Poniedziałek, 25.09.2023, Imieniny: Aurelia, Wladyslaw, Kamil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INTERWENCJE INFO

Ktoś ukradł śmietniki ze Starego Miasta?

28.08.2023, 15:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
 Ktoś ukradł śmietniki ze Starego Miasta?

Tuż przed rozpoczęciem Elbląskiego Święta Chleba z kilku śmietników znajdujących się na Starym Mieście zniknęły pojemniki. Ten fakt przykuł uwagę naszego czytelnika. - Od czwartku, 24 sierpnia, ze Starego Miasta znikało kilka śmietników. Zostały tylko pokrywki. Nie ma pojemników. Ktoś ukradł śmietniki ze Starego Miasta? - pytał elblążanin.Czy za takim stanem rzeczy rzeczywiście stoi złodziej? Łukasz Mierzejewski z biura prasowego Urzędu Miejskiego w Elblągu uspokaja – pojemniki nie zostały skradzione.
 

 

Przed Świętem Chleba część śmietników została zdemontowana tak, aby nie stały przy straganach, w szczególności tych z żywnością

 

 

– stwierdził.Czy to oznacza, że podczas Elbląskiego Święta Chleba na Starym Mieście nie było gdzie wyrzucać śmieci? - Zamiast tych śmietników na Starym Mieście w tym czasie – tj. na Święto Chleba, stanęło dużo pojemników na odpady o większych gabarytach, których zadaniem było obsłużenie większego ruchu na Starym Mieście – zapewniał Łukasz Mierzejewski. - Pojemniki te były regularnie opróżniane podczas trwania Święta Chleba.
 

 

Potwierdzam, że pojemniki zniknęły, ale nie zostały skradzione. Zostały tymczasowo zdemontowane

 

 

– dodał Łukasz Mierzejewski.


 
Kiedy pojemniki wrócą na swoje miejsca? - Od dziś śmietniki będą sukcesywnie montowane ponownie – poinformował Łukasz Mierzejewski. - Montaż prowadzi ZZM i EPGK.
 

 

 

 

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ Jamaleg
  Poniedziałek, 28.08

  W ten weekend nasze staro miasto tętniło życiem dzięki świecie chleba. Sami na własne oczy mogliśmy zauważyć jak poparkowane były samochody . Wszędzie byle gdzie byle jak byle stanąć . Przypomnę tylko ze na starym mieście obowiązuje nakaz parkowania tylko w miejscach do tego przeznaczonych. Niestety trzeba zgłosić do komendanta wniosek o ukaranie patrolujących strażników. Nie przydatność do służby w związku z niewywazywaniem się że swoich obowiązków służbowych. Do tego należy ukarać ich za zmarnowanie paliwa które wypalili poprzez bezsensowne jeżdżenie w kółko po starym mieście. Samochody poparkowane na trawnikach i nie tylko a tych dwóch uaje ze nic nie widzi . To do czego oni są i w jakim celu tam jezdili . Jeszcze pewnie wolne będą chcieli za bycie w pracy w niedzielę

 2. 2
  --3
  ~ myśl elblążaninie
  Poniedziałek, 28.08

  To jest oczywiste że "kosze na śmieci" i podobne obiekty znikają z obszaru imprezy masowej ze względów bezpieczeństwa .

 3. 3
  +4
  ~ Śpiochy
  Wtorek, 29.08

  Przecież tam jest monitoring. Ukarać straz miejską bo to oni obsługują kamery.

 4. 4
  0
  ~ ulka
  Wtorek, 29.08

  Do Spiochy- proszę przeczytać artykuł ze zrozumieniem !!! Zostały zdemontowane przez miasto !

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1961140632629