedź. Na tym ucierpią muzealnicy, bo Wróblewski odgryzie się na nich dając ochłap albo i nic. Banasiewicz jest aktywna ale raczej nieskuteczna.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.90668702125549