Niedziela, 25.09.2022, Imieniny: Aurelia, Wladyslaw, Kamil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KULTURA

Droga wewnętrznej przemiany: wykład i warsztaty

25.09.2021, 09:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Droga wewnętrznej przemiany: wykład i warsztaty

W środę, 29 września o godz. 16.00 zapraszamy do sali „U św. Ducha” Biblioteki Elbląskiej na wykład oraz warsztaty pt. „Droga wewnętrznej przemiany”, które poprowadzą Anna Jera i Marcin Bennewicz. Wstęp wolny.
 

Dialog twojej wewnętrznej przemiany to wykład wprowadzający oraz cykl krótkich, intensywnych warsztatów w czasie których – krok po kroku – pozbędziesz się towarzyszącego ci poczucia winy, ograniczeń oraz wewnętrznych blokad. To 10 kroków, a właściwie zasad. Zbudujesz poczucie wartości stając się świadomym reżyserem własnego życia. W drodze do szczęścia nieoczekiwanie spotykamy szczęście! Każde ćwiczenie obfituje w zasady i narzędzia, prowadzące do skutecznej zmiany osobistych nawyków i negatywnego nastawienia. Zyskujesz proste metody budowania poczucia wartości oraz osobistej siły życiowej. (opis wg  Instytutu Kognitywistyki)
 

Maciej Bennewicz - z wykształcenia socjolog, menedżer, trener indywidualny i grupowy, mentor, założyciel Instytutu Kognitywistyki, autor bądź współautor książek z zakresu coachingu i kognitywistyki (to dziedzina nauki zajmująca się obserwacją i analizą działania zmysłów, mózgu i umysłu i ich modelowaniem).
 

Anna Jera - wykładowczyni, trenerka kognitywna, mentorka, coach, dyrektor programowa Instytutu Kognitywistyki,  autorka bądź współautorka książek.


Wykład oraz warsztaty są organizowane w ramach projektu „Książki dobrych myśli – KsiążkoTerapia”
 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych

 

Informacja nadesłana
 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.86564922332764