Środa, 7.12.2022, Imieniny: Agata, Ambrozy, Marcin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KULTURA

Baltic Cup – pozwólcie zaprosić się do tańca!

24.09.2022, 17:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Baltic Cup – pozwólcie zaprosić się do tańca!

Jednego jesteśmy pewni. 22. edycja Międzynarodowego Festiwalu Tańca „Baltic Cup” oraz Mistrzostwa Świata Par Standardowych u-21 – imprezy, które odbędą się już za dwa tygodnie (weekend 7-9 października), dostarczą widzom nie tylko wrażeń estetycznych, ale rozpalą serca, jeszcze większą miłość do tańca i zapewnią niesamowite emocje…


Dlaczego? Już spieszymy z odpowiedzią. Taniec to pasja, zaangażowanie i emocje. Każdy, kto choć raz widział namiętne tango, albo pełne ekspresji paso doble, wie doskonale, że nie jest to jedynie piękny układ choreograficzny, ale dzieje się tu prawdziwy spektakl. Dlatego już dziś, na lekko ponad dwa tygodnie przed imprezą zapraszamy do kupna biletów i udziału w tym tanecznym święcie!

 

Co roku wyżej stawiamy sobie poprzeczkę, dlatego też, nie ograniczamy się jedynie do turniejowych zmagań tancerzy w różnym wieku i o różnych umiejętnościach prezentowanych na parkiecie

– mówi Antoni Czyżyk, Dyrektor Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu.

 

Systematycznie urozmaicamy Baltic Cup poprzez organizacje ciekawych imprez towarzyszących. Podczas tej edycji w Elblągu odbędą się Mistrzostwa Świata Par Standardowych u-21. Będzie to niepowtarzalna okazja, aby podziwiać zmagania najlepszych na świecie tancerzy młodego pokolenia. Jestem przekonany, że za kilka lat uczestnicy Mistrzostw Świata Par Standardowych u-21 będą stanowili światową czołówkę taneczną!

– dodaje Antoni Czyżyk.

 

W tym roku Międzynarodowy Festiwal Tańca „Baltic Cup" oraz Mistrzostwa Świata Par Standardowych u-21 rozpoczną się w piątek 7 października i potrwają do niedzieli 9 października. Areną zmagań będzie hala sportowo-widowiskowa przy al. Grunwaldzkiej. Współzawodnictwo oceniać będzie międzynarodowe jury.

 

Bilety można nabyć:

 

 • online -> bilet.swiatowid.elblag.pl
   
 • w kasie Centrum Spotkań Europejskich „Światowid" w Elblągu. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14:30 do 20:30. W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30
   
 • w biletomacie znajdującym się w holu CSE „Światowid" w Elblągu (płatność kartą) w godz. 8:00-21:00
   

 

Organizatorem MFT „Baltic Cup” oraz Mistrzostw Świata Par Standardowych u-21 jest Centrum Spotkań Europejskich „Światowid" w Elblągu; współorganizatorem: Stowarzyszenie Jantar Elbląg

 

22 edycję Międzynarodowego Festiwalu Tańca „Baltic Cup” oraz Mistrzostwa Świata Par Standardowych u-21 dofinansowano ze środków budżetu państwa z części, której dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki, współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz zrealizowano przy współudziale finansowym Samorządu Miasta Elbląga.

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (5)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ pol 9558
  Sobota, 24.09

  samorząd dofinansował aby było na bogato a na inne rzeczy zlikwidować

 2. 2
  +2
  ~ kuk
  Niedziela, 25.09

  samorząd czyli pan przewodniczący przekaże środki dla pan dyrektora - a to ta sama osoba jest?

 3. 3
  +2
  ~ kez
  Niedziela, 25.09

  hala sportowo-widowiskowa przy al. Grunwaldzkiej za darmochę czyli z pieniędzy elblążan?

 4. 4
  +3
  ~ si
  Niedziela, 25.09

  Jprdl! czy naprawde tak jawnie jedna osoba może dawać sobie pieniądze na swoje prywatne hobby? jakim prawem? na ten badziew chodzą tylko nawiedzone rodziny dzieci, które, aby wystąpic wydają grubą kasę na prywatne lekcje. Czy nikt o zdrowych zmysłach tego nie widzi? Czy nie można tam dokonac kontoli zasad wydawanie środków publicznych? Gdzie sa jakiekolwiek inne imprezy? Poziom wydarzeń w tym lokalu o wyszkanej nazwie, powstałej na podwalinie komleksów, jest tak niski jak punkt w Raczkach Elbląskich. Niech w końcu do was trafi, że elblążanie maja po kokardę tych waszych pseudo imprez tanecznych. Zbudujcie sobie prywany ośrodek taneczny i tam sie egzaltujcie, nie blokujcie Elblągowi miejsca, które może w odpowiedznich rękach być super miejscem kulturalnym wolnym od polityki.

 5. 5
  +2
  ~ rambo11
  Poniedziałek, 26.09

  Witam -u Antka powinni nagrać dalszą część filmu- Układ zamknięty -idealny przykład no i ta jego beznadziejna CZARNA MAMBA .

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2388248443604