Środa, 5.08.2020, Imieniny: Oswald, Emil, Maria
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KULTURA

Gosia Andrzejewicz ponownie wystąpi w Elblągu!

13.11.2019, 20:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Gosia Andrzejewicz ponownie wystąpi w Elblągu!
Gosia Andrzejewicz nie tylko śpiewa, ale także pisze piosenki i komponuje. Jej koncert, który w sierpniu odbył się w Elblągu przyciągnął na Starówkę prawdziwe tłumy. Niebawem artystka ponownie wystąpi w naszym mieście. Koncert poprowadzi Rafał Zemke.
 
Gosia Andrzejewicz ma na swoim koncie wiele nagród takich jak Eska Music Award, Superjedynki czy Viva Comet Award. Była także nominowana do Fryderyka.
 
Cała Polska zna jej piosenki takie jak „Pozwól żyć” (5,3 mln odsłon na kanale youtube.com) czy „Słowa” (5,6 mln odsłon). Jak powstawały te utwory? - W ciszy. To jest najważniejsze. Nikt nie może być obok. Najlepiej pisze mi się w nocy. Najczęściej piszę już do muzyki i cały czas puszczam sobie melodię, która niejako narzuca mi pewne słowa. Tak właśnie było w przypadku „Pozwól żyć” czy „Słowa”. Kiedy słuchałam melodii, od razu przychodziły mi słowa. W przypadku piosenki „Słowa” to ciekawa historia. Kiedy ją pisałam wydawało mi się, że jestem w szczęśliwym związku. A kiedy usiadłam do pisania piosenki przychodziły mi słowa jedynie o rozstaniu – przyznała Gosia Andrzejewicz w rozmowie dla info.elblag.pl.
 
Niedawno wyszedł najnowszy singiel Gosi Andrzejewicz - „Dlaczego?”, który już cieszy się dużym zainteresowaniem słuchaczy. Utwór na youtubie pojawił się zaledwie 3 miesiące temu, a już ma ponad 102 tys. odsłon.
 
Gosia Andrzejewicz niebawem ponownie wystąpi na żywo dla elbląskiej publiczności. Tym razem koncert odbędzie się w restauracji Amore Mio. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązuje rezerwacja stolików. Więcej szczegółów pod numerem 519 426 663.
 
Fotorelację z wydarzenia będzie można zobaczyć jedynie na info.elblag.pl!
 
 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 2

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --2
  ~ mieszkaniec
  Środa, 06.11

  Super informacja! Idziemy!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.