Sobota, 6.06.2020, Imieniny: Dominika, Laura, Norbert
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INTERWENCJE INFO

Został pobity, bo zwrócił uwagę, że pies chodzi bez smyczy. Sprawdziliśmy stan zdrowia 28-latka

29.08.2016, 14:15:51 Rozmiar tekstu: A A A
Został pobity, bo zwrócił uwagę, że pies chodzi bez smyczy. Sprawdziliśmy stan zdrowia 28-latka
fot. archiwum

W sobotni wieczór (27 sierpnia) przy ul. Ostródzkiej doszło do bójki dwóch mężczyzn, w wyniku której jeden z nich w ciężkim stanie trafił na oddział ratunkowy. Powód zajścia był banalny. 28-letni elblążanin zwrócił uwagę 30-latkowi, że ten spaceruje z psem bez smyczy. Doszło do szarpaniny. 28-latek trafił do szpitala ze złamaną nogą. Napastnik z kolei został zatrzymany i wkrótce usłyszy zarzuty. Grozi mu kara nawet do 10 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w sobotę (27 sierpnia) około godziny 19 na ulicy Ostródzkiej. Przechodzący ulicą 28-letni mężczyzna miał zwrócić uwagę właścicielowi psa, że ten chodzi bez smyczy. Między mężczyznami wywiązała się kłótnia, a następnie szarpanina, w wyniku której silniejszy okazał się właściciel czworonoga.

Według ustaleń policjantów 30-latek skakał po swojej ofierze i ją kopał. Następnie oddalił się z miejsca zdarzenia i poszedł do domu. Świadkiem całego zajścia była kobieta, która poinformowała o wszystkim służby. Policjanci z wydziału prewencji szybko ustalili, kim jest mężczyzna. Zatrzymali go po 30 minutach w miejscu zamieszkania. Nie stawiał oporu

- informuje Jakub Sawicki z Zespołu Prasowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

30-latek był już wcześniej notowany w policyjnych kartotekach. Wkrótce zostanie mu postawiony zarzut pobicia, za który odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Pobity mężczyzna z ciężkimi obrażeniami głowy trafił na oddział ratunkowy szpitala wojewódzkiego w Elblągu. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Ofiara pobicia, 28-letni mężczyzna został przeniesiony na oddział ortopedii, gdzie obecnie przebywa. Ma złamaną nogę. Jego stan ogólny jest dobry

- poinformowała nas  Anna Kowalska, rzecznik prasowy Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu.

Jak udało nam się dowiedzieć 28-latek jest w ciężkim stanie psychicznym i nie chce komentować całego zdarzenia.
 

Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (9)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +31
  ~ JOL
  Poniedziałek, 29.08

  I tego idiote od kundla na 10 lat tęgiego dupczenia w ***lu... To się nauczy fajfus

 2. 2
  --43
  ~ kkk
  Poniedziałek, 29.08

  "Następnie się oddalili z miejsca zdażenia" - ze złamaną nogą i ciężkimi obrażeniami głowy sam się oddalił? To jak to było?

 3. 3
  --17
  ~ redaktor Maj
  Poniedziałek, 29.08

  Co teraz zostanie bohaterem narodowym, bo wziął po pysku? Niech sławny zostanie ten co skacze po ludziach i kopie po głowie za skazę na "honorze". Z nim wywiady, zdjęcia, opinie rodziny, przyjaciół, kolegów i psów

 4. 4
  +23
  ~ Czytelnik
  Poniedziałek, 29.08

  Do "kkk". Czytaj uważnie i ze zrozumieniem, napisano wyraźnie, że chodzi o tego 30-latka "Według ustaleń policjantów 30-latek skakał po swojej ofierze i ją kopał. Następnie oddali się z miejsca zdarzenia i poszedł do domu" Redakcja tylko zapomniała napisać literkę "ł" w słowie "oddali". Dla mnie tekst jest czytelny.

 5. 5
  +26
  ~ turban
  Poniedziałek, 29.08

  tego ***e z psem powinni wyslac na przymusowe roboty do kopania przekopu przez mierzeje. dziennie miska zupy i pajda chleba. znajac zycie nic mu nie zrobia

 6. 6
  +7
  ~ stopPatoli
  Poniedziałek, 29.08

  Jeden gagatek z mojej firmy ma 3kę dzieci, więc jak sądzę jest beneficjentem tego programu. I tak od kilku miesięcy stać go na 2-3 piwka codziennie po pracy a w weekend gaz do dechy. Bez komentarza.

 7. 7
  +31
  ~ lenka
  Poniedziałek, 29.08

  A ja chciałabym bardzo podziękować temu człowiekowi, który leży teraz poobijany w szpitalu, bo może dzięki jego obywatelskiej postawie mniej będzie takich przypadków, może dotrze do ludzi, którzy mają psy, że w przestrzeni publicznej musimy żyć wszyscy zgodnie z prawem, bo inaczej to faktycznie patologia w naszym mieście będzie normą, a zwykły obywatel będzie się bal wyjść wieczorem z domu. Jeszcze raz dziękuję Panu bardzo i myślę, ze nie tylko ja.

 8. 8
  +20
  anonim
  Poniedziałek, 29.08

  Opublikować zdjęcie , imię , nazwisko sprawcy . Po wyroku . Inni pragną przyjść i zwrócić mu uwagę ...

 9. 9
  +8
  ~ xza
  Wtorek, 30.08

  to pewnie jakiś napakowany łysol sterydziarz!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.