Sobota, 19.09.2020, Imieniny: Konstancja, January
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KULTURA

Gosia Andrzejewicz: Jak tu nie kochać Elbląga? Mieszkają tu cudowni ludzie!

16.11.2019, 12:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Gosia Andrzejewicz: Jak tu nie kochać Elbląga? Mieszkają tu cudowni ludzie!
Fot. Ryszard Biel
Wczoraj, 15 listopada, w restauracji Amore Mio odbył się koncert Gosi Andrzejewicz. - Nie mogę wyjść z podziwu, jak cudowni ludzi mieszkają w Elblągu. Spotkało mnie tu wiele dobrego i chętnie przyjadę znowu do Elbląga – mówiła wokalistka.
 
Gosia Andrzejewicz przyjechała do Elbląga dzień przed koncertem. Wokalistka chciała spędzić trochę czasu ze swoim fanem. 26-letni Mateusz Grzegórski od kilkunastu lat słucha muzyki Gosi Andrzejewicz.
 
- Zacząłem słuchać Gosi będąc jeszcze w szkole. Nie przyznawałem się nikomu, bo nie wiedziałem, jak to będzie odbierane. Dzięki Jej muzyce przetrwałem ciężki okres w moim życiu. Można powiedzieć, że muzyka Gosi zmieniła moje życie na lepsze. Uczyła mnie, by patrzeć na świat i ludzi pozytywie – mówił Mateusz.
 
Na dowód tego, jak wielkie znaczenie dla Mateusza ma Gosia Andrzejewicz, fan zdecydował się zrobić tatuaż „I'm in love with Gosia Andrzejewicz”. Wokalistka była pod wielkim wrażeniem. - To pierwszy taki tatuaż. Był jeden fan, który wywatował sobie moją podobiznę, ale tutaj jest moje imię i nazwisko. To było dla mnie ogromne zaskoczenie – przyznała wokalistka.
 
Mateusz planując tatuaż zwrócił się o zgodę do wokalistki. - Szanując Ją i Jej życie prywatne wolałem zapytać, czy mogę zrobić sobie taki tatuaż. Wyjaśniłem, jak duże ma to dla mnie znaczenie i bardzo się cieszę, że się zgodziła – opowiadał.
 
 
Taki fan to spełnienie marzeń wokalisty. Mateusz opowiedział mi o swoim życiu i o roli, jaką miała w nim moja muzyka. Piosenki pisałam na podstawie swoich doświadczeń. Miałam nadzieję, że spodobają się ludziom, ale nie przypuszczałam, że będą odczuwali to, co ja. To, co usłyszałam od Mateusza to spełnienie moich marzeń
 
– mówiła Gosia Andrzejewicz.
 
Artystka postanowiła zrobić niespodziankę swojemu fanowi. - Mateusz ma w sobotę urodziny, więc świętujemy trochę wcześniej. Zabrałam go do restauracji, gdzie czekał na niego tort urodzinowy. Zaśpiewaliśmy mu 100 lat – opowiadała Gosia Andrzejewicz.
 
- To było niezapomniane doświadczenie – dodał Mateusz. - Brakuje mi słów, by opisać to, co czuję.
 
Natomiast w piątkowy wieczór artystka wystąpiła dla elblążan w restauracji Amore Mio. Koncert ponownie poprowadził Rafał Zemke.
 
Podczas koncertu elblążanie chętnie śpiewali znane utwory wokalistki.
 
Kiedy przyjeżdżam do Elbląga zawsze spotykam pozytywnych ludzi. Jestem bardzo mile zaskoczona, że wszyscy są tak bardzo serdeczni. Jak tu można nie kochać Elbląga? Mieszkają tu cudowni ludzie!
 
- podkreślała Gosia Andrzejewicz.
 
 
 
 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 16

%100.0 %0.0


Galeria / Gosia Andrzejewicz ( zdjęć 115 )
Dodano: 2019-11-16 | Fot. Ryszard Biel
0

Komentarze do artykułu (14)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ Meloman
  Sobota, 16.11

  Powinna wystąpić Kasia Moś, ma wspanialy głos! I wtedy byloby super!

 2. 2
  --13
  ~ ppp
  Sobota, 16.11

  bardzo ladna kobietka z klasa

 3. 3
  --6
  ~ Banan
  Sobota, 16.11

  P Rafale nie widzę na tych zdjęciach ochrony czyżby Pan całkowicie zrezygnował z zabezpieczenie oj oj nie ładnie P Rafale łamie Pan przepisy jak nic i to jeszcze pokazuje Pan zdjęcia gdzie nie ma ochrony Pan się chyba nie nauczy Pozdrawiam za odwagę

 4. 4
  --6
  ~ jajka
  Sobota, 16.11

  wspanialy komcert ,wspanialy stasiu ubezpiecz mnie ,wspaniala aga z metamorfoz ,no i rafik cudowny cieply czlowiek i wiele wielbicielek ich talentu ,poprosze o wicej no i ta wasza cudowna redaktoreczka same wspasnialosci az zyc sie chce

 5. 5
  0
  ~ Gosc
  Sobota, 16.11

  Wiekszosc osob lodowki na klodki i do lasu na kije niezdrowo tyle jesc

 6. 6
  0
  ~ De gust for chrust
  Niedziela, 17.11

  Też nie mam ochrony to skandal. Uważam, że zamiast tej artystki powinna wystąpić Margaryna, ma lepszy głos niż Woś i inne, no może jeszcze dorównuje jej Monika Borys.

 7. 7
  --3
  ~ Mateusz Grzegorz Łukasz Grzegórzki
  Niedziela, 17.11

  Dziękuję Kamila Jablonowska za spaniały artykuł.

 8. 8
  +4
  ~ Tattoo
  Niedziela, 17.11

  A propo tatuażu solenizanta - "Szanój"? :)

 9. 9
  +5
  ~ ohoho
  Niedziela, 17.11

  czyli Gosia, kotlet i beznadziejny wystrój knajpy

 10. 10
  +3
  ~ m
  Niedziela, 17.11

  @Tattoo :) myślałam, że mi sie wydaje:) Jednak nie! Miejmy nadzieję, że Gosia zwróciła mu uwagę, w końcu to jej nazwisko bryluje w takim towarzystwie ;)

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.