Piątek, 14.06.2024, Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INTERWENCJE INFO

Niebezpieczna zabawa w Parku Kajki? Czytelniczka: "Byłam z synem na placu zabaw i doznałam szoku"

09.08.2022, 19:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Niebezpieczna zabawa w Parku Kajki? Czytelniczka: "Byłam z synem na placu zabaw i doznałam szoku"
Fot. Paweł Friedrich

Z zewnątrz zabawkowe auto, a w środku wyrwana deska i wystające, zardzewiałe śruby. Niewiele trzeba, aby maluch się zranił. Tak wygląda jedno z urządzeń na placu zabaw w Parku Kajki. W jego sprawie interweniuje Czytelniczka info.elblag.pl. - Poruszycie tę sprawę, zanim komuś stanie się krzywda - prosi.

 

 

Byliśmy dziś z synem na placu zabaw w Parku Kajki i doznaliśmy szoku... Przesyłam zdjęcia... Więcej chyba pisać nie muszę

 

- Czytelniczka info.elblag.pl zwróciła uwagę na stan jednego z urządzeń przeznaczonych do zabawy dla dzieci.

 

Rzeczywiście, na przesłanych przez nią fotografiach nie wygląda to ciekawie. Z zewnątrz zabawkowe, drewniane autko, a w środku zardzewiałe, śruby wystające z desek.

 

 

Czy nasi włodarze myślą tylko jak kasę zebrać z mandatów za chłodzenie się w Kumieli... Co robią dla mieszkańców...  Ech szkoda nerwów, ale prosiłbym poruszyć tę sprawę, zanim się komuś krzywda wydarzy

 

- pisze do redakcji kobieta.

 

Jak wygląda sytuacja na placu zabaw w Parku Kajki? Sprawdziliśmy. We wspomnianym przez Czytelniczkę drewnianym autku dzieci lepiej nie powinny się bawić. Przynajmniej do czasu aż to nie zostanie naprawione. Większość rodziców przebywających wraz z pociechami na placu zabaw ocenia jednak jego stan jako dobry. Pozostałe urządzenia - m.in. drabinki i huśtawki wyglądają na sprawne.

 

Syn wspinał się po drabinkach, korzystał z innych urządzeń. Nie zauważyłam, aby coś było nie tak. Jestem tu jednak od 10 minut, dopiero drugi raz. Ciężko mi się wypowiadać o stanie wszystkich urządzeń, ale nie wygląda to źle

 

- mówi pani Ania.

 

- Dosyć często jestem tu z córką. Nie zauważyłam, żeby któreś z urządzeń było popsute. Wiadomo jednak, że dzieci, szczególnie te młodsze powinny się bawić pod opieką dorosłych - dodaje inna z mam spotkana na placu zabaw.

 

O sytuacji powiadomiliśmy Zarząd Zieleni Miejskiej w Elblągu, administratora obiektu.  Czekamy na odpowiedź i informację, kiedy zajmie się niebezpiecznym urządzeniem. Do czasu jego naprawy dzieci nie powinny się w nim bawić.

 

 

Fot. Nadesłane

Fot. Paweł Friedrich

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 2

%0.0 %100.0


Galeria / KAJKI ( zdjęć 16 )
Dodano: 2022-08-09 | Fot. Paweł Friedrich
0

Komentarze do artykułu (6)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ mieszkaniec1
  Wtorek, 09.08

  Samo się nie zniszczyło, a tyle jest kamer. Tylko brak tablic informacyjnych kto jest administratorem tych kamer - Zarząd Zieleni Miejskiej, czy prezydent?

 2. 2
  +4
  ~ taaa
  Środa, 10.08

  łoj jej jakie to wszystko delikatne sie porobilo jak francuskie pieski nic sie nie podoba nic nie pasuje wszystko przeszkadza i od razu do pismakow

 3. 3
  +3
  ~ Janos
  Środa, 10.08

  OO. Samo się zepsuło.

 4. 4
  +7
  ~ obserwator
  Środa, 10.08

  nowy model człowieka stworzony przez polityke pisu.roszczeniowiec,wiele żądający i nic nie dający od siebie.wszystko się należy ,natychmist i za friko.

 5. 5
  +4
  ~ KMP
  Środa, 10.08

  Przy następnej kontroli drogowej, dowód rejestracyjny pojazdu zostanie zatrzymany za naganny stan techniczny. Tyle można obiecać.

 6. 6
  0
  ~ Sypie się
  Środa, 10.08

  Wykonanie,materiały za to powinien ktoś siedzieć. To miał być plac zabaw dla dzieci. A co jest. Brak słów.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.5731809139252