Poniedziałek, 28.09.2020, Imieniny: Marek, Waclaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KULTURA

Dziś w Elblągu koncert Paulli. "Zgromadzenia są zakazane, więc wezmę udział w koncercie online"

09.09.2020, 13:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Dziś w Elblągu koncert Paulli. "Zgromadzenia są zakazane, więc wezmę udział w koncercie online"
Jutro, 10 września, o godz.19.00, w Elblągu, odbędzie się koncert na żywo Paulli, który będzie można zobaczyć online na facebook'u. Z wokalistką wystąpi Trio skrzypcowe oraz pianista Andrzej Perkman.
 
 
Każdy koncert to zgromadzenie, a zgromadzenia są zakazane, więc po raz pierwszy wezmę udział w takim koncercie online, który będzie transmitowany na moim facebooku i instagramie. Wraz z TRIO Skrzypcowym wystąpię w Elblągu. Będzie też mój ulubiony pianista Andrzej Perkman
 
- mówi Paulla.
 
Jaki będzie jutrzejszy koncert? - Nosi tytuł "Nutka miłości - przez muzykę do wewnętrznej harmonii" i będzie bardzo sentymentalny, wzruszający, ale i wesoły - zapewnia Paulla. - Będą piosenki o miłości, których dawno nie grałam, tj. "Upalny dzień", "Jeden dzień dla miłości", "Kocham cię dalej", "Od dziś". Będzie też moja ulubiona piosenka, której nie mogę wykonywać w każdych warunkach, a tu będę mogła ją zaśpiewać i bardzo się z tego cieszę. To pierwsza piosenka, którą nagrałam jako Paulla. Mam do niej olbrzymi sentyment.
 
Koncert jest realizowany w ramach programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Kultura w sieci. Koncert odbędzie się w Willi Piękny Widok w Elblągu.
 
Patronat medialny nad wydarzeniem ma info.elblag.pl
 
 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 6

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (21)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --2
  ~ Ja
  Środa, 09.09

  A kim jest Paulla?

 2. 2
  +4
  ~ do ja
  Środa, 09.09

  A g.....cię obchodzi

 3. 3
  --1
  ~ Fgfg
  Środa, 09.09

  Szkoda że tylko o niej cały czas piszecie...

 4. 4
  +8
  ~ Radek
  Środa, 09.09

  Do Fgfg i do Ja: Jak nie znacie to po co piszecie? Nie interesujecie się i nawet jej nie znacie więc nie macie prawa głosu. I tyle. Proste. Tym komentatorom już podziękujemy.

 5. 5
  --9
  ~ Mieszkaniec
  Środa, 09.09

  Jak nie wiesz kto to jest Paulla to sobie wygoogluj, czy za trudno? To moze Ci pomoge, Paulla jest jedna z najbardziej znanych wokalistek w naszym kraju i ma rzadko spotykaną na świecie 5 oktawową skale głosu. Jej teledyski maja po kilkanasie milionow wyswietlen a kazdy singiel pokryty jest złotą płytą. Wygrala TOP Trendy, Eska music aworld i wiele innych nagrod. Jeszcze jakies pytania? Czy moze masz wieksze osiagniecia?

 6. 6
  +5
  ~ Anon
  Środa, 09.09

  do ~ Mieszkaniec. Nie ze***j się xD

 7. 7
  --1
  ~ Mieszkaniec
  Środa, 09.09

  Oj widze żal dupe sciska....

 8. 8
  0
  ~ posłucham
  Środa, 09.09

  No, jeśli taki patron medialny się Pau ll i trafił, to sukces murowany nawet na Białorusi - na info zagląda 5-8 osób i to nie na wszystkie "artykuły".. Teraz wiadomo po co był "wywiad". Gdzie można znaleźć dorobek artystyczny tejże krzewicielki kultury? Czy to może Zenek w spódnicy?

 9. 9
  +4
  ~ pasjonat
  Środa, 09.09

  Zobaczyłem dorobek. Nie jestem zdumiony, że ta pani osiadła i koncertuje we wsi. No i , jak to mówi "Mieszkaniec" ta 5 oktawowa skala. Czyżby nikt się nie poznał - przecież opery, teatry muzyczne powinny stać w kolejce po jej występy. Należy się 1 dm3 temu kto taką sławę sprowadził do Elbląga - wsi, i tak skromnie promuje. Może jakieś śpiewy z organistą na chórze w Katedrze, albo z wieży na całe miasto? Wreszcie coś się dzieje, bo nasza orkiestra kameralna gra po świecie a we wsi jej nie słychać. O 19 z zapartym stol..., o pardon, oddechem słucham 5 oktawowego cudu. Może coś z opery lub operetki w repertuarze?

 10. 10
  +5
  ~ Ploterek
  Środa, 09.09

  Jak to koncerty zakazane? A te gó*na co w TVP puszczają to przecież też koncerty, puszczają na żywo z publicznością...

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.