Czwartek, 28.09.2023, Imieniny: Marek, Waclaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KULTURA

Atrakcje Festiwalu Kreatywności. Udział w nich jest bezpłatny

08.06.2023, 12:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Atrakcje Festiwalu Kreatywności. Udział w nich jest bezpłatny
REKLAMA

13 i 14 czerwca w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu odbędzie się Festiwal Kreatywności. Będą to dwa dni wypełnione atrakcjami. Przygotowaliśmy ciekawe warsztaty, niespodzianki w salach kinowych oraz atrakcje na Pl. K. Jagiellończyka. Poszczególne szkoły zachęcamy do zapisów.

 

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu „Akademia Wzorowej Edukacji”. Festiwal Kreatywności odbędzie się 13 i 14 czerwca 2023 roku w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Na uczestników czekać będzie mnóstwo ekscytujących pokazów i eksperymentów, warsztatów, prelekcji i atrakcji na kreatywnych stoiskach edukacyjnych.


Podczas dwudniowej imprezy odbędą się następujące zajęcia: warsztaty plastyczne – obrazy z mchu chrobotka, warsztaty animacji poklatkowej z wykorzystaniem klocków LEGO, warsztaty z robotyki, warsztaty z holografii, warsztaty z elektroniki czy warsztaty z mobilnej fotografii.

 

W przestrzeni sali widowiskowo-sportowej czekać będą natomiast następujące atrakcje: pokazy edukacyjne z Centrum Nauki KOPERNIK, stoisko projektowania toreb/plecaków/koszulek, stoisko tworzenia tabliczek botanicznych z wosku pszczelego i sojowego, stoisko tworzenia lizaków, stoisko gier planszowych, towarzyskich i logicznych, wypiekanki, stoisko tworzenia breloczków/kolczyków/zawieszek, stanowisko VR, stoisko przypinek, stoiska kreatywne przygotowane przez młodzież, występy artystyczne dzieci i młodzieży, wystawa interaktywna 21 eksponatów (m.in. Wielka kołyska Newtona, Koło Maxwella, Labirynt elektryczny i magnetyczny, Półkule Magdeburskie, lewitująca piłka, Koło optyczne, Animacja filmowa, Telegraf akustyczny, Wyścigi kulek, Rower elektrownia, Skrzynia Zmysłów, Wielki kalejdoskop i wiele innych), zabawy i konkursy z nagrodami.

 

W salach kinowych odbędą się filmowe rozgrywki i pokazy filmowe: "Mecz o wszystko" oraz "Głowa pełna ciebie". Pojawi się także teatr magicznych baniek oraz magia show - pokaz iluzji.


Również Plac K. Jagiellończyka będzie wypełniony atrakcjami. Znajdzie się tam: czekoladowy autobus, mobilne planetarium oraz kino 9D.

 

Zapraszamy do udziału w atrakcjach, jakie przygotowaliśmy dla Państwa w ramach organizacji Festiwalu Kreatywności dla dzieci i młodzieży. Udział w nich jest bezpłatny.

 

Wydarzenie skierowane jest do uczniów klas IV-VIII, ale z niektórych atrakcji mogą też skorzystać młodsze dzieci.

 

 

CSE Światowid

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1850671768188